Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Gambling CSGO


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
68 atsakymai į šią temą

#41
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

gordanai, tipo f30 turi? ;DD nelabai tikeciau, nes bunant abiturientu kaip domis teigia, nelabai logiska tiek saibu turet, kad galetum nusipirkt ;D. arba tevai jau stipriai prisidejo arba kazka cia svaigsti, kaip ir domis sako ;D.

 

 

kokios bazaru kovos? kur? parodyk? man gyliai niekada nesikeikiu, nei kas ji sumusti nori nei ka. tiesiog vaikinas bando irodyti, jog uzdirba f30 bmw budamas abiturientas, nors vairuoja kibira ir sedi prie pc kiaurom parom (pirkta tevu).
 

Skaityt išmokit arba uždirbkit ant akinių, nei sakiau kad f30 turiu, nei kad uždirbu ant jos, sakiau kad turėjau šaibų ant e90 :)) padirbęs vasarą ir iš senų halturkių su csgo skinais ir accountais pats italas tai žino lmao. Bet neemiau nes užsisvajojau apie f30 :)) tuolab kai mąstau nešdintis iš bananų šalies. Ir viskas tuom baigtą, pats sėdi gyveni už tėvų pirktus telefonus, kompus ir pnš ir niekada nesikeikiu man prota kad gyvenu iš tėvų pinigų :D 10/10. Tas Italas apie mane žino tiek pat kiek ir tu lol. Čia tas irgi "abiturientas" kuris ant f10 uždirba ir betmeno per vasarele lul aha bet kai paklausi kaip ir kur tai bbž ką atsakyt kai iš tevo šaibas trauki lool. Ai jo ir ant tiek daug uždirba kad nusprendžia apipisinėt žmones per paypal'ą 10/10 vErSliNiNkAs insane tsg. btw perduok italui gi dabar bendra tema turit, kad aš irgi daug ką žinau lol mokytojų pasakojimai viską pasako apie šhulės VerChA, tegu paslepia peiliuką kol mama neatkirto ir tik grasint nereik ten XD marozas rimčiau grasino

 

AI jo kibiras, kuris vertas tik 2x mažiau bet senesnis 10 metų užtat valina tai panašiai LOL. Ir paaiškink kam man pirkt mašina už tiek, kai man vistiek reikėtu po 4 mėn ja pardavinėt ir skirti šaibas mokslui užsienyje? ExPlAiN 

 

Ir kas sėdi kiaurom parom tai tik tu o ne aš  :lol: Grybas negaliu  :lol: Į savaite randu pora dienų kad prisest prie žaidimo( ir tai buna reciau) kai tas kiaurom parom sėdi tiek sampe tiek cse ir dar jauč bbž kur. Bet tebunie aš sėdžiu kiaurom parom  :lol: Nolifink toliau, pasigirk forume per kalėdas ką gavai ir niekada nesikeikiu prota kad gyveni už savo "uždirbtus" pinigus bei moki už "elektrą" ir tuo pačiu knisk prota, kad visi kiti gyvena vien iš tėvų sąskaitos. 

 

O kas blogai kad klausiu kur uždribt? Man papildomi pinigai niekada nemaišo lol. Aš ir šiaip dirbau ir papld. įdėjų ieškojau pas draugus, kodėl gi ne add+ money visada gerai. Ar čia aš dėbiilas, kad iš tevų netraukiu pokeliais pinigų?

 

P.s Apvalus LOL geriau negu šlangu but čia ne tau btw. Ir šiaip turiu problemų su medžiagų apykaita bet ir tai einu į gyma bandau atlaikyti kad nepriaugti svorio ir sedžiu visai neblogai numetęs 14kg ir laikau numesta svori jau virs puse metų :)) Dėkui! O iki apvalumo dar toli, turiu nuliudinti Sorry. Btw Fat jokes maniau ne tavo lygiui, bet dėja


Šį pranešimą redagavo NI🅱🅱A: 26 vasario 2018 - 23:46

  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#42
AMG

AMG

    G

  • Forumo dalyvis
  • 402 Pranešimai
  • Darbas:va

as ce atiajau komentaru paskaitit


  • 0

#43
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Skaityt išmokit arba uždirbkit ant akinių, nei sakiau kad f30 turiu, nei kad uždirbu ant jos, sakiau kad turėjau šaibų ant e90 :)) padirbęs vasarą ir iš senų halturkių su csgo skinais ir accountais pats italas tai žino lmao. Bet neemiau nes užsisvajojau apie f30 :)) tuolab kai mąstau nešdintis iš bananų šalies. Ir viskas tuom baigtą, pats sėdi gyveni už tėvų pirktus telefonus, kompus ir pnš ir niekada nesikeikiu man prota kad gyvenu iš tėvų pinigų :D 10/10. Tas Italas apie mane žino tiek pat kiek ir tu lol. Čia tas irgi "abiturientas" kuris ant f10 uždirba ir betmeno per vasarele lul aha bet kai paklausi kaip ir kur tai bbž ką atsakyt kai iš tevo šaibas trauki lool. Ai jo ir ant tiek daug uždirba kad nusprendžia apipisinėt žmones per paypal'ą 10/10 vErSliNiNkAs insane tsg. btw perduok italui gi dabar bendra tema turit, kad aš irgi daug ką žinau lol mokytojų pasakojimai viską pasako apie šhulės VerChA, tegu paslepia peiliuką kol mama neatkirto ir tik grasint nereik ten XD marozas rimčiau grasino

AI jo kibiras, kuris vertas tik 2x mažiau bet senesnis 10 metų užtat valina tai panašiai LOL. Ir paaiškink kam man pirkt mašina už tiek, kai man vistiek reikėtu po 4 mėn ja pardavinėt ir skirti šaibas mokslui užsienyje? ExPlAiN

Ir kas sėdi kiaurom parom tai tik tu o ne aš :lol: Grybas negaliu :lol: Į savaite randu pora dienų kad prisest prie žaidimo( ir tai buna reciau) kai tas kiaurom parom sėdi tiek sampe tiek cse ir dar jauč bbž kur. Bet tebunie aš sėdžiu kiaurom parom :lol: Nolifink toliau, pasigirk forume per kalėdas ką gavai ir niekada nesikeikiu prota kad gyveni už savo "uždirbtus" pinigus bei moki už "elektrą" ir tuo pačiu knisk prota, kad visi kiti gyvena vien iš tėvų sąskaitos.

O kas blogai kad klausiu kur uždribt? Man papildomi pinigai niekada nemaišo lol. Aš ir šiaip dirbau ir papld. įdėjų ieškojau pas draugus, kodėl gi ne add+ money visada gerai. Ar čia aš dėbiilas, kad iš tevų netraukiu pokeliais pinigų?

P.s Apvalus LOL geriau negu šlangu but čia ne tau btw. Ir šiaip turiu problemų su medžiagų apykaita bet ir tai einu į gyma bandau atlaikyti kad nepriaugti svorio ir sedžiu visai neblogai numetęs 14kg ir laikau numesta svori jau virs puse metų :)) Dėkui! O iki apvalumo dar toli, turiu nuliudinti Sorry. Btw Fat jokes maniau ne tavo lygiui, bet dėja

1 sakini uztenka parasyti, kad pradet skaityt tavo litanijas :DD, ziaurus esi, nes tiesa sakant nervuojasi
  • 0

#44
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

1 sakini uztenka parasyti, kad pradet skaityt tavo litanijas :DD, ziaurus esi, nes tiesa sakant nervuojasi


Prikolas tame, kad tiesos tame ka tu sakai yra maziausia dalis. O ka as sakau turi daugiau tiesos. O del nervavimosi jo taip ir yra, nepernesu kai zmogus knisa prota. O viskas prasidejo kad ant tavo gero srverio uzstumiau ir ant jo zaideju, nors ta pati sakydavai man per steama kai pats nelosei :)) juokinga? Kinda
  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#45
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Prikolas tame, kad tiesos tame ka tu sakai yra maziausia dalis. O ka as sakau turi daugiau tiesos. O del nervavimosi jo taip ir yra, nepernesu kai zmogus knisa prota. O viskas prasidejo kad ant tavo gero srverio uzstumiau ir ant jo zaideju, nors ta pati sakydavai man per steama kai pats nelosei :)) juokinga? Kinda

nieko nesupratau:D. ant kokio serverio ir ant kokiu zaideju? ant lsg? :DD


  • 0

#46
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

nieko nesupratau:D. ant kokio serverio ir ant kokiu zaideju? ant lsg? :DD


Nu as pries tai kalbejau apie lsg ir zaidejus, tu sovei iskart apie mano tevu pirktas detals nors pirkau pats bet neesme gi tu geriau zinai kaio supratau :/
  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#47
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Nu as pries tai kalbejau apie lsg ir zaidejus, tu sovei iskart apie mano tevu pirktas detals nors pirkau pats bet neesme gi tu geriau zinai kaio supratau :/

tai rasau, kad kai kurie losia sampa, nes negali ipirkti sau gero pc, to pasekoja negali zaisti geresniu zaidimu. Tuo tarpu tu, gali, nes tevai tau nupirko


  • 0

#48
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

tai rasau, kad kai kurie losia sampa, nes negali ipirkti sau gero pc, to pasekoja negali zaisti geresniu zaidimu. Tuo tarpu tu, gali, nes tevai tau nupirko

Nu nelabai supratau ta issireiskima butent ta kriptim kad kiti negali.. Bet deja nepirko man jie detaliu, kaip ir minejau buvo damete ant pacio pc kazkur 2012, nes buvau vaikas ir uzdirbt visos sumos t.y 1k euru negalejau )

P.s apie litanijas tai ten labiau ant italo issireiksta buvo nes jis labiau nervina sorry kad nervuots esu

Šį pranešimą redagavo NI🅱🅱A: 27 vasario 2018 - 02:16

  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#49
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Nu nelabai supratau ta issireiskima butent ta kriptim kad kiti negali.. Bet deja nepirko man jie detaliu, kaip ir minejau buvo damete ant pacio pc kazkur 2012, nes buvau vaikas ir uzdirbt visos sumos t.y 1k euru negalejau )

zinai, man niekada nesikeikiu kas ka nupirko :D, kiekvienas zmogus turi savo mastyma, savo gyvenima, todel tokiais momentais geriausia yra nesinervuoti ir duoti durniui kelia, neirodynejant - tau. Tuscia diskusija


  • 0

#50
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

*
Populiarus

zinai, man niekada nesikeikiu kas ka nupirko :D, kiekvienas zmogus turi savo mastyma, savo gyvenima, todel tokiais momentais geriausia yra nesinervuoti ir duoti durniui kelia, neirodynejant. Tuscia diskusija

Ai nu mane apipiso kaip vaika ir pasisaipe. Nu nice, nesitikejau. Ok krc whatever. My bad.
  • 5

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#51
Zard

Zard

    xDkms

  • Užblokuotas
  • 2.437 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Zard
  • Geriausias 2016 metų:NTA direktorius!
  • laurynask_

e nepabaikit dar popkornai mikrobangei


  • 2

29f361cec91d50e001c4433d7ef23bf433.gif


#52
SCREAM.

SCREAM.

    as Andrius Kirklys

  • Veteranas
  • 820 Pranešimai
  • Darbas:/moneta
  • Geriausias 2018 metų:Metų lošėjas - poker , /monetos lošėjas

:D :D :D :D ant kiek tevai buki, kad pirkt kompa uz stuka euru ir dar zaidimams, ir dar storuliukui, nu wtfak. islepintas vaikis, kuris primeta vierha sampe. :D :D lmao, dar tuo paciu pamenu gordanai pirkdavai rp po 10k lole, tai aisku jau viskas su tavim. :D 


  • 1

#53
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

:D :D :D :D ant kiek tevai buki, kad pirkt kompa uz stuka euru ir dar zaidimams, ir dar storuliukui, nu wtfak. islepintas vaikis, kuris primeta vierha sampe. :D :D lmao, dar tuo paciu pamenu gordanai pirkdavai rp po 10k lole, tai aisku jau viskas su tavim. :D

lol, sorry bomziuk kad rp pirkau


  • 3

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#54
(ง'̀-'́)ง

(ง'̀-'́)ง

    .

  • Veteranas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarsas

aš tai sakyčiau 1x1 Rotušės aikštė 2018.02.29 18:00h
 


  • 0

Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas - Demokritas


"Everybody in your circle might not be in your corner."


#55
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

aš tai sakyčiau 1x1 Rotušės aikštė 2018.02.29 18:00h
 

Nemoku mustis :( 


  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#56
(ง'̀-'́)ง

(ง'̀-'́)ง

    .

  • Veteranas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarsas

Nemoku mustis :(

tai skubiai į Vendetta/Jasiūno Team klubą.


  • 1

Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas - Demokritas


"Everybody in your circle might not be in your corner."


#57
Domis

Domis

    1

  • Elitas
  • 4.387 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:2013 metų administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius !

Nemoku mustis :(

 

i gym plius minksta salyte pas dede domi


  • 0

#58
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016

i gym plius minksta salyte pas dede domi


skolka stojet trener domis
  • 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.


#59
SCREAM.

SCREAM.

    as Andrius Kirklys

  • Veteranas
  • 820 Pranešimai
  • Darbas:/moneta
  • Geriausias 2018 metų:Metų lošėjas - poker , /monetos lošėjas

lol, sorry bomziuk kad rp pirkau

uz duha esi, tai ir sedek :D :D ne apie pinigus esme, o tai, kad ant zaidimu leidi pinigus, kai grybas, geriau nusipirk mitybos programa


  • 0

#60
NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

    My Life Is A Meme

  • Veteranas
  • 4.324 Pranešimai
  • XP:
  • Laimėjo konkursą:The best car stunter 2016


uz duha esi, tai ir sedek :D :D ne apie pinigus esme, o tai, kad ant zaidimu leidi pinigus, kai grybas, geriau nusipirk mitybos programa

1112a4ab57418c51fbca4072f5633d69184.gif

Koks jausmas kai storuliukas uzdirba per vasara tiek pat kiek tavo tevai per visus metus?  :lol:


Šį pranešimą redagavo NI🅱🅱A: 28 vasario 2018 - 20:48

  • 4

If you don't share someone's pain. You can never understand them.





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)