Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Cheaterių komisijos pirmininko pagalbininkų rinkimai


  • Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
14 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

*
Populiarus

Jeigu sprendi tapti "Cheateriu komisijos" nariu, siūlau viską nuosekliai perskaityti!

 

 

Taigi labai pastebėjau, jog po to, kuomet tapau "Cheaterių komisijos pirmininku", buvo teigta, kad man galima išsirinkti keletą pagalbininkų, kurie galėtų čia atstovauti, taipogi manęs labai prašė per TeamSpeak, serveryje taip pat ir forume, kad juos pridėčiau prie komisijos komandos. Bet taip lengvai pro mane nepraslysit. Bent jau man reiktų tokių asmenų, kurie nusimanoma apie nelegalias programas arba kitaip "cheatus". Daugiausiai kreipiama dėmesio į tuos, kurie iš blogos pusės rimtai pasikeitė į gerąją. Duokim kaip pavyzdį - mane. Atstovaujant šioje komisijoje, didesnės galimybės patekti kur tik nori. Atstovaujant lengviau yra patekti į administratoriaus ar direktoriaus postą, nes šioje skiltyje esi atsakingas beveik už 50% serverio dalies. Serverio politika labai rimtai kreipia dėmesį į tokias rimtas pareigas. Šioje skiltyje teisingai yra sprendžiami banai ir skundai cheaterių skiltyje. Čia yra viskas teisingai, ir sprendžiama visų administratorių žodžiu bei komisijos narių nuomone. Daugiau komisijos nariai turi įtakos atmesti ar patvirtinti skundą ar ban apeliacija. Kodėl taip? Kaip esu patyręs nelegaliose programose, aš už administratorių įmatau daugiau nelegalaus daikto vaizdo medžiagoje, todėl nuo manęs daugiau priklauso.

 

Dauguma žaidėjų "tipo" norintys veiklos prašinėja patekti čia. Iš tiesų čia rimtas darbas, ta patikėti bijau bet kam. Dėl jūsų vieno žodžio, galbūt ir švarus asmuo gali būti neatblokuotas ar neteisingai užblokuotas. Kreipiu daugiau dėmesio jeigu asmuo ginčijasi teisingai kokiose ban apeliacijos ar cheaterių skunduose. Keliuose skunduose teko gerai pašūkauti, nes ant nekaltų naujokų dedami skundai. Matyt administratorius Aurimas Azteros pastebėjo tai, ir aš patekau čia. Daug ką lėmė praeitis.

 

Ką reiktų žinoti?

Patekęs į komisijos forumą, gauni moderatorių. Tampi atsakingas už ban apeliacijas ir cheaterių skundus. Jeigu administratorius užblokavo asmenį ir prisibijo, kad nėra įsitikinęs ar tikrai asmuo buvo cheatas, tai su apeliacija užduoda klausymus komisijos forume. Tavo pareiga atsakyti kaip kas čia yra. Aptarti situacija ir suprasti kaip čia viskas nutiko. Tiesiog viska surasti kaip reikia. Tarkim šiandiena buvo užblokuotas Povilas Marozas už aim naudojimą. Aim - nelegali programa, kuri padeda šaudyti, automatiškai taikosi į asmenį. Taigi, administratorius Benas Vercetti norėjo įsitikinti, ar Povilas Marozas buvo tikrai aimas. Buvo sukurta nauja tema, visas aptarimas turėtu eiti taip:

 

Povilas Marozas - jau senai žinomas kaip aimas. Kiek jau yra gavęs banų. Pažiūrėjus vaizdo įrašą, puikiai matosi, kad Povilas Marozas šaudo į "Taxi" dirbantį asmenį. Ant tiek aimas, kad vos tik išlipo gaisrinės darbuotojas, Povilas Marozas pradėjo į jį šaudyti. Vėliau nubėgo ir baigė užmušti gaisrinėje dirbantį asmenį. Buvo teisingas banas. Siūlau šį asmenį per sandėlius ar eventus dažniau tikrinti.

(Reikia gerai pažinoti asmenį serverio darbuose, tuo pačiu domėtis banais už nelegalias programas, iš oro taip rašyti gi nesugebėsi, reikia rimtų žinių "Povilas Marozas - jau senai žinomas kaip aimas.")

 

Todėl būtina išmanyti visus aimus ar nelegalias programas. Beje norėčiau, kad asmuo pretenduojantis į komisijos gretas rašytu komisijos forume lietuviškomis raidėmis ir be klaidų. Labai jau man nepatinka, kuomet asmuo nemoka rašyti. Gėda.

 

Atrankos į komisijos gretas.

 

Galbūt greitu metu pradėsiu rinkti asmenis į komisijos gretas. Pagalbininkai kurie padėtu dirbti šioje srityje. Atrankos būtų tokios: yra įkeliamas vaizdo įrašas kuriame asmuo naudojo arba nenaudojo nelegalių programų. Jūsų užduotis gražiai ir protingai išdėstyti viska kaip kas yra. Ar asmuo iš tiesų naudojo koki aima ar šiaip kokias nelegalias programas. Ar išvis asmuo švarus. Viska gerai žinoti nuo anti stunt shot'u ir auto scrollu iki aimo. Turėsit tik 1 klaidą. Neteisingas teiginys iškart išmes jus iš pretenduojančios komandos. Greitu metu susitiksim.


  • 6

#2
Jessica.

Jessica.

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 908 Pranešimai

Visiškai pritariu šiai komisijai. Tikrai yra daug žaidėjų kurie mano kad gavo užblokavimą nemokamai, ir iškart padarę nuotrauką lekia į forumą pildyti ban'o apeliacijos. Nebent nepildo tada kada jau patys žino kad naudoja nelegalias programas.
Jeigu kiekvienam banui būtų sukurti klausimai kurie manau padėtų administratoriams teisingiau blokuoti žaidėjus kurie tikrai turi nelegalias programas, ir išsiaiškinti ar tikrai jis jas turėjo ir t.t.
Taigi sėkmės gaudant žaidėjus kurie turi nelegalių programų ir taip pat nuosekliai tai išsiaiškinti !


  • 0

#3
Russian

Russian

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 814 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

Vega koki imkit


  • 0

owyZqfU.png


#4
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Vega koki imkit

Neaktyvumas, nežaidžia, taip užima pareigas serveryje.


  • 0

#5

  • Svečias

Vega koki imkit

Prikolas tame, kad komandą renka Povilas ir tokią, kuri tikrai nebus suinteresuota gaujiškiais ar pnš.


  • 0

#6
Dallu^^

Dallu^^

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.571 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50
  • Geriausias 2021 metų:Gaujos vadas

Dale nori, prigavęs ne vieną aimą autoscrollą anti-stunshotą ar dar kokį recoila.


  • 0

5ENnMGU.png

GSF DIOS


#7
Russian

Russian

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 814 Pranešimai
  • Darbas:b
  • VIP:n

Prikolas tame, kad komandą renka Povilas ir tokią, kuri tikrai nebus suinteresuota gaujiškiais ar pnš.

cj bus sunku surast , bet visgi sekmes !


  • 0

owyZqfU.png


#8
Mantė H.

Mantė H.

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelšiai
  • Geriausias 2018 metų:2015 metų geriausia korespondentė

Labai gerai sugalvota. Manau dauguma čia dabar norės, bus bandančių patekti. Na bet jei nenusimanot tai neeikvokit nei savo, nei kitų laiko. Manau, kad su komisija bus įvykdytas tiek teisingumas, tiek tvarka. Sėkmės su pareigomis tiek tau Povilai, tiek bandantiems patekti atrankose.


  • 0

#9
Jonas.

Jonas.

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 80 Pranešimai
  • Darbas:b

e mane paimk duosiu pitaka


  • 0

#10
Guest_Coxenzo_*

Guest_Coxenzo_*
  • Svečias

Visai norėčiau prisijunkti, trūksta veiklos tiek žaidime, tiek forume. Būdamas adminu ne vieną cheatą ar aimą pagavau. Jai reikės pateiksiu nuorodas,video ir t.t Aktyvus esu, ir tu pats tai žinai, tik galbūt dėl mūsų dabartinių neutralių santykių, nenorėsi bendradarbiauti. Jai pritrūko informacijos, galėsiu papildyti, tik duok žinia. 


  • 0

#11
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Bus vaizdo medžiagų patikra, tereikia palūkėti.


  • 0

#12

  • Svečias

Visai norėčiau prisijunkti, trūksta veiklos tiek žaidime, tiek forume. Būdamas adminu ne vieną cheatą ar aimą pagavau. Jai reikės pateiksiu nuorodas,video ir t.t Aktyvus esu, ir tu pats tai žinai, tik galbūt dėl mūsų dabartinių neutralių santykių, nenorėsi bendradarbiauti. Jai pritrūko informacijos, galėsiu papildyti, tik duok žinia. 

Paminėsiu labai svarbų aspektą - Povilui nebus aktualu ar jūsų santykiai iki šiol buvo tvirti.


  • 0

#13
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2.124 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)

Noriu ir aš į tą komisiją :D


  • 0

#14
Guest_Marozas_*

Guest_Marozas_*
  • Svečias

Pripažinsiu, jeigu dar nebuvo čia parašyta. Pirmąjį žmogų kurį priimsiu į komisijos gretas tai bus Saimonas Cezaris. Žmogus yra patikimas, blogų darbų serveryje neturėjo, išskyrus administracijoje padarytų klaidų. Komisijos forume, buvo sunku atpažinti 1 aimą. Video pateikiau Saimonui. Viską išdėstė kaip reikia. Sukūrė video apie ta vaizdo įrašą. Prašau neverkit, kad į komisija imu savą žmogų, ta prasme čia korupcija. Jeigu taip būtų, tai visi mano TeamSpeak draugai jau būtų šioje komisijoje. Ačiū už dėmesį.


  • 0

#15
Tamsos_Riterys

Tamsos_Riterys

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 6 Pranešimai
Imk mane, baninsiu visus KRC bus tvarka i t.t.
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)