Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Renkamas tinklaraščio viceprezidentas ir administratorius.

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.058 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Deividas_Ruzas
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Yra

Visi norintys kuriate temas su pavadinimu - [VICE] arba [ADMIN] Vardas_Pavardė, Nick forume.

Temoje turite atsakyti į štai šiuos klausimus:

Anketa jeigu pildote į Viceprezidento pareigas 

Spoiler

Anketa jeigu pildote į Administratoriaus pareigas

Spoiler

Man svarbu pamatyti koks žmogus jūs esate realybėje, visiškai nežadu nuvertinti žmonių mėgstančių cheatinti, jeigu jie turės daug pliusų, bus gudrūs arba su daug idėjų. Nuomones kandidatams galite reikšti bet kas ir rašyti viską kas šauna į galvą, tačiau nepamirškite nepažeisti bendrųjų forumo taisyklių.

Čia surašysiu realius kandidatus, kuriuos atnaujinsiu kiekvieną vakarą 22:00

VicePrezidentas(kandidatai):

• Don Pedro
  • Shawn Cocaine
  • Rimante Chantell

Administratorius(kandidatai):

• Don_Versus
  • Shawn_Cocaine

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.058 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Visi kandidatai turi lygiai 24 valandas man privačiai atsiųsti rišlų tekstą, kuriame atsispindėtų jų nuveikti darbai bei darbai kuriuos jie ketina nuveikti LSG serveryje. Būtinai: pabriežti, dėl ko norite užimti būtent tokias pareigas o ne kitas. Galite įvardinti tikslus, norus, galbūt svajones. Apimtis - minimum 120žodžių. Sėkmės kandidatams. Neatsiuntę teksto iki 2017-09-05 20:00 val. bus diskvalifikuoti iš rinkimų.   :) 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.058 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Shawn_Cocaine - negautas atsakymas. Diskvalifikuojamas iš rinkimų. 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.058 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Galutinis mano sprendimas: 

Don_Versus - Perskaitęs tai kas buvo parašytą, labai mane nustebinai. Tikrai puikiai parašei. Detaliai viską, tai man labai patiko ir norėčiau tave labai matyti mano komandoje. Suteikiu tau šansą, tapti Administratoriumi kuris bus atsakingas už straipsnius ir korespondentus. Bandomasis laikotarpis ( laikas nėra nustatytas). 

Don_Pedro -  Nežinau kas tau buvo prieš, bet tu tiesiog buvai labai neaktyvus. Gal tai paveikė tau mokyklą ar dar kažkas. Kiek suprantu ir sužinojau, tai buvo asmeninės tavo problemos. Perskaičiau aš tavo anketa, na ir pagalvojau, kad gal ir nieko visai parašytą. Norėčiau, kad tavo aktyvumas būtų toks, koks buvo kažkada. Pastoviai darbas atliktas ir t.t. Žodžiu suteiktas Tau šansas. Griežtas bandomasis laikotarpis (laikas nėra nustatytas).

Rimante_Chantell - Perskaičiau aš tavo anketa. Tau su straipsniais labai gerai sekasi, pats tai puikiai žinau. Jau ne pirmas kartas, kai rašai gerus straipsnius už kuriuos tikrai esi verta pagarbos. Kiek asmeniškai pažįstu, tai kartais nesilaikai duoto žodžio, kas mane ir labai nuvylė. Žodžiu, šiam kartui Viceprezidentės pareigų aš tau negaliu suteikti. Bet, turiu pasiūlymą prisijungti prie administratorių kolektyvo. Kadangi Don_Pedro gauna viceprezindeto pareigas, yra laisva vietą, fotografų administratoriui. Jeigu norėsi, parašyk. Šansą suteiksiu. 

Shawn_Cocaine - Dėja negavau tavo anketos, todėl nieko negaliu pasakyti. Jeigu norėsi, galėsi prisijungti kaip korespondentas arba fotografas. Sėkmės. 

Naują LSG Redakcijos valdžios dalis:

Viceprezidentas - Don Pedro. 

Administratorius (Straipsniai, Korespondentai) - Don Versus.

Ačiū tiems kas dalyvavo. Sėkmės visiems. :) 

• 2

Paveiksliukas

Paveiksliukas

1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)