Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Kassavaitiniai darbu eventai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Apklausa: Kassavaitiniai darbu eventai (11 nariai(-ių) jau prabalsavo)

darom?

1. jo (10 balsai(-ų) [90.91%])

Balso procentinis santykis: 90.91%

2. ne (1 balsai(-ų) [9.09%])

Balso procentinis santykis: 9.09%

Balsuoti

Matas.

Matas.

x)

• Forumo dalyvis
  • 2.217 Pranešimai

1. Vardas_Pavardė Demetrio_Verchas

2. Visa informacija apie tavo pateikiamą pasiūlymą. Buvau sita pasiulyma ikeles i mastanciu foruma, bet ten isvis niekas nevyksta, cia gal kazka pakeis. vnz kas savaite vyksta kassavaitiniu darbu eventas, kuriame turetu pagal ideja dalyvauti visos firmos. dabar dalyvauja po dvi, tris ar keturias firmas, bet taip neturetu buti. Ka siulau? Siulau bausti direktorius, jei jie neregistruoja savo darbuotoju, butu jiems ispejimas. butu galima padaryti taip, kad jeigu direktorius, per menesi nesudalyvaves dviejuose eventuose gautu 1/2.

3. Kokius matai pliusus ir minusus savo pateiktame pasiūlyme? pliusai tokie, kad sita veikla susilauktu susidomejimo, daugiau atsakingumo reiketu tureti direktoriams. minusai gal tokie, kad truputi daugiau darbo direktoriams/merams, bet cia ne problema.

taigi, padiskutuojam, pasiulykite ka butu galima kitaip daryti.

• 2
<p>giphy.gif

ジョニー・デーグル

ジョニー・デーグル

Balamutas

• Auto/moto
  • 2.611 Pranešimai
  • Gyv. vieta450 hata
  • Žinomas kaip:Džonis_Dyglas
  • Darbas:Eyoooo
  • VIP:Jo :D
  • XP:150

Neužregistravai į eventą, pyst tik 50 proc dyrikui. Pritariu. Bet pvz drk gali pranešti kad negalės užregistruoti (3 min parašyt komentarą :D ) nes tarkim vienas direktorius atostogose aš krč gripu sergu :D Realiai dėl pasiųlymo už, patikai tu man 

• 0

jKlojNX.png

Matas.

Matas.

x)

• Forumo dalyvis
  • 2.217 Pranešimai

Neužregistravai į eventą, pyst tik 50 proc dyrikui. Pritariu. Bet pvz drk gali pranešti kad negalės užregistruoti (3 min parašyt komentarą :D ) nes tarkim vienas direktorius atostogose aš krč gripu sergu :D Realiai dėl pasiųlymo už, patikai tu man 

nene, butu taip, kad kazkas pasiskirtu juos registruot is dyriku, jei negali tai lai papraso kito direktoriaus ar mero. Vistiek kas menesi tik 4 eventai vyksta, jei du kart negali uzregistruoti, reiskias neatsakingas direktorius.

• 0
<p>giphy.gif

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.747 Pranešimai
Jo, čia geras pasiūlymas, manau būtų įdomus kassavaitiniai eventai, o ne kaip dabar po 2-3 firmas tebūna..
  • 0

Kalioshas

Kalioshas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 276 Pranešimai
  • Darbas:b

Pasiulyta meram.

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)