Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Pranešimai, turintys daugiausiai reputacijos taškų.


#184293 Karina_PeeWee

Parašė peeWee 29 rugsėjo 2012 - 22:03

 

 

THERE WILL ONLY BE 7 PLANETS LEFT AFTER I DESTROY URANUS

 

14470816327055eced15538bfb7c07f8a5b28fc5

 

 

 

visi turbūt tikrai mane pažįstat, o tiems, kas ne - labas, aš Karina ir aš biški noliferė. dažnai dar esu žinoma kaip kivis, o serveryje iš viso turbūt jau esu pražaidus keturis metus su viršumi ir ties ta data mano karjera čia ir baigės. teko nešti kudašių, nes visokie sa-mpo freak'ai pradėjo mane stebėti realybėj ir skųsti Benui, kad aš sėdžiu lauke su draugais, o ne sampėj.  B)  esu liūtė ir savo tėvus nervinu jau 21 metus. mėgstu pavairuoti, pabendrauti ir kas be ko - neatsisakau ir vieno kito stikliuko alkoholinių gėrimų. atsiprašau visų abstinentų ir sportsmenų, bet ne visada išeina be jų pasilinksminti ir gerai praleisti laiką. tiesa, dabar su alkoholiu mes kiek susipykę, nerandam viens kitam laiko, nes dirbu du darbus ir laisvalaikiu kartais nueinu į koledžą pasitrint suole. esu vilnietė, dar kaip pridera vilniečiams - ir lenkė, bet dedu galvą, kad lietuvių kalbą išmanau labiau, nei bet kuris iš jūsų.  :D gyvenu beveik centriuke, jeigu norėčiau - matyčiau sporto rūmus pro langą, o iki katedros atlėkčiau per penkias minutes, jeigu pastatytumėt alaus.

 

kalbant apie mano nuostabų charakterį, tai dažniausiai esu rami, bet jei netyčia susiplaka smegenys - pradedu skleisti savo energiją į išorę. taip sakant duokit pakalbėt, o ne pavalgyt. labai mano būdas priklauso ir nuo mane supančių žmonių, jeigu noriu - dažniausiai prisitaikau prie jų poreikių ir charakterio. jeigu nenoriu - mane nesunku papirkt. mėgstu kalbėt nesąmones, esu pakankamai nepastovi, sunkiai pradedu pasitikėti žmonėmis ir šiaip juos labai mėgstu tyrinėt. niekada nemėgau subinlaižių, melagių ir dviveidžių ir vis dar esu pasiruošus susižinoti jų visų adresus ir supjaustyti jiems duris peiliu. mėgstu pažaisti lol'ą, todėl dažniausiai mane sutiksit teamspeak'e, kur aš susitinku su savo virtualiais bičiuliais ir mes leidžiamės ieškoti nuotykių į mūšio areną. jeigu kam įdomu - esu goldas ir žaidžiu west'e, tai su malonumu lauksiu jūsų prisijungiant. 

 

turiu veidą ir kartais nebijau jo parodyt.

 

 

7850ddf8220ae4642597222a0cf3137f410.jpgcb7d0334b15d2652902ad5d2b257f010754.jpg

 

 

083fb0b68c60bcb47a441e8673380c3626.jpg

 

 

 

 

 

 

 


 


 • 67


#713100 Samaa_Panda | Prisistato ;p (Atnaujinta)

Parašė Pandute ♡ 31 sausio 2016 - 22:12

 

Sveiki, esu Samanta - žaidime Samaa_Panda. Gimiau Balandžio 1d, dėl to daugelis mane vadina melage, nors meluot nemoku  :angry: Esu iš Uostamiesčio, lankiau lengvąją atletiką į kurią tikriausiai gyvenime nebeisiu ir menų gimnaziją  :D 

Serveryje esu buvusi jei kam įdomu:

2x medikų direktore

Visų nelegalių darbų direktore

'Apie viska' moderatorė

2x teamspeak moderatorė

LSG rekordų knygos padejėja

Naujokų verbuotoja

LSG radijos moderatorė/prižiūrėtoja

LSG radijos Viceprezidentė

Prisistatymų moderatorė

 

LSG žaidžiu antrus metus, tačiau buvau padarius metų pertrauką, kurios metu nolifinau lolą :D Vis dar kartais palošiu league of legends, bet po visokių nesveikų updatų fps drastiškai krito ir nebeįmanoma žaisti :') Mėgstu kartais panervuoti kitus žmones bei iškrėsti kokią nesamonę (aišku ne iš blogos valios, nesu kerštingas žmogus) tačiau tuo pačiu stengiuosi išlikti su visais draugiška. Esu nekonfliktiška asmenybė, o jei iškyla tokia situacija dažniausiai nusileidžiu tam žmogui. Nekenčiu dviveidžių, subinlaižių žmonių, tad stengiuosi nuo tokių laikytis kuo atokiau. Laisvalaikį dažniausiai praleidžiu mokantis, kažką skaniai valgant, miegant, būnant su draugėmis ar žaisdama sampą (kuris, aišku, suėda daug laiko, bet ką jau padarysi kai esi addicted) :/

Kadangi žinau, jog čia ateinat dažniausiai tik nuotraukų pažiūrėt, tad daugiau jų ir įkeliu ;) 

 

 

 

 

VclXrld.png

 

Euw: Panduté

 

Spoiler

Pridėtas failas(-ai)


 • 63


#684364 Administratorių įspėjimai

Parašė Antones 18 lapkričio 2015 - 21:10

Daumantas_Klimas 0%Bandomasis laikotarpis iki 2019-06-02

 

Yoshida_Taishu 0% Bandomasis laikotarpis iki 2019-06-02

 

Randy_Robinson 0% Bandomasis laikotarpis iki 2019-06-01

 

Tim_Anthony  0% Bandomasis laikotarpis iki 2019-06-01

 

Jeppe_Aakjaer 0% Bandomasis laikotarpis iki 2019-06-01

 

Kobe_Wade 65% Admin komandų piktnaudžiavimas.

 

Rytis_Silent 50% Cheat naudojimas 

 

Tony_Martin 0% 

 

Jordan_Collins 0% 

 

Keylor_Winston 0% 

 

Carlo_Gambino 50% Mažas aktyvumas.

 

Jared_Mchale 0%
 
Night_Blue 35% Korupcinga veikla.

Yomato_Kamihara 0% 

Jokubas_Bugattiz 0%

Aldas_Watson 0%

George_Ezra 0%
 

 

 

 

Nuo 2019-04-01 Prie įspėjimų komentaruose bus pildoma išsamesnė informaciją už ką administratoriui buvo uždėti ar nuimti procentai. Tai bus daroma tam, kad žaidėjams būtų aiškiau kaip kas vykstą su procentais bei per kiek laiko administratorius nusijėmė juos ir t.t.


 • 55


#1021147 tikrasis admin veidas

Parašė Valiuks 13 balandžio 2018 - 09:28

kiek mane iki siol zinot, turbut zinot kad esu piktybinis, saudantis, kenkiantis ar apskritai vaikstantis parazitas lsg serveryje. turbut mazai kas suprantat is kur toks pyktis mano? istikruju cia nepyktis, jus netaip suprantat, cia tiesiog mano zaidimo stilius kuri pasidariau per savo 2 metus. paprasciausiai prasidejo kai mane mentai baude, rakino, tardavo uz ketn ir kitus sudus ir tiesiog negalejau pakesti, o kas svarbiausia visi ir nusileisdavom jiem. mane lsg zaidejai turbut vare link tos idejos, kad cia egzistuoja pokeris, minutes, pareigos ir panasiai, bet vistiek norejau keist ta pasenusi zaidimo stiliu todel pradejau visus saudyti ir niekinti. iki siol toks pat islikau, bet tiesiog viskas pasikeite kai gavau admina.

mano pirmas dirikas buvo pd, bet nebuvo taip jog po pd iskart gauciau admina, tiesiog kartais nesusilaikydavau isnest su hunteriu ar hp ar dar kazko. vis atmetinadavo mano "prikolnas" admin anketas, tai banas serve ar forume, tik dabar kazkaip rasiau admin anketa tikedamasis rimtai nusiteikt ir pabandyt admina ir tikrai galvojau jog imsiu komplekta ir eisiu atpist serveriui smegenis. palyginant neilgai islaukiau ir to admino, kiti pralose ilgiau uz mane tokiu rimtu pareigu negauna.

dabar pasakysiu istikruju kaip elgiausi su adminu pirmom dienom. pirmos 3 dienos turbut labai idomios, naujos komandos, daugiau atsakomybes, gali baninti cyterius kaip seniau reikedavo rasyt i admin. tu tiesiog jautiesi jog kontroliuoji serveri. stengdavausi vadovautis taisyklemis, bereikalo zmoniu nepzuindavau, laukdavau ar koks anticheatas ar admin pasiskus ir panasiai. aisku kiek galedavau ir padedavau zmonems, atrodo gali buti ir 6 adminai on, kazkaip jie vistiek atmestinai ziuri, tiesiog paspaudzia ta N raide ir toliau daro savo, o realybeje tu tik padedi. viena ar kita kart pasinaudodavau tuo komplektu, bet stengdavausi islikti saziningas ir mirdamas jo neimti darkarta, taip jau yra kai saugai pareigas :D

kai praejo mano pirmos dienos adminuose, pradejau kiek visus daugiau itarineti, maziau kreipti i ta bugova anticheata ir daugiau pzuinti tokius zmones pfff visus IKI vieno be saiko ir prisipisineti prie kazko. bet patikekit, man taip nereikejo net taip daryti, tu zmogu pradedi pzu, o jis jau yra prigautas uz koki cheata :D po mano tokiu rimtesniu pirmu banu, pradejo keistis mano poziuris i serva, dabar VISISKAI nebedminu, ateinu i serva tik kazka prigauti ir visa serveri priziureti nuo cheatu.

is kur tas #fryban fraze? benas igyvendino tomuko ideja del mouse1 ir mouse2 rodymo, pats tame reikale nenusimaniau, kol kazkas nepasiskunde i admin kad zmogus aimina, pasirodo jog priziurejus ta zmogu, jam pastoviai rodydavo mouse1 kaip spamintu, lyg greitai spaudinetu ir pasiaiskinus sitaip trigeris veikia ir prasidejo tie banai. buvo mano pirmi banai klaidingi, bet kiek apsipratus adminuose atsargiau baninu ir tik isitikines baninu aimus ar kitus cyterius, o del trigerio 110% esu teisus.

zinot kas labiausiai nepatinka adminuose? kai zmogus akivaizdizia cytina (t.y jis pats zino kad naudoja ta dalyka) nurodau TEISINGA reasona uz ka gavo bana ir vistiek kelia apeleacija. as pradedu galvoti ar zaidejai tikrai laiko kaikuriuos adminus debilais, ar jie keldami apeleacijas tikisi kad adminas netures irodymu? ir zinot ka? mano admin pareigos leidzia baninti tokius ir pradejau banint visus forume kurie specialiai kelia apeleacijas ir negana to, is ju issipisineti pacioj apeleacijoj. pagalvokit ir jus paprasti zaidejai, jei jum butu letas internetas ir del kiekvienos apeleacijos tryhardintumet, jum butu malonu palikt kompa per nakti kad isikeltu irodymai ir gaisint admin laika? nemanau. jei ir dabar gauni bana nuo manes, tikrai negausi del cheat, o nurodysiu priezasti uz ka gavai, kad nereiketu svaigt apeleacijoj uz koki cheat gavai bana, nu nes ir taip aisku turi ne viena.

zaideju ispizdejimas? duosiu realu pavyzdi, sandeliu metu gaujiskis pageso su pienveziu nes baigesi kuras, zaidejas net nesistenge kviesti mechanikus tiesiog iskarto raso i admin "halp padekit mech nera plzzz". ir ka jus galvojat? nusigetintu paprastas koks subinlaizys adminas ir pripiltu degalu, bet nusigetinau as ir zinot ka padariau? kickinu tokius tinginius. kad jus zinotumet ar busimi adminai, kokio sudo priraso tie zaidejai i admin kad poto skundziasi kad jie vpsh nereguoja. man patiko vienas kai i admin rase "gal zinot kiek buletas kainuoja??" ir dar kelias zinutes iskarto. as jum siulau paskambinti i 112 ir paklauskit kiek lidle batonas kainuoja, manau suprasit sita.

naudingas darbas? kaip manot kuris yra naudingesnis adminas, ar tas kuris metus nieko neveikia, siekiantis mero adminas, kuris tiesiog laiko pareigas kad jas laikyti, neissisokantis adminas ar tas adminas kuris per savaite padaro tiek juodo darbo kuris net nera lygus visu admin sudejus? gal prastai suformalavau, bet faktas kad kaikurie admin kolektyve laiko pareigas bbz del ko, o del statuso ir tiesiog kas dabar pretenduojat i admin as jum linkiu uzsipiskit laukdami savo vietos, kol jie neiseis/neismes nelaukit to admino. as tikrai manau, jog adminas turi tureti savo nuomone ir nebijoti elgtis savo galva ir priimt savo sprendimu. kaikurie adminai net nevardinsiu tiesiog BIJO iskickinti zmones, jei jie nera tikri ar galima, jie paklausia i admin chata ar galima uz toki kickinti, o jei tas zmogus su pareigom tai patikekit apsisika i kelnes ir nieko nedaro. o jei ir pasitaria adminn chate ar galima jis vistiek nekickins to ciuvelio, lieps kickint tam adminui kuris patare :D tokius adminus tomukas pramine "siuksle"

korupcija? pirmom dienom irgi primeciau rimta, atrodo savus baninsiu, bet as atsimenu karolio_winston zodzius, kai kazkoki admin isrinko rase "eikit n**** su tokiais adminais, antonesai jau geriau tie senbuviai kad ir korumpuoti adminai daugiau naudos bus nei is tokiu ;DDDDDD" gal kiek ir neteisingai pacitavau bet supratot minti. pats saves nelaikau sventu ar "nekorumpuotas". pats per sandelius ziuriu tik i kitas gaujas, ar per 1x1 eventus niekada nepasiziuriu ar savas trigeri naudoja ir panasiai. krc esi mano gaujoj, turi nelieciamybe, kad ir dabar jei kiek imanoma tikrai nebaninciau savo, bet jei kazka akivaizdziai daro ir neitu "legaliai" issukti tai tektu uzbanint prie visu akiu, negaila butu.

kas liecia antonesa, jeigu tu gerai dirbi, rodai pastangas, tai tikrai tave uztars ir issuks tave reikalui esant. as realiai turejau jau bandomajam buti nusalintas nuo admin, bet visada antonesas bandys uztart ar kiek neakivaizdziai issukti ir as kartais jauciuosi kaltas del jo kad jis aukojasi, o gal jam niekada nesikeikiu vis del to jis vice? paprasciausiai taip yra, nes jei mane nusalintu, tektu mane kazkuom pakeist, o tokiu norinciu dirbti nauju zmoniu nera, nu nebent tie buve adminai kitaip vadinami senbuviai, bet jie ateje nerodytu tokio indelio ar kitaip vadinamo "hype" as tiesiog matau,kad jie nori to lengvesnio zaidimo su admin ir pats ta dalyka pajutau. kitokia alternatyva butu isrinkt liurbius i admin, todel jei ir pretenduojat dabar i admin ir jei esi toks "nepasizymejes" ar kitaip tariant "liurbis" tai tikrai nesitikekit gaut greitu metu :D

dabartinis kolektyvas :DDDDDDDD primetyciau ir daugiau zvengu zinokit. dabar adminuose yra 16 zmoniu be manes, kai gaunat ban uz kazkoki cyta nuo kokio admin, jis imes irodymus ir sakys "tariausi su kolektyvu ir nusprendem kad cia cytinai". zinot kiek istikruju kolektyvas itakos turi? as pats buvau numetes video i ta kolektyva, sulaukiau tik 3 atsakymus, vienas is ju net nieko nezinantis liurbis... tada tenka mest irodymus antonesui ir kiek su juo tartis ir jei tures laiko jis tikrai perziures ir pasakys savo nuomone, bet jei kazka diskutuot ar tartis su kolektyvu ir laukt atsakymo tai cia taspats kaip denzeliui laukt mero. apgailetina, esu kartais pasislykstejes kai ateini i serva ir toks jausmas kad uz juos ta darba darai. atrodo visada saziningai spaudi N raide i pagalbos sauksma, bet jie visada tave lenkia ir tu del to nieko nepadarysi. adminai ateina savais reikalais, atrodo jog jiems kartais niekada nesikeikiu yra ka i admin raso tai galvoju kartais ir man niekada nesikeikiu, pisu invisible ir gaudau cyterius.

gavau ta admina, tikejausi tikrai kazko geresnio, bet kol pats nepabandysi, nepamatysi kaip cia istikruju yra. tomukas tempe 33 dienas, as greit istempsiu 21 diena ir nezinau kiek ilgai tempsiu. pagal dabartine situacija, tas adminas kuris metus laiko admina, pastoviai padeda ar vienam kitam panardo, pastoviai eventu daro, yra zjbs mldc adminas ji reikia gerbti. tas adminas kuris stengiasi privengt lepint zaidejus, teikt visokias paslaugas kai yra prisijungusiu darbuotoju, kuris pastoviai gaudo cyterius, pastoviai pzuina ir panasiai yra sudinas adminas, jis niekam tikes ir ji reikia isozinti. aisku kaip ir minejau, mafuku tikrai nezadu pzuint, bet kolektyvas turi tokia galimybe, tik jie gali pazyzt o ypac hatinis kad kazkas negerai kad savu nebanini ir lai apsisika. ;)

del procentu as nieko nekaltinu, kartais pats nejauciu ribas ir issisokstu bet zinot ka? as busiu irodes savo kad adminuose galiu normaliai dirbti ir banint tokius cyterius ir veliau is ju pizdavotis. kaip ir tikejotes kad su tanku pisiu hp ar issaudysiu serva su komplektu, taip nebuvo ir nebus cia. jei ir dabar isozinsit tai sveikinu, bet zinokit man nebus gaila, nes galesiu grizt vel i savo dmerio vezias ir galesit verkt i admin kad su aimu pisu.

turbut pretenduojantiems adminams palinkesiu sekmes, gal kiek iskoliojau viena kita, vardu neminejau, bet kas is dabartiniu kandidatu i admin, tikrai stenkites pasizymeti bent kazkuom serveryje ir tikrai nesakau cia lyst visiem i subine ir duoti saibu ant pokerio. as iki admino saudziau ir niekinau zmones, nesakau kad tai geriausias pavyzdis, bet prasau nelyskit tiek ziauriai i sikna del pareigu.

kam idomu paskaitet aciu, kas galvojat kad buginsiu ginklus pamirskit, is admin neiseinu nes dar galioja eventas, jog pirmas suveikes man zodini ispejima laimes 50k. aciu uz demesi


 


 • 48


#750448 Likviduoti administratoriai

Parašė Antones 26 balandžio 2016 - 21:01

Eimantas_Deleon - Atsistatydino iš Administratoriaus pareigų, Ačiū už gerus darbus tiek serveryje tiek forume ;/


 • 42


#838203 Direktorių įspėjimai/atostogos.

Parašė Juozas_Samuolis 20 lapkričio 2016 - 18:38

Siekiant užtikrinti direktorių sklandų bei efektingą darbą, nuo šiol bus naudojama procentų sistema, kuri padės direktorius nubausti ir už menkesnius nusižengimus. Nuolatinis direktorius surinkęs 100%, bus - šalinamas iš direktoriaus pareigų. Direktorius esantis bandomajame laikotarpyje, surinkęs 50%, neteks galimybės toliau vykdyti direktoriaus pareigų.

Procentai nuo šiol bus konvertuojami taip :

 • Žodinis įspėjimas - 35% (Pavyzdžiui - nepagarba / forumo taisyklių nesilaikymas / netinkamai išnagrinėtas skundas/ gautas KICK)
 • Įspėjimas - 50% (Pavyzdžiui - savo darbo taisyklių nesilaikymas / neaktyvumas / gautas BAN)
 • Gautas BAN už nelegalias programas - 100%
 • Jeigu direktorius nusižengia iš šio sąrašo neprirašytų punktų, direktorius baudžiamas merų pasirinkta nuobauda.

 

Autoklubo direktoriai:

1. Kevin_Hashh - 0% (bandomasis iki 06-02)

2. James_Mclaren - 0% (bandomasis iki 05-31)

3. Vaidaz_Wingstonz - 0% (bandomasis iki 06.04)


Medikų direktoriai:

1. 

2. Larry_Preston - 0% (bandomasis iki 05-26)


Transporto direktoriai:

1. Don_Smosh - 0% bandomasis iki 05-27

2. Lam_Nelson - 0%

 

Krovinių Transporto direktoriai:

1. Miguel_Garcia - 35% (gautas kick)

2. James_Versace - 0% 


Mechanikų direktoriai:

1. Kylian_Moretti - 0% bandomasis iki 06-02

2. Loka_Peppa - 50%


Skelbėjų direktoriai:

1. Timati_Robinson - 0% (bandomasis iki 06-02)

2. Tediss_Bandis - 0% bandomasis iki 05-29 (atostogos iki 05-23)


Gaisrininkų direktoriai:

1. Bradley_Beal - 0% (bandomasis iki 06-06)

2. Oscar_Roberttson - 0% (bandomasis iki 06.11)


Teisėsaugos direktoriai:

1. Edga_Daletore (bandomasis iki 05-27)
2. 

3. Prosto_Poske - 35% (netinkamas skundo nagrinėjimas)


Nekilnojamo turto agentų direktoriai:

1. Andrius_Petrauskas - 0%

2. Hamidou_Diallo - 0% (bandomasis iki 06-08)


Inkasatorių direktorius:

1. Jared_Mchale - 0% (atostogos iki 05-30)

 


 

Direktorių atostogų informacija:

Spoiler

 


Procentų nuėmimo informacija:


Spoiler

 


* Bandomasis laikotarpis suteikiamas nuo 14 dienų iki 28 dienų.

 

 

 

Nuo 2019-04-10 Prie įspėjimų komentaruose bus pildoma išsamesnė informaciją už ką direktoriui buvo uždėti ar nuimti procentai. Tai bus daroma tam, kad žaidėjams būtų aiškiau kaip kas vykstą su procentais bei per kiek laiko direktorius nusijėmė juos ir t.t.
 


 • 41


#1006182 Pavlovas Productions // Greitas ir storas ft. Elka

Parašė Hollywoods Productions 25 vasario 2018 - 16:57

Prieš savaite teko susitikti su vienu žymiausiu drifteriu Lietuvoje. Save tokiu laikantis Elka Faded pristate savo nauja projekta, e36 kebulo tipo BMW markes automobili.
- Paskutiniu metu patiriu patycias internete: pasakoja Elka. "Taciau siekti drifterio vardo manes tas nesustabde."
 
Filmo siužetas:
Dokumentika, kurioje susipažinsite su gerai žinomu drifto karaliumi Elka Faded. Šiokie tokie gyvenimo posukiai, bei kaimiciu ir vaperiu apkalba. Elka nenori pasiduoti Kipro vaping daromai itakai, jog BMW markes automobilis yra nieko vertas. Taip pat kyla abejones del nesenai nupirkto tušcios komplektacijos e46 BMW markes automobilio, kuri turi kaimietis Brownas. "Pakolkas pas mane bent jau yra rankeneles", viena iš filmo scenu, kurioje bus apžvelgtas ir palygintas automobilis su kaimiecio varomu laužynu.

 

bfdCXvt.jpg

 

Dėl didesnės raiškos, filmą galite peržiūrėti paspaudę vimeo logo.

 


 • 41


#983166 vlogas: apzvalga audi 500.istrigau bagazinej

Parašė siurblys 17 gruodžio 2017 - 18:04

Per video realiai nieko neizeidem, nes tokiu nicku zaidime nera, sekmes.

 


 • 38


#1111658 TS bazaras 6 ft Antones, Kipras

Parašė Lukas_Maja 20 sausio 2019 - 03:26

spaudziam rep ir jei patiks ir bus daug rep, bus tesinys sito pokalbio, nes toliau dar idomiau.

 

 

kas nematet praitu daliu:

https://lsgyvenimas....hl=+ts +bazaras

https://lsgyvenimas....hl=+ts +bazaras

https://lsgyvenimas....hl=+ts +bazaras

https://lsgyvenimas....s/?hl=+4 +dalis

https://lsgyvenimas....hl=+ts +bazaras


 • 41