Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Gidas: Kaip vienu metu įjungti du Skype vartotojus ar bet kokia kita programą.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Ben Stiller_*

Guest_Ben Stiller_*
  • Svečias

Sveiki, turbūt daug kas turite du Skype vartotojus.Ir jei reikia jais abu naudotis beveik vienu metu, tai yra iš ties sunku.Jei susiduriate su šia problema, tai šis gidas kaip tik jums.

 

Jums tereikės vienos programos: Sanbox.Manau tikrai daugelis žinot šia programą.Na ir kas nežinojot, tai šios programos dėka jums eis taip pat pajungti du Skype vartotojus.

Taigi kaip įjungti antrą Skype vartotoja.Tai visų pirma parsisiųskite Sandbox programą.Ja galite parsisiųsti čia.

Įsirašykite Sandbox.[Rekomenduoju nuimti varnyte nuo čia: http://www.part.lt/i...dea4ad86861.png ]

Įsijunkite Sandbox.Pasirikite Skype: http://www.part.lt/i...b471b1ff688.png Spauskite "Ok".

Jums įsijungė antra Skype.Įrašykite vartotojo vardą ir prisijungti.

Jūs jau galite naudotis dviems Skype vartotojams vienu metu !

 

 

P.S. Ši programa gali įjungti beveik visas programas.


Šį pranešimą redagavo Man: 09 liepos 2014 - 14:06

  • 0

#2
Guest_Aurimas_Kolumbas_*

Guest_Aurimas_Kolumbas_*
  • Svečias

Paprastas ir geras gidas :)


  • 0

#3
Guest_Bill Gates_*

Guest_Bill Gates_*
  • Svečias

Neapsimoka tiek vargti su sanbox, kad įjungtum dvi skypes. Nueini Computer > C diskas > Program files > Skype > Phone > Ir ant skype spaudi kita pelytes puse ir administrator teisėm ir viskas.


  • 0

#4
Guest_Ben Stiller_*

Guest_Ben Stiller_*
  • Svečias

Neapsimoka tiek vargti su sanbox, kad įjungtum dvi skypes. Nueini Computer > C diskas > Program files > Skype > Phone > Ir ant skype spaudi kita pelytes puse ir administrator teisėm ir viskas.

Tu moki vienaip, aš moku kitaip.Reikia gerbti kiekvieno nuomonę.Nereikia taip užsipulti.Gali ir tu įkelti savo gidą.


  • 0

#5
Guest_Bill Gates_*

Guest_Bill Gates_*
  • Svečias

Iš karto čia įsižeidei, aš sakau lengvesnį būdą.


  • 0

#6
Guest_Ben Stiller_*

Guest_Ben Stiller_*
  • Svečias

Iš karto čia įsižeidei, aš sakau lengvesnį būdą.

Aš neįsižeidžiau :D Tiesiog pasakiau ką manau.


  • 0

#7
Zenka Markov

Zenka Markov

    Velnias

  • Senbuvis
  • 2.124 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:plaunu pinigus
  • VIP:nera
  • XP:2k :)

Nieko ispudingo senas bet gal kam nors dar pravers kas nežino :D


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)