Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Pasiteisinimai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

VOKIETIS

VOKIETIS

niekada nesikeikiantis

• Forumo dalyvis
  • 1.533 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Vokietis
  • Darbas:PD
  • VIP:Taip
  • XP:64000

„Tas, kuris moka gerai pasiteisinti, daugiau nieko nemoka“

Benjaminas Franklinas

FILOSOFINIAI PASITEISINIMAI

Gero žmogaus turi būti daug!

Arba: „Užtai aš gera“, „Aš – rubensiškų formų moteris“, „Vyrams nepatinka lentos“, „Vyras ne šuo kaulų nemėgsta“. Mes visada randame, kuo ir kaip pateisinti savo poelgius, kad galvoje vietoje realybės kurtume įsitikinimus.
   O kaip gero žmogaus širdis? Jis stovi, dar nieko neveikia, o pulsas jau muša 150 kartų per minutę. Kaip aterosklerozė, cholesterolis, antrojo tipo diabetas? Ar gyventi ilgiau arba kokybiškiau geram žmogui nereikia?

Reikia atsipalaiduoti

Moteris juk nesakys: „Dėl to, kad geriu, vyrai į mane žiūri kaip į lengviau prieinamą“. Ji sakys, kad jai irgi galima atsipalaiduoti, kad ir ji nusipelnė. Gurkštelėjęs valaus, vyras sakys, kad viskas, kas yra virš jo diržo, yra krūtinė. Dar gali sakyti, kad kai kurioms moterims pilvas atrodo seksualu. Gali būti. Kitiems ir gyvūnai yra seksualu.

Kiekvienas neša savo kryžių

Kalbama apie per didelį ir nepernelyg patrauklų kūną, kuris žmogui tenka ir dėl to jis kenčia nepatogumus, pašaipas, kompleksuoja dėl išvaizdos. Kristus nešė kryžių aukodamasis dėl žmonijos, ir tai turėjo prasmę. O ką gelbėjate jūs? Kebabų verslą? Kepyklas ir saldainių fabrikus?

FIZIOLOGINIAI PASITEISINIMAI

Turiu stambius kaulus

„Turiu stambius kaulus“ ir „Turiu daug taukų“ yra visiškai skirtingi dalykai. Pilvas, pagurklis, šlaunys nėra sudaryti iš kaulo. Pasičiupinėkite – jie ne tokie kieti.
   Aš turiu labai smulkius kaulus, bet kiek ir kokios – antros ar aukščiausios rūšies – mėsos mes sau ant kaulų prikabiname, yra jau tik mūsų pasirinkimas.

Mano šeimoje visi stori

Toks dalykas kaip paveldimumas egzistuoja, bet svoris ir apimtys priklauso nuo to, kiek ir kokio maisto suvalgote.

Galite gimti šeimoje, kur visi groja simfoniniame orkestre, bet jei pats į rankas smuiko neimsite, savaime muzikantu netapsite.
   Jei visi jūsų šeimos nariai pilni, jūs nebūtinai turite tokie būti. Ir nebūsite, jei nevalgysite nesveiko maisto ir daugiau judėsite.

Man svoris auga dėl streso

„Mano darbas labai įtemptas ir dėl to aš turiu antsvorio. O ne dėl to, kad kasdien McDonald‘s valgau visokį šlamštą.“ Antrasis sakinys niekada nebūna ištariamas.
   Iš tiesų, nervai degina kalorijas ir turi lemti svorio kritimą. Jie atima daug psichinės energijos, nes galva nuolat dirba, smegenys nuolat įtemptos, o jos sudaro ne daugiau nei 5 % bendros kūno masės ir suvartoja 20 – 30 % kūno energijos. Tai kaip galima storėti? Nuėjus į greitojo maisto užeigą arba konditerijos skyrių.
   Kai kada stresas gali kiek sulėtinti medžiagų apykaitą. Bet jo poveikis ne toks didelis, kokie dideli būna pilvai. Trūkstant kalorijų, tai yra iš maisto gaunant mažiau kalorijų, nei jų sudeginama, nervai, patys neturėdami karorijų, negali užauginti lašinių.

TINGĖJIMAS

Tingėjimas yra instinktas ir adaptacinis mechanizmas, kuris padėjo žmonijai išgyventi sunkiomis sąlygomis, kai, trūkstant maisto, reikėjo taupyti energiją. Organizmas ją kaupia kaip riebalus, mažiau judanti, jos sukaupiama daugiau.
   Šiandieniame pasaulyje, kuriame netrūksta maisto ir riebalų taupyti jau nebereikia (verčiau juos deginti), tingėjimas yra yda. Jis nepadeda, o trukdo gyventi.

Neturiu laiko treniruotėms

Jūs turite laiko svarbiausiems gyvenime dalykams. Jei treniruotės jums nesvarbios, jūs joms laiko neturite. Jei svarbios, atimate laiką iš ko nors kito ir skiriate treniruotėms. Jei iš jūsų bendraklasiai nuolat atiminėtų centus, prašytų cigarečių, o mokykloje būtų savigynos būrelis, ar toliau vaikščiotumėte į mėgstamą keramikos būrelį, ar vietoje jo eitumėte mokytis savigynos?

Šį pranešimą redagavo 卐 Vokietis 卐: 12 vasario 2017 - 18:29

• 3

Lauris 😊

Lauris 😊

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 693 Pranešimai
  • Gyv. vietaPANAMA CITY
tinginys - niekada nesikeikiu ? :D

Šį pranešimą redagavo ✵Laurynas ✵: 23 kovo 2017 - 12:53

• 0

ジョニー・デーグル

ジョニー・デーグル

Balamutas

• Auto/moto
  • 2.611 Pranešimai
  • Gyv. vieta450 hata
  • Žinomas kaip:Džonis_Dyglas
  • Darbas:Eyoooo
  • VIP:Jo :D
  • XP:150
Prie fiziologinių pasiteisinimų dar priskirčiau raumenų distrofiją.
  • 1

jKlojNX.png

VOKIETIS

VOKIETIS

niekada nesikeikiantis

• Forumo dalyvis
  • 1.533 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Vokietis
  • Darbas:PD
  • VIP:Taip
  • XP:64000

tinginys - adapas ? :D

?
  • 0

тraυмυoтaѕιѕ

тraυмυoтaѕιѕ

𝚜𝚒𝚖𝚙𝚕𝚎 𝚘𝚋𝚜𝚎𝚛𝚟𝚎𝚛

• Forumo dalyvis
  • 2.047 Pranešimai
  • Gyv. vietaᴋᴀᴛᴛᴇɢᴀᴛ.
  • Žinomas kaip:ᴍᴀᴛᴛ_ʟᴇᴡɪs
  • Darbas:ᴋᴀšᴛᴏɴᴜs ʀᴇɴᴋᴜ
  • VIP:ʏʀᴀ ᴋᴀʀᴛᴜ sᴜ ʙᴀʟᴛᴜ ʙɪʟɪᴇᴛᴜ
  • XP:𝟘.𝟟
  • JovitasPacevic

Puikiai!

• 0

is mokiklos acimenu tik n raides

vP8lJaW.png
V5wyFd8.gif
ғᴀɪʟᴜʀᴇ ᴡɪʟʟ ɴᴇᴠᴇʀ ᴏᴠᴇʀᴛᴀᴋᴇ ᴍᴇ ɪғ ᴍʏ ᴅᴇᴛᴇʀᴍɪɴᴀᴛɪᴏɴ ᴛᴏ sᴜᴄᴄᴇᴇᴅ ɪs sᴛʀᴏɴɢ ᴇɴᴏᴜɢʜ. :rolleyes:

valdas_triusis

valdas_triusis

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 943 Pranešimai

Puikiai!

gi zinai kas bus jei i voveraite neisi :]);)):)

• 0

giphy.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)