Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Informacija, patarimai!


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Jokių atsakymų į šią temą

#1
John_Diecabro

John_Diecabro

  Senbuvis

 • Forumo dalyvis
 • 500 Pranešimai
 • Gyv. vietaKaunas

*
Populiarus

hKctsY9.jpg

 

 

 

 

Sveikas(-a) ! Tikriausiai skaitai šią temą, kadangi nori patekti ar sužinoti informacijos apie krovinių transportą. Tikimės ši tema tau padės!


 

Kas tas krovinių transportas?
Krovinių transportas - dviejų darbų firma, kuri užsiima prekių atvežimu į miestą, atvežtos prekės išvežiojamos į verslus. Šią firmą sudaro fūristai, kurių pagrindinis tikslas atvežti kuo daugiau krovinių iš kitų miestų, bei kurjeriai, kurių tikslas jas išvežioti Los Santos mieste ir Dillimore.

Kaip tapti sėkmingu krovinių transporto darbuotoju?
* Kurjeriui: Jūsų sėkmė praktiškai priklauso, nuo prisijungusių kurjerių ar fūristų žaidime. Kuo mažiau kurjerių (konkurentų) tuo didėja tavo šansai užsidirbti daugiau pinigų, bei susirinkti daugiau balų, už kuriuos gali gauti premiją. Taip pat reiktų važinėti arčiau pakrovimo taškų, kad spėtumėte kuo daugiau išvežioti. Kurjeriui pakrovimas kainuoja: 2.000Eur. Iškrovęs kurjeris krovinį gauna 2.200Eur į rankas.
* Fūristui: Jūsų sėkmingumas priklauso, nuo pačio savęs. Per dieną galite užsidirbti pusės ar netgi visos algos mokestį. Reiktų užsibrėžti dienos tikslus "Kiek noriu užsidirbti pinigų, kiek noriu pradirbti minučių". Patarčiau važinėti, kuo mažiau mieste, vengti važiavimų pro gaujų teritorijas, bei svarbius pastatus. Tikimybė, kad jus sušaudys ar sudaužys jūsų automobilį gana didelė. Taipogi neskubėkite keisti darbinio transporto, kai vos atsitrenkėte ar, kai turite ~850dl. Su viena fūra stenkitės nuvežti bent tris krovinius. Į dieną leiskite sau išleisti po 2000$ ir jūsų finansai ryškiai padidės. Fūristui pakrovimas kainuoja: 4.000Eur. Iškrovęs fūristas krovinį gauna 6.000Eur į rankas ir 500Eur į firmos pelną.

Kaip galima patekti į krovinių transportą?
Į krovinių transportą galima patekti per oficialias atrankas, kurios vyksta trečiadieniais, bei šeštadieniais. Iš karto atėjus į firmą, bus galima dirbti tik Kurjeriu, kadangi norint patekti į Fūristus reikia surinkti bent 3 algas po 200min ir 30 bonu  ,bei užpildyti anketą į fūristus.  Atrankų tikslaus laiko nėra, laiką sužinosite ta pačią dieną.
Taip pat į firmą galite patekti ir per "Mini" atranką. Ši atranka daroma, kai būna krovinių transporto darbuotojų stygius. Ši atranka gali būti, bet kurią savaitės dieną!

Ką reikia žinoti norint tapti krovinių transporto darbuotoju?
1. Būtina žinoti visas taisykles;
2. Mokėti sąvokas;
3. Žinoti kokias priekabas kokiam kroviniui imti.

 

Viskas apie paaukštinimus, bei kaip tapti geru darbuotoju.

Atrankų metu paaukštinimą gali gauti tik administratoriai, garbės darbuotojai, geriausi metų direktoriai. Direktorius daro išimtį tik vilkikų darbo jėgos trūkumui, pasitelkdamas savo pasąmonę. Darbuotojas surinkęs 3 algas po 200min ir 30 bonu   ir po algų parašęs anketą į fūristus gali prašyti direktoriaus paaukštinimo.

Firmoje galite užsidirbti nemenką sumą pinigų, nepaisant to, jog didesnį koeficientą gali pasiūlyti iki serverio darbai. Pradėję dirbti, koncentruokitės į naudingumo balus, kurie surenkami vežant krovinius. Trumpam užmirškite privalomą minučių kiekį. Dirbdami tik dėl naudingumo balų, net nepastebėsite, jog šalia jų padorus minučių kiekis, kuris neretai viršija minimalų reikalavimą.
 

Visa informacija apie premijos gavimą.

Premijos - tai papildoma pinigų suma geriausiam Kurjeriui ir Fūristui per pastarąją algą, už gerą, bei pavyzdingą darbą firmoje. Kiekvieną algą, daugiausiai naudingumo balų surinkę darbuotojai, gaus 10.000Eur piniginę premiją. Taip yra skatinama geriau, bei aktyviau dirbti dirbamą darbą. Už premijas dėkojame merams!
 

Kaip dirbant furistu sėkmingai vežti krovinius?
Dažniausiai furistai krovinius praranda dėl didelio skubėjimo ir netinkamai pasirinkto kelio, todėl tam skirtas šis žemėlapis   http://lsgyvenimas.l...žimo-keliai/  ,kuris parodo greičiausius,bei saugiausius kelius, ir aišku pačius nesaugiausius.

Kita Informacija
► Atrankos į fūristus vyksta anketomis, o į kurjerius vyksta trečiadieniais / šeštadieniais 19:00 - 23:00
► Atlyginimai trečiadieniais / šeštadieniais : 17:00 - 18:00

 

Patarimai Krovinių Transporto firmos darbuotojams remiantis kitų žaidėjų patirtimi

 

Bendri patarimai, norint papildomai užsidirbti:

 • Pasirinkti saugius maršrutus, neskubėti, vengti baikerių, jei įmanoma - važiuoti su palyda;
 • Netrukdomiems dirbti ryte/naktį;
 • Apsidrausti ir praradus krovinį darytis screenshootus ir rašyti kompensacijos prašymą;

Patarimai fūristams:

 • Priekaba sprogsta? Važiuokite tolyn, kol nebematysite jos, ir grįžkite atgal - krovinys bus vietoje;
 • Priekaba pastrigo? Važiuokite tolyn. kol nebematysite jos, ir grįžkite atgal - krovinys bus vietoje;
 • Jūs vežate krovinį (pvz.: ūkines prekes) ir išmeta iš žaidimo. Grįžus į žaidimą neišsigąskit, jei teks vežti degalus. Darykite taip: nuvažiuokite prie savo priekabos kur ją palikote, prisikabinate ją, perlipkite ir jums rodys, kad degalai pakrauti, nors esate su kūbine priekaba. Nuvažiavę į raudoną punktą matote, kad rašo jog netinkama priekaba, taip pat nepasimeskite. Paslėpkite priekabą ir vežkite degalus tol, kol pasikeis pakrovimas. Nesvarbu, jeigu jūsų priekaboje buvo pakrautas popierius, o jums šiuo metu ginklų pakrovimas - vistiek leis iškrauti

Informacija apie firmos transporto priemones, bei uniformas.

 

 

Kurjerių darbinė uniforma

 

Skin_261.png

 

Fūristų darbinė uniforma

 

Skin_112.png

 

Direktoriaus uniforma

 

Skin_272.png

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Kurjerių darbinis transportas:

 

Mule

 

200px-Wa_ca_heav_Mule.jpg

 

Yankee

 

456_Yankee.jpg

 

Benson

 

499_Benson.jpg

 

Fūristų darbinis transportas:

 

Roadtrain

 

515_Roadtrain.jpg

 

Tanker

 

514_Petrol-Tanker.jpg

 

Fūristų naudojamos priekabos:

 

Petrol Trailer

 

584_Petrol-Trailer.jpg

 

Article Trailer

 

435_Article-Trailer.jpg

 

Article Trailer 3

 

591_Article-Trailer-3.jpg

 

 


 


Šį pranešimą redagavo ヴィト: 18 spalio 2018 - 09:14

 • 5
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)