Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

[STRAIPSNIS] Netinkami nickai


15 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
Taigi serveryje prasidėjo naujas etapas. Rokas_Italas pradėjo griežčiau tikrinti žmonių vardus bei pavardes. Ar tai pradžia į kažką geresnio? Gal pagaliau serveryje neliks tų sunkiai parašomų ir nesuprantamų pavardžių? O gal tai tik Italo blogos nuotaikos aukos? Mes to nežinome. Bet artimiausiu metu tikėkimės sužinosime... Nes dabar serveryje tokie žmomės, kaip Daniela Defo, Timati Timofej, Arnas Own buvo priversti pasikeisti slapyvardžius. O kaip bus su tais japoniškais vardais ir pavardėmis? Tikėkimės, kad visų nenormalūs nickai bus pakeisti. Bent jau žmonėms jis neliepė per 24 valandas pasikeisti nickus už kreditus, o pakeitė jiems nemokamai.
Ir pabaigai trumpas interviu is Roko Italo
Korespondentas Michael_Mitty: -Sveikas. Užduosiu tau porą klausimų susijusių su šiandienos naujovemis.
Rokas_Italas: - Sveikas.
Korespondentas Michael_Mitty: - Kodėl užsimanei taip griežtai tikrinti nickus?
Rokas_Italas: - Kadangi serveryje yra daugybė nesamoningų vardų, kurie sugalvoti vos ne būnant girtam...
Korespondentas Michael_Mitty: -Ar visą laiką taip griežtai tikrinsi ?
Rokas_Italas: - Stengsiuos.
Korespondentas Michael_Mitty: -Kokiais kriterijais vertinate ar žmogaus slapyvardis tinkamas/netinkamas?
Rokas_Italas: - Vardai ir/ar Pavardės, kurios nėra sutinkamos realybėje (firmų pavadinimai, neegzistuojantys asmenys).
Iki 3500 XP žaidėjai bus išmetami su perspėjimu. Viršijus limitą bus kalbama asmeniškai su žaidėju. Nepaklusus nurodymams bus uždaroma prieiga prie serverio.
Korespondentas Michael_Mitty: - Ir paskutinis klausimas ne į temą, bet kada nusimato naujieji atnaujinimai?
Rokas_Italas: - Ištikro neužilgo. Jūs patys net neįsivaizduojate kaip greitai...
         
 
                                                                                                                        Straipsnį rašė - Michael_Mitty
                                                                                                                        Redagavo - Tomas_Like

  • 1

#2
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Pyzdina mano idėjas...


  • 0

#3
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias

geras idejas galima...


  • 0

#4
Haroldas_Dark

Haroldas_Dark

    Palikęs Projektą

  • Veteranas
  • 1.298 Pranešimai
Hmm. Ar man pavarde reikės keistis :D?
  • 0

#5
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias

Hmm. Ar man pavarde reikės keistis :D?


Nebuk serve kai italas on ir nereikesxDD
  • 0

#6
@Turkas

@Turkas

    █▬█ █ ▀█▀

  • Forumo dalyvis
  • 642 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Kėdainiai
  • XP:Visus

Labai įdomu pasidarė. Aš Danas,bet ne Danas (tautybė) :D, o pavardė mano ir įdomi. Labai įdomu būtų sužinoti ar nereikės man keisti nick?


  • 0

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 

 

 


#7
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
turki aik italo paklausk:D gi nemokamai keicia
  • 0

#8
Haroldas_Dark

Haroldas_Dark

    Palikęs Projektą

  • Veteranas
  • 1.298 Pranešimai

Labai įdomu pasidarė. Aš Danas,bet ne Danas (tautybė) :D, o pavardė mano ir įdomi. Labai įdomu būtų sužinoti ar nereikės man keisti nick?


Šiaip vardas Danas egzistuoja realiame pasaulyje (Pas mus gimnazijoj yra tokių žmonių, kurių vardai yra tokie), o dėl tavo pavardės, tai, manau, viskas tvarkoj, nes kiek matau yra ir kitų žaidėjų su pavardėmis, kurios yra susijusios su šalimis, kaip Italas, Švedas, Kolumbas, Ispanas ir t.t :D
  • 0

#9
@Turkas

@Turkas

    █▬█ █ ▀█▀

  • Forumo dalyvis
  • 642 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva-Kėdainiai
  • XP:Visus

Šiaip vardas Danas egzistuoja realiame pasaulyje (Pas mus gimnazijoj yra tokių žmonių, kurių vardai yra tokie), o dėl tavo pavardės, tai, manau, viskas tvarkoj, nes kiek matau yra ir kitų žaidėjų su pavardėmis, kurios yra susijusios su šalimis, kaip Italas, Švedas, Kolumbas, Ispanas ir t.t :D

Danas - Danieliaus trupinys, todėl bėdų čia nebus, o dėl pavardžių jei taip nutiks, kad reikės keisti bus labai įdomu.


  • 0

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 

 

 


#10
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias
Žmogai džiaukites nereik kred aukot ant naujo nicko... pvz nueini i srv. Parasai italui ar mano nick tinkamas? Ir jei ne jus nauja turesit, o kol ji on sutiksit turit laiko nauja sugalvot...

Šį pranešimą redagavo M.Mitty: 08 vasario 2015 - 16:49

  • 0

#11
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Neverkit dėl tokių nesąmonių. Danas tai vardas... Draudžiama tokie kaip kiniški nick ir t.t.


  • 0

#12
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2.124 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)

Nekeičiau ir nekeisiu. Geriausias nickas kokį esu turėjęs! 


  • 0

#13
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !
Man atrodo,kad man reiks keistis :Dd
P.S geras straipsnis.

Šį pranešimą redagavo Kamihara!: 08 vasario 2015 - 19:18

  • 0

#14
Heil Hitler

Heil Hitler

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 289 Pranešimai
  • Gyv. vietaInternetas
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:60'000

Puikus straipsnis Mitty!~ Kažkodėl atrodo, kad Vokiečių fiurerio serveryje daugiau nebebus ;DD


  • 0

qGovJrl.png


#15
Guest_Michael'as Mitty's_*

Guest_Michael'as Mitty's_*
  • Svečias

Puikus straipsnis Mitty!~ Kažkodėl atrodo, kad Vokiečių fiurerio serveryje daugiau nebebus ;DD


čia jau visų(bent jau daugumos adminu) pamiršta tema tai nepergyvenk pažaidė azterosas su italu ir pamiršo jau vėl
  • 0

#16
Pofke_Sanchez

Pofke_Sanchez

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 49 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Darbas:d
  • VIP:n

Pradžiugino tik dėl atnaujinimų :D


  • 0



Atsakyti



  


0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)