Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Teisėsaugos sugriežtintos atrankos patekimai į ši darbą.

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

Apklausa: Teisėsaugos sugriežtintos atrankos patekimai į ši darbą. (18 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kaip jus manote ?

1. Geras,sutinku (6 balsai(-ų) [33.33%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 33.33%

2. Prabalsavo Mėšlas,nereikia (12 balsai(-ų) [66.67%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 66.67%

Balsuoti

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:g
  • VIP:t
  • XP:43500

1. Vardas_Pavardė Dzeky_Chann

2. Visa informacija apie tavo pateikiamą pasiūlymą. Pirmas dalykas kuri aš manau tai reikėtu atgaivinti anketas į teisėsaugą,Kodėl ? Todėl kad manau susirinktu gan labiau geresnis bei aktyvesnis būrys,Kodėl taip butu ? Na pirma tai kad labiau subrendę žaidėjai dirbtu šioje srityje direktoriai gan labiau butu patenkinti jų darbų mažiau papeikimų mažiau skundu mažiau adminam laiką gaišintu su savo tais nesamoningais prašymais kaip padėk mane blogai baudžia surakino ir panašiai Kodėl taip butu as manau ? Visu pirma kad ne betkas patektu ir ne betkas išsprestų anketa ir patektu bei dar priklausytu direktoriaus nuožiura i darbuotoja pats direktorius atsižvelgtu kas jis serveryje kokia jo praeitis pd darbe bei pačiame serveryje koks jis yra kaip kas ir kame taip butu lengviau ir geriau ir efektyviau surinkti šioki toki buri. .Na dar pridurčiau kad lengviau sandėli laikytu su tokiu kolektyvu bombų minavimas,pabėgimai ir taip toliau.Antras dalykas po anketos patvirtinimo gautum privačia žinute prieš atrankas kur atvykti i atranką ir kad tu patekai [Butum apklaustas papildomai]. Kurie jau dirba Pd nereikėtu rašyti anketos į arą butu apklaustas papildomais klausymais direktoriaus apie aro darba specelei,armija anketos-kobra ne.Na aš taip bent manau atsigautu teisėsauga nebutu vaiku gvardijos ir visokiu kitokiu kurie šika pd darbą nesugeba per sandelius atvaziuoti ginti nb renka per sandelius ir jiem nusispjaut.Nes kiek pastebėjau tai daro ta gera ar garaže vyksta ta atranka prisirenka visokiu vaiku kurie daro savo tvarka kurios neprivaloma daryti ir nereikia taip daryti meta kietus ir visa kita butu visai kitaip ir patiem direktoriam butu smagiau ir daugiau darbo aišku jai jie ne šeip ta pd dyrika pasieme o kažką paveikti ir padaryti ir daugiau idomumo butu ir patiem butu geriau ir labiau atsigautu teisėsaugos sritis pritrauktu rimtesniu žaidėju i šia sriti nes jiem butu patiem kažkoks tai išukis padaryti tai ir dirbti ir siekti kuo aukščiau o ne dabar kaip belenkas gali kas nori patekti ai užsimaniau šndn i pd ainu reik bapkiu užsikalti noriu pahamelint kokius surakinti ir pahamelint kurie mane serveryje šaudo o dabar negales taip daryti nes aš toks nes tokiu yra N šitam darbe kiek pats asmeniškai pastebejau na tai tiek nežinau spreskit patys bet manau savo nuomone kad pagėretu bukle tai tikrai del šito ir patiem direktoriam daugiau veiklos nei sukti minutes su kobros masina ar pokery žaisti.

3. Kokius matai pliusus ir minusus savo pateiktame pasiūlyme? Pagerinti Teisėsaugos būklė bei direktorių darbą ir efektyvumą

Rašykit savo nuomones ką manot ačiū už jūsų sugaišta laiką :)

Šį pranešimą redagavo Dzeky_Chan: 20 spalio 2016 - 12:28

• 0

M.D

M.D

Palikes projekta :)

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Žinomas kaip:Matteo Denaro
Tiesei šviesei? Nusišneki....
  • 4
[url=""%20title="Išorinė%20nuoroda"][/url]' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'>
/>

Paveiksliukas<>

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

pirmas dalykas net nepaskaitei antras dalykas nesugebetum to padaryt :D pasakyk kuria vieta nusisnekejau ? :D

Šį pranešimą redagavo Dzeky_Chan: 20 spalio 2016 - 12:31

• 0

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Duodi suprasti kad pagal anketas ateitu labiau subrende žmones? Žmogau nesidaryk sau gedos.
  • 3
[url=""%20title="Išorinė%20nuoroda"][/url]' class='bbc_url' title='Išorinė nuoroda' rel='nofollow external'>
/>

Paveiksliukas<>

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Duodi suprasti kad pagal anketas ateitu labiau subrende žmones? Žmogau nesidaryk sau gedos.

Pirmas dalykas tame yra esme kad sena anketa i pd butu sugrazinta tokia kad reikia ispresti galvosuki antras dalykas anksciau ji ne betkas ispresdavo ir ne taip lengva budavo trecias dalykas direktoriaus nuoziura dar butu atsizvelgta i žaideja kas jis toks koks jis serveri kaip kas ir kur kame pirma perskaityk viska tada komentuok . Gerai parasiai savo nuomone netersk temos ziurim ka kiti rasys be taves .

Šį pranešimą redagavo Dzeky_Chan: 20 spalio 2016 - 12:36

• 0

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Ka tu kalbi Direktorius atcizvelgtu kas jis toks ir kas jis serveri. Visi venodi žmogau. Nesigynčiosiu nes dar labiau keli mano veide sypsena su savo protingais pasiulymais :D
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Ka tu kalbi Direktorius atcizvelgtu kas jis toks ir kas jis serveri. Visi venodi žmogau. Nesigynčiosiu nes dar labiau keli mano veide sypsena su savo protingais pasiulymais :D

Tikrai ne vienodi :D :D yra skirtumas kaip pasakysiu 1.Vienas ateina padirbti pora algu del saibu ir pries iseidamas primala sudo ir po savaites vel ateina 2. Kitas ateina nes jam patinka tai dirbti tai daryti ir jis prisijemes uz sita darba visa atsakomybe ir laikosi taisykliu kaip ir be butu ir yra atsidaves siam darbui Skirtumas yra Skiresi ne vienodas turbut kaip tau atrodo ? Gerai nebesigynciosiu viskas laukiu kitu teisesaugos direktoriu nuomoniu bei aukstesnes valdzios kaip jie mano idomu butu suzinot.

Šį pranešimą redagavo Dzeky_Chan: 20 spalio 2016 - 12:49

• 0

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Žmogau mielas tu gal ižgeres. Mes nesame kažkokie dievai kad matytumes kas ateis ir išeis po algu o kas ateis ir dirps ilgai ateja žmones daro klaidas už jas atcako mielas Tautvydai Bartuseviciau aš daugiau žodžiu neturiu.
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Žmogau mielas tu gal ižgeres. Mes nesame kažkokie dievai kad matytumes kas ateis ir išeis po algu o kas ateis ir dirps ilgai ateja žmones daro klaidas už jas atcako mielas Tautvydai Bartuseviciau aš daugiau žodžiu n

nesamones kalbi tai as ir ta duodu suprast kad dabar matytum ir apskritai nemanau kad patekus per sunkius etapus noretus kazkam padirbti kelias algas primalti sudo ir iseiti nemastai ka kalbu bet tiek to.

• 0

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
......
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

Karce Putiovas

Karce Putiovas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 455 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunaz
  • Darbas:b
  • XP:xxx

Ką tu užniuhinai ? :DDDD Man tai lempa nepyk Panda , bet čia tikrai mėšlą  parašiai

• 0

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Ką tu užniuhinai ? :DDDD Man tai lempa nepyk Panda , bet čia tikrai mėšlą  parašiai

jum gal ir meslas :D tiesiog del kokybes cia jum spresti . dauguma kas taip ateina i pd taip ir bus pries bet logiskai pagalvojus gal kazkiek i nauda iseitu tiesiog daviau toki paprasta pasiulyma ir paziet kas iseis cia spresti kitiem :D

Šį pranešimą redagavo Dzeky_Chan: 20 spalio 2016 - 12:58

• 0

ジョニー・デーグル

ジョニー・デーグル

Balamutas

• Auto/moto
  • 2.603 Pranešimai
  • Gyv. vieta450 hata
  • Žinomas kaip:Džonis_Dyglas
  • Darbas:Eyoooo
  • VIP:Jo :D
  • XP:150
Nesąmonė čia kažkokia. Tipo jei anketos bus, tai direktoriai nuspręs, kas gali patekt į darbą, o kas ne? Kaip tu tas anketas padarysi? Klausimai tipo? Vienas gerai padarys, o kiti nusirašys. Pieva, o ne pasiūlymas.
  • 2

jKlojNX.png

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Nesąmonė čia kažkokia. Tipo jei anketos bus, tai direktoriai nuspręs, kas gali patekt į darbą, o kas ne? Kaip tu tas anketas padarysi? Klausimai tipo? Vienas gerai padarys, o kiti nusirašys. Pieva, o ne pasiūlymas.

tam yra trys direktoriai galima suteike kazkiek laiko iki atranku padaryti tas anketas ne vienodas plius tie nusirasimai nereikstu nieko reiktu savo situacija parasyti o ne tokia pacia kaip kito zaidejo savo galva mastyti o ne kazkieno tiesiog suaktyvintu labiau pd darba direktorius ir pns nu nzn as taip bent manau kaip jums atrodo as nezinau bet is kitos puses paziejus logiskai neblogai butu .

• 0

Henderson

Henderson

Henderson

• Forumo dalyvis
  • 912 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

aisku kurie tynginei yra ir seip mala suda tai kiaurai matosi kurie tik patureja pareigas nk gero nepadare seip tik ant durniaus pabuvo tuo drk ir zjbs o bent dabar butu kazkokia veikla idomumas daugiau aktyvumo ir panasiai.

• 0

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Tik ne su tokiu pasiulymu. Wp
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

Silent_Death

Silent_Death

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 445 Pranešimai
  • Gyv. vietaJamaica
  • Darbas:Motomanai
  • VIP:Visada
  • XP:20k ~

Serveryje nebera 250+on per diena, kad reiktu tiek daug teisesaugos kaip dabar, dabar ju bent 50proc perdaug, cia tik mano nuomone, kas sutinka su manim, + rep xD

• 1

The spirit is life.

The mind is the builder.

The physical is the result.

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

Serveryje nebera 250+on per diena, kad reiktu tiek daug teisesaugos kaip dabar, dabar ju bent 50proc perdaug, cia tik mano nuomone, kas sutinka su manim, + rep xD

Pagal tave pd turetu buti 20darbuotoju? Aš taip supratau?
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

Valiuks

Valiuks

viras

• Forumo dalyvis
  • 3.948 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Tankas_Maus

o man toks jausmas kad tu nusisneki ir nesistengi kad teisesaugoj butu kazkas naujo ir geriau. toks jausmas kad kazka tingi veikti, o savo bereikalingu min kalimu teisesaugai tas nepadeda.

• 0

ezgif-5-f5945f2cec.gif

M.D

M.D

• Forumo dalyvis
  • 831 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas

o man toks jausmas kad tu nusisneki ir nesistengi kad teisesaugoj butu kazkas naujo ir geriau. toks jausmas kad kazka tingi veikti, o savo bereikalingu min kalimu teisesaugai tas nepadeda.

Sveikas Valentinai. Tai ir tu nori pasakyti kad ne visi žmones yra venodi? Jeigu tu esi iskirtinis tai kuom tu geresnis už kitus ?
  • 0
/>

Paveiksliukas<>

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)