Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Anthony_Foster į Z-LOTO modą, 2 bandymas


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

Apklausa: Anthony_Foster į Z-LOTO modą, 2 bandymas (3 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Suteikiam šansą?

  1. Ne, eik namo. (1 balsai(-ų) [33.33%])

    Balso procentinis santykis: 33.33%

  2. Prabalsavo Taip, norėtume čia tave matyti. (2 balsai(-ų) [66.67%])

    Balso procentinis santykis: 66.67%

Balsuoti

#1
誇大宣伝

誇大宣伝

    Rimtas

  • Veteranas
  • 391 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

1. Jūsų slapyvardis bei patirtis serveryje:

 

Mano slapyvardis serveryje šiuo metu yra Anthony_Foster, seniau buvo  Frank_Martinez, Frank_Papartis ir Eimis_Scott, dar viena trumpalaiki nicką turėjau Lucas_Hedges. Turiu 46'000 patirties taškų.

 

2. Tikslai atėjus į moderatoriaus pareigas. Ką žadate įnešti naujo šiose pareigose?

 

Ateičiau su dideliu draugiškumu bei aktyvumu ir labai greitai bei tvarkingai tvarkyčiau savo skiltį. Šiuose pareiguose nera nieko įpatingo, tiesiog rengti Z-LOTO konkursus, ir pardavinėti bilietus iš kurių bus išrenkamas laimėtojas. Daryčiau akcijas kiekviena diena nuo 18 iki 19. Bilietai kainuotu 50% mažiau.

Labai norėčiau susipažinti su moderatoriais ir parodyti ką moku. .

 

3. Jūsų nuveikti darbai forume, žaidime:

 

Forume jokių pareigų neesu turėjęs. Žaidime esu turėjęs samdomojo žudiko pareigas bei esu buvęs naujoku verbuotoju 2x. Pats laikas kažką pasiekti, nes lošiu čia jau 4 metus.

 

4. Ar turite patirties moderavime?

 

Draugas man rodė kaip reikia elgtis su tokiom pareigom. Rodė taisyklęs tai manau kad žinau visas taisyklęs. Bet moderatoriumi dar neesu buvęs.

Vien tik rodyčiau pavyzdį kitiems žaidėjams.

 

5. Ar atitinkate visus keliamus kriterijus į moderatorius? Kodėl? Kuo galite būti geresnis už tuos, kurie pretenduoja į tą pačią skiltį? Argumentuokite.

 

Taip, aš atitinku visus kriterijus į moderatorius, bet didžiausias minusas kad esu už nicką Eimis_Scott vieną kartą gavęs baną už aferas bei esu turėjęs keletas banų forume už nemandagų žodyną xD. Dabar yra vasara tai stobal būčiau labai aktyvus.  Esu labai draugiškas ir mėgstu pajuokaut bei pabendraut su kitais žaidėjais :) Ką įžeidžiau sorry. Tikiuosi gaučiau šansą pasireikšt.

 

6. Papildoma informacija apie jūsų karjerą projekte:

 

Šiame projekte žaidžiu jau 4 metus bet nieko visiškai neesu pasiekęs, apart naujoko verbuotojo pareigų.  Tą pati informacija ka ir trečiame punkte.

 

7. Kokiu būdu žadate įvesti tvarką šioje skiltyje?

 

Stengčiausi rodyti Tomui_Rusui savo aktyvumą forume bei draugiškuma, būčiau labai atsargus ir stengčiausi visiškai nenusižengti tiek forume tiek žaidime. Ineščiau daug naujovių. Stengčiausi maloniai bendrauti su serverio valdžia.


Šį pranešimą redagavo Eimis_Scott: 30 birželio 2017 - 09:43

  • 0

rSBFiS0.gif?1

 


#2
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Meras
  • 11.780 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:890.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus
Uz,aktyvus,draugiskas.
  • 0

3cbb648b21d9543a71cde7ce4992f8f1951.png


#3
Guest_Shawn Cocaine_*

Guest_Shawn Cocaine_*
  • Svečias
Kažinau, esi draugiškas, bet kam tu pretenduoji jai iki rugsejo z-loto veikla sustabdyta:D
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)