Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

dilimore mechanikai


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#21
Tony Torres

Tony Torres

    Pažengęs

  • Veteranas
  • 232 Pranešimai
Geras bandymas atgaivinti nors šiek tiek Dillimore kaimelį. Kad dar pagyvėtu ši vieta reikėtų pamažinti esamos mechanikų darbo vietos mašinų skaičių, tuo metu daugiau darbininkų atklystu į šį kaimelį pasiimti darbo mašinos.
  • 0

I think if you do something and it turns out pretty good, then you should go do something else wonderful, not dwell on it for too long. Just figure out what’s next.


#22
Batuonis.

Batuonis.

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 41 Pranešimai
  • Gyv. vietaGRG
  • Darbas:b
Mano nuomonė, reiktu ir automobilių registravimą perkelti į dillimore, taip daugiau žmonių aplankytu tą vietą, ir manau taip pagyvėtu dillimore gyvenimas, o dabartinę mechaniku bazę reiktu sumažinti ir perkelti į kitą vietą, o toje vietoje padaryti kokia nors automobilių aikštelę, arba tarkim kokia taxį bazę į ta vietą atkelti :)
  • 0

#23
✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

✔️ ɮɨʍʍɛʀ❌

    KING

  • Veteranas
  • 712 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:va
  • VIP:n
  • XP:124.000
Nu Viasi nieko. Bet nemanau kad labai svarbus dalykas tai ira.
  • 0

GFX moderatorius : 2016.01.26 - 2016.04.06

Gaisrines direktorius : 2016.09.14 - 2016.10.16

(2x) GFX moderatorius : 2016.09.22 - 2017.01.07

LSG Radijos DJ/Prižiūrėtojas/Moderatorius : 2016.08.08 - 2016.10.26

JG4E221.gif


#24
ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

ᴄᴀʀʟᴏꜱ ɴᴏvᴀʀʀᴇꜱ

    Vėrchatūra

  • Pasiūlymai
  • 1.767 Pranešimai
Už, gražus darbas, graži vieta ir nepakenktu dar viena bazelė mechanikų, tik kad va , reiktu čia dar tau sumapinti pridavimo punktą.
  • 0


Give a man a fish, and you feed him for a day; show him how to catch fish, and you feed him for a lifetime.


#25
John_Diecabro

John_Diecabro

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 500 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
Visai nieko darbelis, bet vargu ar jis reikalingas. Pareigūnų ir medikų darbai Dillimore miestelyje skaityk nenaudojami, tas pats būtų ir su mechanikais. O šiaip gražiai sumap'inta ir rasta gera vieta.
  • 0

#26
Guest_Kipras_Easy_*

Guest_Kipras_Easy_*
  • Svečias

Pats darbas grazus, viskas super. bet as priestarauju. Todel kd salia yra pienoveziai ir tikrai visi supratot ka noriu pasakyti :)

Mechanikai litus darytųsi, bugindami mašinas :D
  • 0

#27
Majoras

Majoras

    Elegantiškas "AIMAS"

  • Forumo dalyvis
  • 2.052 Pranešimai
  • Gyv. vietaMogiliovas
  • Darbas:Fizrukas
Manau to reiktų.
  • 0

Pasiimk mane dangau, jei aš per drąsus, bet už draugą man brangiau, žemėje nebus!

RABINAS™

 

tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif


#28
Pipirucha

Pipirucha

    Veteranas

  • Veteranas
  • 1.540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Armija
  • VIP:-
  • XP:>57.000
  • Lukas_Pipiras
Temą rakinu, šis MAP darbas nereikalingas. Jau buvo aptartas šis dalykas, ir nuspręsta, kad nereikia.
  • 0

b5agtog.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)