Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Žaidėjų blokavimas

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

Marko Popovich

Marko Popovich

love is a drug, and I only get bad trips

• Garbės moderatorius
  • 4.377 Pranešimai

Daugelis esate turbūt užmiršę arba tiesiog net nežinojote, tačiau kai FORUMO VARTOTOJAS nusižengia keliose skiltyse, keliose vietose, tarkim, SERVERIO VARTOTOJAS freepostino modifikacijų skiltyje ir žaidimo pagalbos skiltyje tą pačią dieną ir modifikacijų skilties moderatorius jį užblokavo, o žaidimų skilties moderatorius kitą dieną pamatė vakarykštį freeposterį ir jis NEBEGALI JO BLOKUOTI. Nes tada viskas susidvigubina ir SERVERIO VARTOTOJUI gali užsidėti PERMA banas forume. Tokiu atveju reikia postus tiesiog paslėpti.  Taigi serveryje taip pat neblokuoja kelis kart, jei tą pačią dieną serverio žaidėjas padarė dvi aferas jis gaus vis tiek tik vieną baną. Manau supratote, jei ne klauskite. Nes tai yra labai svarbu, nes pastebėjau anksčiau daug tokių situacijų, kad serverio vartotojai gauna "Free Perma banus", nors jie tikrai nėra to nusipelnę. Ačiū :)

• 2

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif

Česka

Česka

• Elitas
  • 7.860 Pranešimai
  • Gyv. vieta2nd floor
  • Žinomas kaip:Joe_Vega
  • ceskx

Prie to paties. Pries baninat zmogu forume paziurekit, ar jis nebuvo gaves banu nesenai.

• 0

tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif

Valiuks

Valiuks

viras

• Forumo dalyvis
  • 3.959 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Tankas_Maus
as ligu buvau dejes 1 procenta, bet jei neklystu susisumavo ir negalejo rasyt 4 dienas. kaip sita paaiskint?
  • 0

ezgif-5-f5945f2cec.gif

Marko Popovich

Marko Popovich

love is a drug, and I only get bad trips

• Garbės moderatorius
  • 4.377 Pranešimai

as ligu buvau dejes 1 procenta, bet jei neklystu susisumavo ir negalejo rasyt 4 dienas. kaip sita paaiskint?

Gal tiesiog buvo gavęs baną tą pačią dieną, kai tu uždėjai tą 1 įspėjimui ?

• 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif

J u o z a s

J u o z a s

E l i t a s

• Forumo administratorius
  • 7.800 Pranešimai

ai tu nesvaik :D, patys kalti kad sudus skiltyse mala, nesvarbu jeigu piso bana zaidimu skiltyje, ateis i video freepostinti, tam yra sukurtos kiekvienos skilties taisykles, ir nesvarbu yra... o paskui verkia mano tas ir tas perma ipiso, tegul pasiskaito blet

• 0

Spausk nuotrauka ir gausi free rep

YOGYsZn.png

siurblys

siurblys

420

• Forumo dalyvis
  • 7.110 Pranešimai

taigi daunelis jau kiek laiko laiko mano acc permoj uz komentara XD XD XD

• 0

Kad vaikucej pavidetu

Spoiler

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)