Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[ Mod ] Pazha_Kazakov


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Pazha.Kazakov

Pazha.Kazakov

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 8 Pranešimai
Anketa
1. Jūsų Vardas_Pavardė, patirties taškai žaidime: Pazha_Kazakov 46k xp
2. Turėtos pareigos žaidime/forume: Buvęs visų nelegalių darbu direktorius ir dabartinis Lsg Radijos Dj
3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje: 3 metai
4. Tavo idėjos LSG radijai: Sukūrti daugiau žaidimų eteryje, pakoreguoti biški taisykles.
5. Ar esi aktyvus, ir ar galėsi tam skirti daug laiko: Žinoma!
6. Ar šiuo metu žaidžiate LSG serveryje: Taip
7. Papasakok apie save kaip asmenybę (pliusai, minusai, charakterio savybės): Na šeip esu Fainas žmogus, prikolnas bahurėlis, mandagus, nemėgstu melagių ir dar ypač kaip mam meluoja. Minusai kad mano nervai popierinei ir esu nekantrus
8. Ar sutinki su radijos Informacija/Taisyklėm? Žinoma
9. Ar esate buvęs LSG Radijos DJ/Prižiūrėtoju/Moderatoriu. Jei taip, tai kiek laiko išbuvote pareigose, kaip sekėsi: Dabar esu Lsg Radijos Dj
10. Ar šioms pareigoms netrukdys mokslai, darbai ir kitas užimtumas: Visiškai ne
  • 0

#2
Miguel'Garcia

Miguel'Garcia

    👑Furistas👑

  • Senbuvis
  • 569 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Tu draugiškas? xd iškart skundais grasini ir prasivardžiuoji, bet suteikt progą pasitaisyt visiems reik ;):D


  • 0

LKB7Fbk.png

 


#3
Pazha.Kazakov

Pazha.Kazakov

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 8 Pranešimai

Tu draugiškas? xd iškart skundais grasini ir prasivardžiuoji, bet suteikt progą pasitaisyt visiems reik ;):D

Tu dėl skundu nekreipk dėmesio :D aš tik gazdinu, ne ožys esu. Nemėgstu ožių ir pats neožinu, o dėl pravardžiavimo tai kaip mane išpravokuoja tai bšk pisu gruzo profilaktiškai, o ne tyliu kaip medis koks :)

Šį pranešimą redagavo Pazha.Kazakov: 13 lapkričio 2017 - 00:35

  • 1

#4
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Atmesta, nes gauta perma forume :D


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)