Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Straipsnis] Žaidėjų nuomonė apie Adminsitracija.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

Apklausa: Administracija. (29 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Naudingiausias/geriausias adminsitratorius?

  1. Alex_Monaco (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  2. Arnoldas_James (2 balsai(-ų) [6.90%])

    Balso procentinis santykis: 6.90%

  3. Aurimas_Azteros (3 balsai(-ų) [10.34%])

    Balso procentinis santykis: 10.34%

  4. Aurimas_Kolumbas (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  5. Prabalsavo Benas_Vercetti (4 balsai(-ų) [13.79%])

    Balso procentinis santykis: 13.79%

  6. Benjamin_Siegel (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  7. Carlo_Gambino (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  8. Daumantas_Klimas (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  9. David_Plaza (2 balsai(-ų) [6.90%])

    Balso procentinis santykis: 6.90%

  10. David_Toretto (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  11. Deividas_Ruzas (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  12. Dominykas_High (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  13. Don_Brownas (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  14. Egis_Boo (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

  15. Juozas_Samuolis (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  16. Prabalsavo Kevin_Garnet (8 balsai(-ų) [27.59%])

    Balso procentinis santykis: 27.59%

  17. Mindaugas_Antones (1 balsai(-ų) [3.45%])

    Balso procentinis santykis: 3.45%

  18. Popka_Daletore (2 balsai(-ų) [6.90%])

    Balso procentinis santykis: 6.90%

  19. Rookie_Dust (2 balsai(-ų) [6.90%])

    Balso procentinis santykis: 6.90%

Balsuoti

#1
♡Denzel'is♡

♡Denzel'is♡

    Elitaz

  • Elitas
  • 2.314 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Kobra11
  • VIP:Taip
  • XP:90.000

*
Populiarus

f4585bfe8b5e781c1c93fa820aa7ef97.png

Sveiki, šiandien kalbėsime apie mūsų aukštesniąją valdžią. Bandysime išsiaiškinti kas geriausiai, žaidėjų nuomone tvarkosi administratoriaus poste, kaip dirba mūsų aukštesnioji valdžia. Tad pakalbinsime kelis serverio žaidėjus, paklausinėsime ką jie mano apie mūsų valdžią. Taip pat apklausoje, kuria rasite viršuje galite balsuoti ir jūs už jums labiausiai patinkantį administratorių.

 

 

 

Transporto direktorė Rimante_Sun:

Denzel_Mclaren: Sveika, Rimante. Esu LSG laikraščio korespondentas, ar galėčiau paimti iš jūsų interviu apie serverio valdžią?

Rimante_Sun: Labas, žinoma. 

Denzel_Mclaren: Ką manai apie mūsų administracijos kolektyvą? Ar jų suteikiama pagalba būna greita ir naudinga?

Rimante_Sun: Žiūrint kada jos yra prašoma, jeigu yra prisijungęs ryte vienas administratorius, tai ne visada sulaukiu pagalbos, tačiau pietų metu ir daugiau į vakarą kai jų būna daugiau visada iškilus bėdai sulaukiu bent jau aš pagalbos. Kiek esu bendravusi su serverio administratoriais tai dauguma tikrai draugiški, neatsuka nugaros, tikrai verti ir nusipelnę šio posto

Denzel_Mclaren: O ką galvoji apie mūsų aukštesniąją valdžią viceprezidentą, merus, forumo administratorius? Ar jie suteikia naudingos informacijos? Ar visada padeda?

Rimante_Sun: Kadangi pati esu Transporto firmos direktorė, tai ne kartą yra tekę prašyti pagalbos aukštesnės valdžios įvairiais klausimais, tai taip visada jie padeda, pataria kaip ir ką geriau daryti ir ko vertėtų pasisaugoti.

Denzel_Mclaren: Kuris administratorius tau labiausiai patinka ir daugiausiai padeda? Gal turi kelis favoritus, išvardink juos.

Rimante_Sun: Man asmeniškai labai daug padėjęs yra administratorius Arnoldas_James, kai nėra mechanikų sutvarko mašiną, nes dažnai akumuliatorius nusėsta, Šiaip nelabai noriu juos išskirti visi tikrai malonūs ir stengiasi padėti.. 

Denzel_Mclaren: Dėkoju už nuoširdžius atsakymus! Sėkmės!

Rimante_Sun: Nėra už ką, tau taip pat. 

 

 

Nekilnojamo turto agentų direktorius Jokubas_Bugatti:

Denzel_Mclaren: Sveikas, Jokūbai. Esu LSG laikraščio korespondentas, ar galėčiau paimti iš jūsų interviu apie serverio valdžią?

Jokubas_Bugatti: Sveikas Denzel. Taip, be abejo

Denzel_Mclaren: Ką manai apie mūsų administracijos kolektyvą? Ar jų suteikiama pagalba būna greita ir naudinga?

Jokubas_Bugatti:Na mano nuomone būna visokių atveju, naujas administratorius gali suteikti ir nelabai kokybiška pagalba, bet dažniausiai pagalba suteikiama greitai ir kokybiškai.

Denzel_Mclaren: O ką galvoji apie mūsų aukštesniąją valdžią viceprezidentą, merus, forumo administratorius? Ar jie suteikia naudingos informacijos? Ar visada padeda?

Jokubas_Bugatti: Na viceprezidentas su merais ne visada padeda, kartasi suteikia daug informacijos ir paaiškina viską tiksliai, bet kartasi ignoruoja, arba nepadeda, aišku reikia suprasti ir juos, visi žmones esam ir visi būname užsiėmę ar pan.

Denzel_Mclaren: Kuris administratorius tau labiausiai patinka ir daugiausiai padeda? Gal turi kelis favoritus, išvardink juos.

Jokubas_Bugatti: Mano nuomone geriausi administratoriai yra: Kevin_Garnet, Egis_Boo, Benjamin_Siegel, Alex_Monaco, Juozas_Samuolis, Carlo_Gambino, Deividas_Ruzas. Iš šitų administratorių pagalbos sulaukiu visada.

Denzel_Mclaren: Dėkoju už nuoširdžius atsakymus! Sėkmės!

Jokubas_Bugatti: Ačiū, tau taip pat.

 

 

Krovinių transporto direktorius Seth_Robinson:

Denzel_Mclaren: Sveikas, Seth. Esu LSG laikraščio korespondentas, ar galėčiau paimti iš jūsų interviu apie serverio valdžią?

Seth_Robinson: Sveikas, taip.

Denzel_Mclaren: Ką manai apie mūsų administracijos kolektyvą? Ar jų suteikiama pagalba būna greita ir naudinga?

Seth_Robinson: Na administracijos kolektyvas, kartais nuvilia, dažnai jų nebūną, ypač kai reikia panaikinti cisterną kurių visiems trūksta

Denzel_Mclaren: O ką galvoji apie mūsų aukštesniąją valdžią viceprezidentą, merus, forumo administratorius? Ar jie suteikia naudingos informacijos? Ar visada padeda?

Seth_Robinson: Viceprezidentas sukrutėjo, pradėjo labiau rūpintis serveriu. Apie merus nelabai ką blogo ir galiu pasakyti. Forumo administratorius padeda kai reikia, neblogai tvarkosi. Informaciją suteikia bei padeda kai reikia.

Denzel_Mclaren: Kuris administratorius tau labiausiai patinka ir daugiausiai padeda? Gal turi kelis favoritus, išvardink.

Seth_Robinson: Na gal Garnetas padeda daugiausiai su klausimais susijusiais su direktoriaus pareigomis.

Denzel_Mclaren: Dėkoju už nuoširdžius atsakymus! Sėkmės!

Seth_Robinson: Dėkoju tau taip pat už aktualius klausimus Dyzeli, Sėkmės.

 

 

Forumo Glob. moderatorius Micheal_Mitty:

Denzel_Mclaren: Sveikas, Mitty. Esu LSG laikraščio korespondentas, ar galėčiau paimti iš jūsų interviu apie serverio valdžią?

Mitty: Taip žinoma gali

Denzel_Mclaren: Ką manai apie mūsų administracijos kolektyvą? Ar jų suteikiama pagalba būna greita ir naudinga?

Mitty: Aš asmeniškai sulaukiu labai greitai ir dažniausiai naudingai.

Denzel_Mclaren: O ką galvoji apie mūsų aukštesniąją valdžią viceprezidentą, merus, forumo administratorius? Ar jie suteikia naudingos informacijos? Ar visada padeda?

Mitty: Viceprezidentas iš esamu kandidatu yra surinkęs geriausią kolektyvą, stengiasi žmogus, kad serveryje atsirastu naujos veiklos. Merams priekaištų kaip ir neturiu, dirba, prižiūri tvarka firmose. Kadangi pats esu forume moderatorius, su jais dirbu labai daug, tai galėčiau pasakyti kad dažnai būna taip, kad parašius jiems viska, su nuotraukomis, su visu tekstu jie net varginasi tai i forumą įdėti, bet dabar jau taisosi.

Denzel_Mclaren: Kuris administratorius tau labiausiai patinka ir daugiausiai padeda? Gal turi kelis favoritus, išvardink.

Mitty: Mūsų pijokėlis Davidas

Denzel_Mclaren: Dėkoju už nuoširdžius atsakymus! Sėkmės!

Mitty: Nėra už ką, sėkmės ir tau.

 

Straipsnį rašė: Denzel_Mclaren

Straipsnį redagavo: Ben_Stiller

Gero skaitymo!  ;) 


  • 9

3ff408844ce4d59edb446b0b9c38b839.png

c473c49b278acd8efc4dc9129e4cb7bb.png

Serverio Administratorius nuo 2017-04-02 - 2018-09-02
Atsakingas už ban apeliacijas nuo 2017-04-23 - 2017-07-24

Forumo Administratorius nuo 2017-07-24 - 2017-11-03
Forumo Administratorius nuo 2018-01-23 - 2018-04-18
Meras nuo 2018-04-18 - 2018-08-22

Serverio Administratorius nuo 2020-04-15 - 2020-06-24


#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Serverio administratorius
  • 6.604 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Įdomus straipsnis šaunu lauksiu ateityje Denzel iš tavęs tokių puikių straipsnių


  • 1




2 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 2 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)