Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Balsų prašymai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

NI🅱🅱A

NI🅱🅱A

My Life Is A Meme

• Forumo dalyvis
  • 4.317 Pranešimai
  • XP:

1. Vardas: Gordanas

2. Visa informacija apie tavo pateikiamą pasiūlymą.

Šiuo metu yra tokia taisyklė pretenduojant į direktorius (tikriausiai ir kitur prenduojant ta pati taisyklė)

Spoiler

Okey apmąstom taip, jeigu aš parašau savo paraše "Išreiškite nuomonę" čia nesiskaito kaip balsų prašymas, bet jeigu aš parašysiu būsenos atnaujinimuose "Išreiškite nuomonę" čia skaitos kaip balsų prašymas.

Mano nuomonė arba reik išvis uždrausti tokius dalykus kaip "Išreiškite savo nuomonę" ir panašiai, arba leisti visur postint "Išreiškite nuomonę", tiesiog neleisti "Už parašyk" ir  etc.

Nes dabar nėra logiškai.

3. Kokius matai pliusus ir minusus savo pateiktame pasiūlyme?

Bus ligybė.

Šį pranešimą redagavo Gordanas: 01 spalio 2016 - 17:36

• 0

If you don't share someone's pain. You can never understand them.

Matas.

Matas.

x)

• Forumo dalyvis
  • 2.217 Pranešimai
Prieš du metus busenoj paprašęs nuomonių gavau daugiau prieš xDDD
  • 0
<p>giphy.gif

Beilas

Beilas

Why is the rum gone?

• Forumo dalyvis
  • 5.092 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Beilas

Mano nuomone, reiktų padaryti, kad būtu galima prašyti išreikšti nuomonę tiek forume, tiek žaidime. Kiekvienas žmogus turi susidaręs savo nuomonę apie tą žmogų ir tas nuomonių prašymas nieko nekeičia. Juk tas nuomonės prašymas negarantuoja, kad žmogus būtinai parašys "už". Jeigu manęs paprašytų žmogus išreikšti nuomonę, aš nepulčiau rašyti "už". Pirma pagalvočiau ar tas žmogus tikrai yra vertas, ar jo bendravimo lygis yra pakankamai aukštas ir tik tada balsuočiau jo anketoje ir išreikščiau nuomonę. Tikrai serveryje yra išties gerų, mandagių žmonių, kurie turi patirties ir bando kažko pasiekti, bet nėra populiarūs serveryje ir manau ši taisyklė jiems tikrai trukdo kažko pasiekti.

• 3

Paveiksliukas

Edga Verchatore

Edga Verchatore

Verchatura

• Forumo dalyvis
  • 2.830 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Pazhos bosas
  • Darbas:Verchas
  • VIP:Taip
  • XP:420

pilnai sutinku, mano manymu tu gali paprasyt,kad isreikstu nuomone negali ten prasyti tiesiogiai girdi nueik parasyk uz dyrikus dosiu 10k bet tiesiog, gali paprasyti gal gali isreiksti nuomone ten ir ten

• 0

Deividas!

Deividas!

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 319 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:b
  • VIP:t

Mano nuomone, reiktų padaryti, kad būtu galima prašyti išreikšti nuomonę tiek forume, tiek žaidime. Kiekvienas žmogus turi susidaręs savo nuomonę apie tą žmogų ir tas nuomonių prašymas nieko nekeičia. Juk tas nuomonės prašymas negarantuoja, kad žmogus būtinai parašys "už". Jeigu manęs paprašytų žmogus išreikšti nuomonę, aš nepulčiau rašyti "už". Pirma pagalvočiau ar tas žmogus tikrai yra vertas, ar jo bendravimo lygis yra pakankamai aukštas ir tik tada balsuočiau jo anketoje ir išreikščiau nuomonę. Tikrai serveryje yra išties gerų, mandagių žmonių, kurie turi patirties ir bando kažko pasiekti, bet nėra populiarūs serveryje ir manau ši taisyklė jiems tikrai trukdo kažko pasiekti.

• 0

wTSM5IA.gif

Aš esu Deividas ir niekas man neprilygsta!

♦ ♦ ♦

Rebel's Crew moderatorius

Pretenduojų į skelbėjų Direktorius.

Vidas Toretto

Vidas Toretto

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 694 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Žinomas kaip:Vidas
  • VIP:yra
  • XP:55k
Uz
  • 0
<p>

Carlo_Gambino (Jucke)

Carlo_Gambino (Jucke)

Auksarankis

• Forumo dalyvis
  • 3.569 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Carlo_Gambino
  • Darbas:Kurjeris
  • VIP:Yra
  • XP:293000

Pasiulymas buvo siulytas manau reikia merams siusti foto kaip praso balsu ir jie spres ,kiek zinau atmeta anketas.

• 0
Paveiksliukas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)