Naujienos iš tinklalapio

Written by Lukas on .

Sveiki,

Turbūt daugelis jūsų jau spėjo susipažinti ar kolkas tik pamatyti keletą tinklalapio, bei forumo atsinaujinimų. Tinklalapyje buvo sutvarkytas taisyklių skyrius. Visas nuostatas stengiamės pateikti kuo aiškiau. Daug maž viską disciplinavome. Taip pat, kas nematė sukurtas "Namų interjerai" skiltis, "Pagalbos" skyriuje. Jums nebereiks vargti ir uždavinėti tuos pačius, nuobodžius klausimus.

Kalbant apie forumą, tai atnaujinome visą dizainą. Galime pasidžiaugti, kad esame dar vis modernus, ir stengiamės tokiais būti. Į forumą įdiegta taip pat keletą naujų funkcijų: skelbiant balsavimą bus galima nurodyti opciją, kuri parodys kas ir už ką balsavo, pakilus rangui, būsite informuoti privačia žinute. Sukurtas apklausų skyrius, kuriame galėsite aktyviai pareikšti savo nuomonę. Be to, įterpta tinklalapio taisyklių nuoroda. Sukurtas forumo personalo skiltis, kurioje galėsite mėginti kandidatuoti į moderatorius. Beje, forume integruota apsauga nuo "free-posterių". Žinutė privalės sudaryti 2 žodžiai arba 10 raidžių. Ir galų gale, kiekvienas forumo vartotojas galės pasinaudoti funkcija "Žinomas, kaip" ir įsirašyti savo vardą, pavardę, kurią matys kiti naudotojai. Tai atliksite "Profilis > Forumo Profilis > ..."

Planuojami projektai:
1. "Pasijuokime" kampelis (įgyvendinta facebook tinklalapyje).
2. Patobulinta reputacijos taškų sistema.

Tai tiek šiam kartui.  Kilus neaiškumams ar turint idėjų, kreipkitės į administraciją arba tiesiog išsakykite savo pastabas, įdėjas forume.