Filmo kūrimas

Written by Benas on .

Kažkada planuota, bet taip ir neįgyvendinta idėja kurti filmą vėl iškyla į paviršių ! Visų pirma, norėčiau pabrėžti, jog filmo kūrimas - NE konkursas ir už jį joks piniginis ar kitoks prizas nėra siūlomas ! Čia yra ieškomi tik SAVANORIAI, norintys vaidinti, garsinti, montuoti, filmuoti ar kažkaip kitaip prisidėti prie LSG filmo kūrimo. Filmas yra kuriamas tam, kad ir mes, serverio žaidėjai, ir kiti SA-MP'o gyventojai išvystumėme, kokie, visgi, LosSantosGyvenimas žaidėjai yra smagūs ir kūrybingi, liejantys prakaitą ne dėl pinigų, o dėl savo ir kitų gerovės, malonumo.

Kiekvienam norinčiam savanoriauti ( išskyrus aktorius ) reikės atlikti po nesunkią užduotį, kad įrodytumėte Jūsų pranašumą prieš kitus. Jeigu norite padėti keliose srityse, teks atlikti kelias užduotis. Taigi :
Filmuotojai. Jūsų užduotis – nufilmuoti ~1min trukmės video. Jame turi atsiskleisti Jūsų gebėjimai naudotis CamHack‘u ( valdyti vaizdą ne vien naudojant +, -, 4, 6, bet mokėti judinti vaizdą ir pelyte, tolygiai, švelniai, iš įvairių kampų ). Tema – nesvarbi.

Montuotojai. Jūsų užduotis – sukurti trumpą vaizdo įrašą. Jame turi atsiskleisti Jūsų gebėjimas naudotis įvairiomis vaizdo įrašų redagavimo programomis, efektais, turite mokėti suderinti muziką/garsus su vaizdu. Jei jau turite Jūsų gebėjimus atspindintį vaizdo įrašą – galite naudoti ir jį.

Įgarsintojai. Jūsų užduotis – įgarsinti Jums paskirtą tekstą. Nepamirškite, jog turite kalbėti įtaigiai, aiškiai, įvairiai intonuodamas savo balsą pagal situaciją. Tekstas, kurį turėsite įrašyti, bus ištrauktas iš scenarijaus. Jį galite gauti parašę man skype ( smokesomeblunts ) arba žaidime.

Aktoriai. Jums, kol kas, tereikia psichologiškai pasiruošti krūviui, būti atidiems ir įdėmiai klausytis visų Jums sakomų nurodymų  filmavimo metu. Aktoriai bus renkami ir pagal jų iki tol įgytą reputaciją serveryje, kadangi norime išvengti nerimtų, filmavimus trukdančių žmonių.


Šaudantys, besimaišantys ar kitaip filmavimus trukdantys žaidėjai bus baudžiami kalėjimu iki ~6 valandų.