Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Naujos idėjos serveriui 2016 metams


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
43 atsakymai į šią temą

#21
Fokus_Pokus

Fokus_Pokus

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 128 Pranešimai

Sugrazinkit paskyru susigrazinimo skilty ! nupiso vaikai mano acc !


  • 1

#22
Beilas

Beilas

    By Order of the Peaky Blinders

  • Garbės moderatorius
  • 5.236 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Geriausias 2016 metų:nebesvaik
Reikia sukurti grupę, kuri mokėtu mapint ir visą kitą daryti, nes visi deda tik pasiūlymus, o benas pats visko nepadarys gi. Aš pats nelabai išmanau to mapinimo. Bet manau, kad tikrai atsiras keli žmonės, kurie šio dalyku užsiima ir galėtu padėti. Benui tereikėtų viską įdėti ir bus tie jūsų atnaujinimai.
Toliau, pritariu tai minčiai, kad baikerius reikia padaryti legaliais. Pakeisti sėklų sandelį į pvž.: Kokaino sandeliu, nes su tom sėklom yra užsi*isimas..., o vietoje baikerių galime padaryti kontrabandos darbą atskirą nuo dealerių. Bus didesnė tvarka, nes du direktoriai prižiūrės kontra, du - dealerius. Dėl šito pasiūlymo reikia gerai apgalvoti smulkesnes detales, tačiau aš manau įdėja nebloga. Dar yra visokie ten kazino, ruletės, bet kokia iš jų nauda, jeigu jos neveikia? Šokėjų darbas nereikalinas, dažniausiai naujokai iš karto neišsisaugo ir būna vyriška lytis, tada neleidžia dirbti to darbo ir jie nežino kaip ją pasikeisti. Antras darbas - traukio mašinistas ar kaip ten. Mano nuomone visiškai nenaudingas darbas ir kai pasibaigiai degalai vidurį map'o, niekas nevažiuos ten, kad jam įpilti degalų.
  • 2

39e710ca87634af122e72310412de4c5681.png


#23
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai

Peržiūrėkite visus pasiūlymų skilties žaidėjų pasiūlymus, ir padarę išvadą kurie atnaujinimai reikalingiausi, juos įkelkite. Būtų šaunu, jei tai įvyktų. 


  • 1

#24
Liam'M

Liam'M

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 113 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilkaviškis
  • Darbas:Korumpuotas valstybės tarnautojas
  • VIP:Brangu

Atnaujinimu,adminu daugiau ir viskas.


  • 0

SFG6jwR.png


#25
Artūras

Artūras

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 665 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

Nuo kada atrankos į darbus tapo "loterija". Dabar visos atrankos į darbus tik per /event wtf? Kur tos senos atrankos, kur žmonės patys rinkosi ? 100% tai buvo sugalvota dėl atrankų pagreitinimo, tačiau kuo toliau tai atrodo ateitį pradėsit getint patekusius į darbo vietas, kad tik žmonės greičiau įsidarbintų. Siūliau uždrausti tokį atrankų būdą kaip /event tai neturėtu būt svarbu ar tai teisėsauga, ar tai gaisrininkai ir t.t... Tiesiog uždraust tai visom darbo institucijom, kadangi duodu 100%, kad norinčių yra daug daugiau negu 20 žmonių.


  • 1

#26
Beilas

Beilas

    By Order of the Peaky Blinders

  • Garbės moderatorius
  • 5.236 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Geriausias 2016 metų:nebesvaik

Nuo kada atrankos į darbus tapo "loterija". Dabar visos atrankos į darbus tik per /event wtf? Kur tos senos atrankos, kur žmonės patys rinkosi ? 100% tai buvo sugalvota dėl atrankų pagreitinimo, tačiau kuo toliau tai atrodo ateitį pradėsit getint patekusius į darbo vietas, kad tik žmonės greičiau įsidarbintų. Siūliau uždrausti tokį atrankų būdą kaip /event tai neturėtu būt svarbu ar tai teisėsauga, ar tai gaisrininkai ir t.t... Tiesiog uždraust tai visom darbo institucijom, kadangi duodu 100%, kad norinčių yra daug daugiau negu 20 žmonių.

1. Tikrai dažnai būna, kad po pirmojo get'o būna paklausta per dchat ar yra dar norinčių, jeigu būna, yra padaromi dar keli getai arba žmonės patys atvažiuoja. O getai mano manymu ne tik, kad viską paspartinti, bet yra daug žmonių, kurie neturi transporto nusigauti iki atrankos ir dažnai atrankų metu matau, kaip prie hp žmonės prašo, kad pavežtu iki atrankos namo.
2. Į tokius darbus kaip gaisrinė, K.T, mech, taxi ir t.t. geto būdu neateina tiek žmonių, koks yra gero limitas.
3. Dar getai yra daromi, nes darbuotojų firmoje jau yra gana daug, o kai būna per daug, jau yra blogai, tiesiog kažkam nelieka darbo. Todėl ir getina tam tikrą skaičių žmonių, kad ir užtektu, ir nebutų jų per daug.
  • 0

39e710ca87634af122e72310412de4c5681.png


#27
Artūras

Artūras

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 665 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

1. Tikrai dažnai būna, kad po pirmojo get'o būna paklausta per dchat ar yra dar norinčių, jeigu būna, yra padaromi dar keli getai arba žmonės patys atvažiuoja. O getai mano manymu ne tik, kad viską paspartinti, bet yra daug žmonių, kurie neturi transporto nusigauti iki atrankos ir dažnai atrankų metu matau, kaip prie hp žmonės prašo, kad pavežtu iki atrankos namo.
2. Į tokius darbus kaip gaisrinė, K.T, mech, taxi ir t.t. geto būdu neateina tiek žmonių, koks yra gero limitas.
3. Dar getai yra daromi, nes darbuotojų firmoje jau yra gana daug, o kai būna per daug, jau yra blogai, tiesiog kažkam nelieka darbo. Todėl ir getina tam tikrą skaičių žmonių, kad ir užtektu, ir nebutų jų per daug.

1. Seniau tų get'ų net nebuvo ir kažkodėl nieks nesiskundė, kad neturi kuom davažiuoti, kadangi rasdavo išeiti iš tokios padėties.

2. Seniau direktoriai skelbdavo per savo chatus, jog reikalingas kažkoks tai žmonių limitas, poto jie nebuvo įleidžiami t.y namų durys buvo uždaromos, arba ateinantts žmonės buvo sušaudomi ir pnš.

3. Nedarykim iš kažkokių atrankų "loterijos", kur turi rašyti kaip robotas, kad galėtum spėti parašyti tą /event komandą. 

 

Ši komanda pagal paskirtį yra skirta eventam, pamenu seniau toks dalykas kaip get į atrankas buvo uždraustas, nežinau kodėl jis vėl yra leidžiamas, tačiau tai yra apsurdas. Paimkim kaip pavizdį teisėsaugos darbą. Norinčių N kiekis, serveryje žaidžia paprasta diena ~110 žmonių. Į pd atranka dažniausiai getas buna 20 žmonių, iš jų patenka 70% norinčių, iš kuriu tam tikras kiekis per pirmąsias dienas išmesta direktoriai už skundus. Teisėsaugos darbuotojų vidurkis ~15 prisijungusių. Klausymas: kaip užtikrinti tvarką serveryje, kai teisėsaugos tiek mažai, o žaidėjų tiek daug?

 

Kažkodėl praeityje kai atrankos vyko įprastu būdu nieks neverkė, kad jie nespėja ar dar kažkas. Tokiu poelgiu jūs tiesiog automatiškai pratinat juos, kad kažkas už juos viską padarys. Žiūrėkit, kad ateitį nebūtų taip, kad visi tingės net iki savo darbo vietos atvažiuot ir prašys administratorių atgėtint juos į jų darbo vietą. O paskui serveris verkia, kodėl gi taxi ir kitu aptarnaujančiujų darbų koeficientai tokie maži ir kodėl nieks nenori eiti į tam tikrus darbus. Žiūrėkit, kad paskui nereiktų reikalaut Beno, kad tas padidintų darbų koeficientus, kad nors kaip pritraukt žmonių į tam tikrą darbą. I'm done


Šį pranešimą redagavo Limitless: 05 sausio 2016 - 21:19

  • 0

#28
Tomuk

Tomuk

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 2 Pranešimai

Sveiki gerb. Admin

Kreipiuosi tik į jus. Esu naujas žaidėjas, esi žaidęs samp prieš 5 metus gal, kitame serveryje. Esu scriptines ir mapines. Su draugu buvom sukūrė tikrai įdomaus pobūvio serverį. Tuo noriu pasakyti, jog, turiu manau gerų idėjų ir jums, ir papeikimų, pagyrimų mano atžvilgiu.
1. Darbai be pakvietimu -  Apie transporto priemonės, tai visų pirma visame serveryje man trūksta to vaizdo, kai tu matai mašinas pastatytas prie tam tikro darbo. Pvz. Statybininkas - ir stovėtų mašinos tam tikruose vietose kur turi stovėti transporto priemonės. Žinoma jums ir taip pat susimaišytu visos tos komandos iš to kad reikia kurą pilti, tvarkyti savo mašina, "repair" visa sistema. Bet jeigu taip kad - Aš įsidarbinu i bet koki darbą be direktoriaus pakvietimo, ir tik įsidarbinus, stovėjimo aikštelėje, tam skirtoje vietoje, kad atsirastu darbine masina skirta tik tau. Bet ji visada ten stovėtu, nebent tu ja susprogdintum. Ir tau tiesiog reikėtų ja sutvarkyti, tai ja sutvarkius, vėl atsirastu stovėjimo aikštelėje. Esme tame kad darbuotojas turetu savo masina, bet ji butu visiems visada matoma, jos nematytu tik tada kai ji butu pasiimta arba sunaikinta, ir jam reikėtų ja sutvarkyti. Jeigu ateina 10 žmonių į darbą, tai 10 mašinų turi stovėti prie darbo. Taip būtų ir kitas vaizdas, ir tikrai manau pilnesnis serveris būtų, nes dabar jis labai tuščias. 
2. Ta pati sistema tik darbams su pakvietimu sistema. Pvz. Aš esu Pd direktorius , pradžiai man duoda pd 4 moto, 3 pd mašinas ir 3 pd džipus. Išvada kad aš galiu be savęs darbinti tik 10 žmonių. Kiekvienas tokio tipo darbas turi savo bendra fondą, tai jeigu aš noriu vienuolikto žmogaus, tai aš turiu iš kažkokios tai įmones, verslo, ar tai NAUJO darbo, tiesiog nupirkti viena darbini moto, car, ar džipą. Ir kiek tu busi įpirkęs mašinų, tiek žmonių , gali pas mane dirbti. Taip atsirastu galimybe dar vienam naujam darbui kuris galėtų parūpinti mašinas visiems darbams. Tai manau tikrai išskirtine mintis. Nesu matęs to, bet esu pats kūręs. 
3. Baikeriai - jiems per daug leidžiama. Labai lengva taktika prieš naujokus (mane), aš važiuoju darbine mašina, jie pora kartu šauna, aš užgęstu, jie mane išmeta iš mašinos, ir whualia, 250 nebėra, kai dar dažniausiai nušauna, tai jau gerokai krenti į minusą. Kažkaip keistai čia su jais, labai jau lengva jiems, bet aš nežinau gal tik priprasti reikia. Gal čia aš vienas tik jaučiu kaip man 250 išnyksta. 
4. Noriu dar tuo pačiu labai pagirti vip. Dar tokiu draugiškų vipų nesu matęs.
5. Serveryje, labai trūksta pd, apskritai trūksta keliu eismo tvarkos.
Manau dar tikrai turiu daug minčių, bet jau 4 nakties. Jeigu būsit susidomėję, parašykit.
Puikus serveris, nepadauginta, nesąmonių neprideda, ir minčių matau turite daug. Tai jeigu perskaitėt, ačiū už dėmesį.

Tomuk


  • 0

#29
Zard

Zard

    xDkms

  • Užblokuotas
  • 2.437 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Zard
  • Geriausias 2016 metų:NTA direktorius!
  • laurynask_

Sveiki gerb. Admin

Kreipiuosi tik į jus. Esu naujas žaidėjas, esi žaidęs samp prieš 5 metus gal, kitame serveryje. Esu scriptines ir mapines. Su draugu buvom sukūrė tikrai įdomaus pobūvio serverį. Tuo noriu pasakyti, jog, turiu manau gerų idėjų ir jums, ir papeikimų, pagyrimų mano atžvilgiu.
1. Darbai be pakvietimu -  Apie transporto priemonės, tai visų pirma visame serveryje man trūksta to vaizdo, kai tu matai mašinas pastatytas prie tam tikro darbo. Pvz. Statybininkas - ir stovėtų mašinos tam tikruose vietose kur turi stovėti transporto priemonės. Žinoma jums ir taip pat susimaišytu visos tos komandos iš to kad reikia kurą pilti, tvarkyti savo mašina, "repair" visa sistema. Bet jeigu taip kad - Aš įsidarbinu i bet koki darbą be direktoriaus pakvietimo, ir tik įsidarbinus, stovėjimo aikštelėje, tam skirtoje vietoje, kad atsirastu darbine masina skirta tik tau. Bet ji visada ten stovėtu, nebent tu ja susprogdintum. Ir tau tiesiog reikėtų ja sutvarkyti, tai ja sutvarkius, vėl atsirastu stovėjimo aikštelėje. Esme tame kad darbuotojas turetu savo masina, bet ji butu visiems visada matoma, jos nematytu tik tada kai ji butu pasiimta arba sunaikinta, ir jam reikėtų ja sutvarkyti. Jeigu ateina 10 žmonių į darbą, tai 10 mašinų turi stovėti prie darbo. Taip būtų ir kitas vaizdas, ir tikrai manau pilnesnis serveris būtų, nes dabar jis labai tuščias. 
2. Ta pati sistema tik darbams su pakvietimu sistema. Pvz. Aš esu Pd direktorius , pradžiai man duoda pd 4 moto, 3 pd mašinas ir 3 pd džipus. Išvada kad aš galiu be savęs darbinti tik 10 žmonių. Kiekvienas tokio tipo darbas turi savo bendra fondą, tai jeigu aš noriu vienuolikto žmogaus, tai aš turiu iš kažkokios tai įmones, verslo, ar tai NAUJO darbo, tiesiog nupirkti viena darbini moto, car, ar džipą. Ir kiek tu busi įpirkęs mašinų, tiek žmonių , gali pas mane dirbti. Taip atsirastu galimybe dar vienam naujam darbui kuris galėtų parūpinti mašinas visiems darbams. Tai manau tikrai išskirtine mintis. Nesu matęs to, bet esu pats kūręs. 
3. Baikeriai - jiems per daug leidžiama. Labai lengva taktika prieš naujokus (mane), aš važiuoju darbine mašina, jie pora kartu šauna, aš užgęstu, jie mane išmeta iš mašinos, ir whualia, 250 nebėra, kai dar dažniausiai nušauna, tai jau gerokai krenti į minusą. Kažkaip keistai čia su jais, labai jau lengva jiems, bet aš nežinau gal tik priprasti reikia. Gal čia aš vienas tik jaučiu kaip man 250 išnyksta. 
4. Noriu dar tuo pačiu labai pagirti vip. Dar tokiu draugiškų vipų nesu matęs.
5. Serveryje, labai trūksta pd, apskritai trūksta keliu eismo tvarkos.
Manau dar tikrai turiu daug minčių, bet jau 4 nakties. Jeigu būsit susidomėję, parašykit.
Puikus serveris, nepadauginta, nesąmonių neprideda, ir minčių matau turite daug. Tai jeigu perskaitėt, ačiū už dėmesį.

Tomuk

3- jie tave randa per /kur visalaika gali parasyti /sleptis ir jie taves nesuseks, o jeigu apsidrausi draudimuose neprarasi 250 mires


  • 0

29f361cec91d50e001c4433d7ef23bf433.gif


#30
Guest_Laurynas._*

Guest_Laurynas._*
  • Svečias

3- jie tave randa per /kur visalaika gali parasyti /sleptis ir jie taves nesuseks, o jeigu apsidrausi draudimuose neprarasi 250 mires

 

Kai baikeriai apiplešia man rodos prarandi iš banko -250


  • 0

#31
Tomuk

Tomuk

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 2 Pranešimai

Vakar - Važiavau mieste, į mane pradėjo šaudyti baikeris, mano mašina užgeso, kol užvedinėjau, jis mane išspyrė iš mašinos, ir surakino, nuvežė pas save, atėmė 250 iš banko, nužudė - 250 ar 200 (tiksliai neišsiaiškinau), grįžau begdamas į tą vieta kurioje jis mane šaudė, mašinos nebebuvo, grįžau į darbą, ir tada - "susiremontuok darbo automobilį (200 Lt)


  • 0

#32
Hatinis

Hatinis

    Legenda

  • Veteranas
  • 2.361 Pranešimai
  • VIP:365
  • XP:100.000
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2017 Metų:Naulaiferis

Ištrint sita tema ir nebeerzint žmoniu.  bent eventus pradekit daryt dazniau...


Šį pranešimą redagavo Hatinis: 23 spalio 2016 - 06:35

  • 0

#33
Boycie

Boycie

    ❤ Cheateris ❤

  • Forumo dalyvis
  • 1.429 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Yra
  • XP:72500
Manau reiketu ydeti tokius atnaujinimus kaip buvo per kaledas 2014m. 50k deaglo awp m5 ir dar kazkas. Arba kaip dalinot namus.
  • 0

Medikų direktorius nuo 2017.01.05 iki 2017.01.06

Autoklubo direktorius nuo 2017.09.28 iki 2017.10.28

​Mechanikų direktorius nuo 2018.01.22 iki 2018.02.16


SWWWWWW OLLLLLLLLLLLL


#34
Dom Harris

Dom Harris

    conscious

  • Veteranas
  • 1.691 Pranešimai
Manau reiktu susirūpinti su dabartinėmis problemomis, o ne į ateitį galvoti.

Šį pranešimą redagavo Hart: 31 spalio 2016 - 22:03

  • 0

#35
Dzeky_Chann

Dzeky_Chann

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 285 Pranešimai
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:24.000

Na būt gerai kad valdžia rinktumėte ir pagal aktyvumą,norėtumėme kad tas limitas 40 žmoniu nesamone padarykit kad butu 80 ar dar kiek nes 40 zmoniu limitas nelabai idomu bei direktorius pakeisti Seklu sandelis butu Amfa sandelis ir Amfa Sandelis - Kontrobandininku direktorius,Ratu sandelis - Vagiu , LSD - Dealeriai ir vsio o ginklai taip tegu ir lieka ir but gerai kad sutvarkytumete poker buga laimi ant stalo rodo turi imt pvz 500,500lt o laimi tik 498,000 tikrai - nrml tai but gerai kad susirupintumete.


  • 0


#36
Dzeky_Chann

Dzeky_Chann

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 285 Pranešimai
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:24.000

ir būt gerai kad tą nesamonę išimtumėt kur kyla kas banas kred unban kaina melžet vaikus jūs :DD


  • 0


#37
VeRcHas

VeRcHas

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 236 Pranešimai

Sveiki, Galetu buti mass unban,ir galetu buti daugiau adminu ir meru nes per diena adminu kokie 4-5 bet eventu 0 ,bet cia smulkmena galetu pabrangti masinos arba isnikti nrg -infe ir kainuotu apie 300k mzk, ir naikinti tuos bugus su namais nes dyleriai tampa nebereikalingi, taipogi galetu buti anketos i kobra11 na tai tiek


  • 0

#38
Vaidelis

Vaidelis

    Dažnas dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 53 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • XP:16k

Norėčiau pasiūlyti, kad būtų galima turėti ne tik tris skirtingus automobilius, bet ir daugiau ir dar siulyčiau padaryti nauja eventą " slėpynes" . Kolkas pasiūlymų tiek.


  • 0

#39
Guest_Eimis_Fiasco_*

Guest_Eimis_Fiasco_*
  • Svečias
Idėkit kokia nors gera sistema, va kaip pvz verslu, kad galėtumei keltis lygi ir pelnas kartu su verslo lygiu kiltu.
  • 0

#40
Boycie

Boycie

    ❤ Cheateris ❤

  • Forumo dalyvis
  • 1.429 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilutė
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Yra
  • XP:72500

Ištrint sita tema ir nebeerzint žmoniu. bent eventus pradekit daryt dazniau...

Pritatiu :D Nes eventu ir taip serveryje mazai, na ir kas, kad adminas prisijunge, susuko 1x1 su 8 zmonem ir isejo vel :) Nesažininga :D Zd hatinka
  • 0

Medikų direktorius nuo 2017.01.05 iki 2017.01.06

Autoklubo direktorius nuo 2017.09.28 iki 2017.10.28

​Mechanikų direktorius nuo 2018.01.22 iki 2018.02.16


SWWWWWW OLLLLLLLLLLLL





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)