Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Benjerg'as į radiją [DJ]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

Sveiki, tikriausiai jau supratote iš pavadinimo, kad esu Benjerg'as, žaidime žinomas kaip Benjerg_Brack. Žaidžiu jau nuo 2012 metų, ir surinkau 46 tūkstančius patirties taškų (nesaugau, viena paskyra buvo pavogta). Per tą laiką žaidime nuveikiau : 

Baikerių direktorius - priiminėjau serverio žaidėjus į baikerius, aprodžiau jiems darbą, paaiškinau, koks yra šio darbo tikslas.

Naujokų verbuotojas - padėjau naujokam apsiprasti serveryje, jiems viską aprodžiau (2x naudingiausias).

Samdomas žudikas - nužudžiau keletą žmonių (draugų prašymu), o šiaip, nieko gero juose nevyko.

LSG Naujienų redaktorius - parašiau keletą straipsnių. Norint paskaityti, spauskit. [interviu] [straipsnis]

Modifikacijų moderatorius - padėjau ieškoti modifikacijų, jomis dalinausi, kartu su žaidėjais sprendėme kitų žaidėjų problemas.

Vagių direktorius 3x - priiminėjau serverio žaidėjus į vagis, aprodžiau jiems darbą, geriausius kelius ieškant mašinų.

Idėjų radijai kolkas neturiu, kadangi manau viskas gerai, tik tiek, kad galėtų radistai dažniau leisti muziką. Serveryje esu aktyvus ir tam laiko skirti tikrai galėčiau. Apie save - esu draugiškas, dažnai susinervinu tačiau greit atsileidžiu ir ištaisau pridarytas klaidas ( nes dėl jų dažniausiai ir susinervinu). Radijoje dar niekada nepasižymėjau, tačiau manau, su kolektyvo pagalbą greit viską išmoksiu ir problemų nekils. Mokslai problemų nekels, o su taisyklėmis sutinku. :)


Šį pranešimą redagavo ʙᴇɴᴊᴇʀɢ: 05 lapkričio 2017 - 22:27

  • 0

z3vtVPS.gif
 


#2
SkriptuMagnatas

SkriptuMagnatas

    Rimtas

  • Veteranas
  • 368 Pranešimai
  • Darbas:z
  • VIP:n
  • XP:Xp

Už, tikiuosi pirmoji paleista daina bus xxxtentacion - look at me. O šiaip tai reikia leist pasibandyt Dj tarpe.  Sėkmės


  • 0

It's me

2768c4df0974e07dac1147f18f84591d946.gif


#3
Migle Freedom

Migle Freedom

    KASP

  • Senbuvis
  • 413 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Nėra
  • VIP:Nėra
  • XP:100 000 XP
  • Migle_Freedom
  • 2017 Metų Direktorius:Gaisrinės
  • migle_pias

Už! Klausysimės tavo naktinių pokalbių radijoje :D sėkmės!


  • 0

Leave :death:

 

 


#4
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1
Už, linksmas, mldc
  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#5
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)