LSG komiksas

Written by Lukas on .

Konkursas sėkmingai baigtas. Laimėtojai:

  1. Bronius_Savickas
  2. Lukas_Pipiras
  3. Jonas_Sabonis

 

Dar vienas konkursas, kurio pagrindą  jau maždaug supratote iš naujienos pavadinimo. LSG komiksas - tai nuotrauką, kuri sulipdyta iš dar keletos juokingų, serveryje kurtų, fotografijų su mintimis (tekstu). O kas yra komiksas tikriausiai jau žinote visi.

 

Kaip dalyvauti?

Konkurso tikslo vykdinimui prireiks: paint/photoshop (ar kitų grafikos redagavimo programų), fotoaparato (įsigyti galite kioske), vaizduotės. Turint visus ingredientus, bei pasitelkus vaizduotę neturėtų būti sunku viską atlikti. Komikso sandara: 2 ar daugiau nuotraukų, kurios kaip ir minėjome yra sudarytos iš keletos serveryje kurtų fotografijų.

Visų pirmą, patariame susigalvoti herojų (jį turi kiekvienas komiksas). Antra, pasidaryti pagal tą herojų fotografijas serveryje. Trečia, sulipdyti visas fotografijas į vieną nuotrauką, pasinaudojant grafikos redagavimo programomis. Tolėliau, virš komikso dalyvių surašyti tekstus, kitaip tariant sugalvoti komikso dalyvių dialogą. Ir galų galiausiai, savo šedevrą pristatyti mūsų forume.

Pastabos. Prieš kuriant komiksą rekomenduojama perskaityti:

1. Vienoje nuotraukoje turi būti bent 4 fotografijos.
2. Nuotrauką turi būti normalaus dydžio, kad būtų galima įžiūrėti tekstą, bei fotografijas.
3. Komiksas privalo turėti pavadinimą. Jį užrašykite komikso, pirmosios nuotraukos, viršuje.
4. Tekstas turi aiškiai parodyti, kuris komikso dalyvis tai kalba.

Prizai. Bus skiriamos 3 nugalėtojų vietos. Tačiau kiekvienas komiksas bus patalpintas pagrindiniame svetainės puslapyje.

1. 40,000 LT
2. 30,000 LT
3. 20,000 LT

Komikso pavyzdys: