Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

LUKAS NOS

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
34 atsakymai į šią temą

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Žinomas kaip:Daletore
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50

Tema : Administratoriaus Vardas_Pavardė 

1. Jūsų Vardas_Pavardė Tomukas_Daletore

2. Laikas ir Data , kada Administratorius nusižengė. siandien

3. Citata iš taisyklių kurią Administratorius pažeidė Privaloma turėt įrodymus prieš baninant.

4. Foto / Video įrodimai. http://lsgyvenimas.l...2549-lukas-nos/

5. Pažeidimo aprašymas. (Nebūtina) Gerai, atblokuotas nebūsių, norių įrodymu administratoriaus nes jis įrodymus turi būti pasidaręs. O šiai nuotraukai galiu prigalvot atmazu 1000, tik vargu ar jus norėsit jų klausyt. 

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Serverio administratorius
  • 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Dušmanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
Jo sv, jau buvau viską ten paaiškinęs, bet nepaėjo nes Aurimas užrakino temą, tai paaiškinsiu dar kartą.

Baninti tave galėjau iškart, bet nusprendžiau pasitarti su kitais administratoriais, kad neapsirikčiau. Dėja, administratorių nuomonės su mano sutapo ir teko tave užblokuoti p'banu, nes jau buvai atsijungęs. Prieš dedant baną buvo atsiklausta Mindaugo.

Video:
  • 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Permeskit į papeikimus ir kazkas gaus banu forume

Pasakyk sekundes kur būtent aiminau, nes nelabai suprantu.

• 1

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Permeskit į papeikimus ir kazkas gaus banu forume

Pasakyk sekundes kur būtent aiminau, nes nelabai suprantu.

00:03, 00:07, 00:10, 00:32. Jeigu sulėtintai žiūrėsi gali dar ir daugiau įžvelgt
  • 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

00:03, 00:07, 00:10, 00:32. Jeigu sulėtintai žiūrėsi gali dar ir daugiau įžvelgt

Oj mali šūda oj mali šūda, prisimalsi seniuk... 

Jei tu kiekvieną mano žmogaus pakeitimą vadini aimų, tada aš ahujiel.

Okay, matome 00:03 mano žuvytė šoka link žmogaus bet niekada nesikeikiu jinai ne ant žmogaus nusileidžia :DDDDDD  pasiziurek tu :DD http://prntscr.com/jiskf7Jei būčiau aimas žuvytė kai butu pisus iškart ant žmogaus, o ji ore kabo, nesikabina prie žmogaus :DDDDDDDDD

Ką tu kalbi apie 00:07 čia tipo tas „360“ vadinamas aimu? Pasižiurėk jog aš ten bėgau, žiūrėk MOuse 1/2 abu N/N aš net nesitaikiau niekur :D:D:D:D nebuvau prispaudes mouse2 nežinojau jog aimas veikia net nenusitaikius :D:D:D Kaip mano žuvytė ėjo ant kobės nelabai matosi pas tave, bet garantuoju jog gražiai oru nuskrido :D:D:D tos kulkos į kobe vapshe random, ten valiuks daugiau pataikė nei aš :DDD 

Nenu 00:10 išvis prikolistas :D:DDD tu pažiūrėk kaip gražiai žuvytė užsiveda ant jo, su mano reakcija jog anas zmogus gale pasislepe o tas išlindo, gražiai peršoku šaudyt jį :DDD

00:32 Parodyk toki aima, kuris būtų nulipes nuo Cesar cielo 32 sekundde :DDD aimas būtų toliau sekęs, o aš tiesiog mačiau jog Arnas Orung low'as cesar cielo pisa narka ir bėga per greit tai žymiai protingiau šaudyt Orungą... Nesuprasit jūs tokiu dalyku 2x10 mažai ką padarot jūs :DD

Karočia Vapshe random banas ką galiu pasakyt, už tokius trumpus pašaudymus net aš nebanindavau, tu pažiūrėk kaip aš papasakodavau kur kiekvienoj sekundėj matos aimas, tau mokytis dar jaunuoli.

Šaudomės su valiuksu 2x10 lupi ką matai ir ką greičiausiai gali nušaut, betką šaudai... žuvytė laisviausiai juda, nei ant vieno žmogaus neužsilockinus, ką žinau jūs pafilmuokit valiuksą kaip jis 2x10 šaudo ir baninkit, tada jis imes video kaip šaudo o jūs būsit iškrušti. Laukiu naujų įrodymu kur cheatinau.

Prašau atsižvelgt į tai 

https://youtu.be/-4pZW9s1jN4?t=18

Palaiko apsurdiškus admino veiksmus, turbūt manęs nekenčia ir kaip išgalėdamas nori mane užblokuoti, pakenkti man ir visiem Daletorėm, kurie neaimina. Susitiksim mes dar Nosai. ;)

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Dabar apie WH, taip turiu nametagą, jei pastebėjot mėnesį atgal buvau GW skilties moderatorius, rengiau gw, rengiant gw nametagas yra reikalingas, pavyzdžiui jis yra ir pas valiuksą, bet jis jo nenaudoja, kaip ir aš, tik atliekant pareigas.

Unban neprašau, bet prašau nuobaudos adminui už bandym pakenkti MAN.

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Kad jis manęs nemėgsta jau įrodžiau su ROokie video, bet viskas paaiškėja čia, jog jis speacialiai nebanino manęęs iškart, kad nebūtų nubaustas už neteisinga baną, jis paklausė administratoriu, kurie irgi nieko neišmano ( kai buvau admin man niekas nieko nepasakydavo apie aimus) karočia aiškiai matosi jog jis užblokavo mane badydamas man pakenkti, o kaip apsauga pasidarė tipo ta „Pasitarimą“ su administracija nes tada betkokiu atvėjų jis nebus nubaustas, manau į tai atsižvelgsite ;)

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Oj mali šūda oj mali šūda, prisimalsi seniuk... 

Jei tu kiekvieną mano žmogaus pakeitimą vadini aimų, tada aš ahujiel.

Okay, matome 00:03 mano žuvytė šoka link žmogaus bet niekada nesikeikiu jinai ne ant žmogaus nusileidžia :DDDDDD  pasiziurek tu :DD http://prntscr.com/jiskf7Jei būčiau aimas žuvytė kai butu pisus iškart ant žmogaus, o ji ore kabo, nesikabina prie žmogaus :DDDDDDDDD

Ką tu kalbi apie 00:07 čia tipo tas „360“ vadinamas aimu? Pasižiurėk jog aš ten bėgau, žiūrėk MOuse 1/2 abu N/N aš net nesitaikiau niekur :D:D:D:D nebuvau prispaudes mouse2 nežinojau jog aimas veikia net nenusitaikius :D:D:D Kaip mano žuvytė ėjo ant kobės nelabai matosi pas tave, bet garantuoju jog gražiai oru nuskrido :D:D:D tos kulkos į kobe vapshe random, ten valiuks daugiau pataikė nei aš :DDD 

Nenu 00:10 išvis prikolistas :D:DDD tu pažiūrėk kaip gražiai žuvytė užsiveda ant jo, su mano reakcija jog anas zmogus gale pasislepe o tas išlindo, gražiai peršoku šaudyt jį :DDD

00:32 Parodyk toki aima, kuris būtų nulipes nuo Cesar cielo 32 sekundde :DDD aimas būtų toliau sekęs, o aš tiesiog mačiau jog Arnas Orung low'as cesar cielo pisa narka ir bėga per greit tai žymiai protingiau šaudyt Orungą... Nesuprasit jūs tokiu dalyku 2x10 mažai ką padarot jūs :DD

Karočia Vapshe random banas ką galiu pasakyt, už tokius trumpus pašaudymus net aš nebanindavau, tu pažiūrėk kaip aš papasakodavau kur kiekvienoj sekundėj matos aimas, tau mokytis dar jaunuoli.

Šaudomės su valiuksu 2x10 lupi ką matai ir ką greičiausiai gali nušaut, betką šaudai... žuvytė laisviausiai juda, nei ant vieno žmogaus neužsilockinus, ką žinau jūs pafilmuokit valiuksą kaip jis 2x10 šaudo ir baninkit, tada jis imes video kaip šaudo o jūs būsit iškrušti. Laukiu naujų įrodymu kur cheatinau.

Prašau atsižvelgt į tai 

https://youtu.be/-4pZW9s1jN4?t=18

Palaiko apsurdiškus admino veiksmus, turbūt manęs nekenčia ir kaip išgalėdamas nori mane užblokuoti, pakenkti man ir visiem Daletorėm, kurie neaimina. Susitiksim mes dar Nosai. ;)

Prieš Daletores neturiu nieko prieš, nežinau ką tu čia šneki. O ypač su tavim tai mūsų santykiai neuuutralūs. Spiceliiai pakenkti tau man nėra tikslo. O dėl to video, parašiau respect Robiui, nes nebijojo užbanint Daletorių.
  • 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

b92bffe4a9b9fd442124c6ad2daae152102.png

Man labiausiai įtartina vieta yra būtent ši, kaip tu jau į tą žmogų taikais, jeigu dar visiškai kitoje pusėje tavo pačio išautos kulkos matosi, tipo sugebėjai pa'aimint į kitą žmogų visiškai priešingoje pusėje per 0.01 sec? tas pats yra ir 00:10 :)

viskas kuo puikiausiai matosi kai pasidarai video greitį ant 00.25. pasižiūrėk pats :).

Šį pranešimą redagavo L.Nos: 17 gegužės 2018 - 06:09

• 1

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

b92bffe4a9b9fd442124c6ad2daae152102.png

Man labiausiai įtartina vieta yra būtent ši, kaip tu jau į tą žmogų taikais, jeigu dar visiškai kitoje pusėje tavo pačio išautos kulkos matosi, tipo sugebėjai pa'aimint į kitą žmogų visiškai priešingoje pusėje per 0.01 sec? tas pats yra ir 00:10 :)

viskas kuo puikiausiai matosi kai pasidarai video greitį ant 00.25. pasižiūrėk pats :).

Per 0:01 sec as speciau net i du zmones pakeist taikinuka, ir tiesiai į juos aim lock nuo csgo laikų vaikine tu turbūt tokių ranku nesi matęs kokiuose mes buvoma su Daletorėm

BET ESME NE TAME TU PAZIUREK KAD TAS TAIKINUKAS NET NERA ANT ZMOGAUS PRILIPES JIS ORE KABO 😅😅😅 jei būtų su aimu būtų ant žmogaus iškart prilipęs 😁😁

Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 17 gegužės 2018 - 06:45

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Per 0:01 sec as speciau net i du zmones pakeist taikinuka, ir tiesiai į juos aim lock nuo csgo laikų vaikine tu turbūt tokių ranku nesi matęs kokiuose mes buvoma su Daletorėm

BET ESME NE TAME TU PAZIUREK KAD TAS TAIKINUKAS NET NERA ANT ZMOGAUS PRILIPES JIS ORE KABO jei būtų su aimu būtų ant žmogaus iškart prilipęs

https://imgur.com/a/dojLiqO sakai ore?

Šį pranešimą redagavo L.Nos: 17 gegužės 2018 - 08:13

• 1

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

wtf kuri či sekunde? :D:D:D

Ajj SENIUK NEBESTUMK TAIGI CIA BELEKOKS FLICKAS :DDD 

http://prntscr.com/jj5r9j

Paziurek tu :DD taigi bleha dar net taikinukas i šoną nuskrido po to :DDDDD

Kas per pieva...

Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 17 gegužės 2018 - 08:40

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Jus užknisat mane, kad be rimto argumento užblokavot ir bandot man įrodyt kad aš aimas nes aš per gerai permetu taikinuką at kito žmogaus...

Valiukso vienas iš video, kur jo taikinukas per 0:00001 sec atsiranda TIESIAI ant kito žmogaus, kur aimas??? (00:22 sec)

Situacija nuo 00:24 paziurekit niekada nesikeikiu niekada nesikeikiu sitoki butum nufilmaves su adminu butum bana pises turbut, nes iš admin pzu butu atrode kad jis nusitaiko į ta pirma žmogu apsisuka 180 laipsniu ir nusitaiko i kita :DDD

00:35 ziurint irgi belekoks greitas aimlockas ant zmoguas :D

Cia karocia tas epizodas kad nesakytumet kad sueditintas :DDDD

Čia žiūrim 2:50 WTF AIMAS GI :DDDDDD

Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 17 gegužės 2018 - 08:56

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Jus užknisat mane, kad be rimto argumento užblokavot ir bandot man įrodyt kad aš aimas nes aš per gerai permetu taikinuką at kito žmogaus...

Valiukso vienas iš video, kur jo taikinukas per 0:00001 sec atsiranda TIESIAI ant kito žmogaus, kur aimas??? (00:22 sec)

Situacija nuo 00:24 paziurekit niekada nesikeikiu niekada nesikeikiu sitoki butum nufilmaves su adminu butum bana pises turbut, nes iš admin pzu butu atrode kad jis nusitaiko į ta pirma žmogu apsisuka 180 laipsniu ir nusitaiko i kita :DDD

00:35 ziurint irgi belekoks greitas aimlockas ant zmoguas :D

Cia karocia tas epizodas kad nesakytumet kad sueditintas :DDDD

Čia žiūrim 2:50 WTF AIMAS GI :DDDDDD

pas valiuksą visai kitokia situacija...

pats esi taip kiek užblokavęs žmonių, dėl tavo vadinamų flick'ų, dabar turbūt jauties kaip ir jie jautės :). ir šiaip manau pats būtum blokavęs tokioj situacijoj.

btw, tu prašei pateikt įrodymus aš pateikiau, o kad čytinai tai pats pateikiai įrodymus, tad nematau realiai tikslo ką tu čia dar stengies įrodyt...

• 1

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

pas valiuksą visai kitokia situacija...

pats esi taip kiek užblokavęs žmonių, dėl tavo vadinamų flick'ų, dabar turbūt jauties kaip ir jie jautės :). ir šiaip manau pats būtum blokavęs tokioj situacijoj.

btw, tu prašei pateikt įrodymus aš pateikiau, o kad čytinai tai pats pateikiai įrodymus, tad nematau realiai tikslo ką tu čia dar stengies įrodyt...

Ne už flickus, aš baninau, mano flickai buvo visai kitokie, ir pagrinde ne už juos, tokiose situacijose nedėjau nei vieno bano, nes labai sunku prigauti kadangi ant vieno žmogaus nestovi taikinukas, tie žmonės dažniausiai nejuda greit nes jie nėra tam susikoncentravę, į juos lengviau pataikyt, kaikuriuos net iš šono šaudau... nu ką žinau aš čia ryškinuosi su tavimi kad pripažintum jog neteisingas banas ir viskas nurims.  Plius, tu dėjai baną free bana nes nori parodyt kad „Nebijai“ Daletoriu, ir maladec tipo kad banini juos, tu palaikiai admin kuris piknaudžiavo pareigom.

Jei sakai valiuks kitokia situacija tai karočia papzuink valiuksa tokiu situaciju bus kiekvienam šaudyme kur valiuks šaudo prieš daug žmonių tada banink valiuksą... :DD

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Ne už flickus, aš baninau, mano flickai buvo visai kitokie, ir pagrinde ne už juos, tokiose situacijose nedėjau nei vieno bano, nes labai sunku prigauti kadangi ant vieno žmogaus nestovi taikinukas, tie žmonės dažniausiai nejuda greit nes jie nėra tam susikoncentravę, į juos lengviau pataikyt, kaikuriuos net iš šono šaudau... nu ką žinau aš čia ryškinuosi su tavimi kad pripažintum jog neteisingas banas ir viskas nurims.  Plius, tu dėjai baną free bana nes nori parodyt kad „Nebijai“ Daletoriu, ir maladec tipo kad banini juos, tu palaikiai admin kuris piknaudžiavo pareigom.

Jei sakai valiuks kitokia situacija tai karočia papzuink valiuksa tokiu situaciju bus kiekvienam šaudyme kur valiuks šaudo prieš daug žmonių tada banink valiuksą... :DD

nu tu pats pasižiūrėk tam pirmam video kur sakei 00:23 sec ten vpš tiesiai į jį žiūrėjo todėl ir užsilockino ant žmogaus.

tam last video tas tavo vadinamas flickas vpš yra labai lengvas ir dauguma žaidėjų kai šaudosi 1v1 tiesiog pataiko tokį pirmą lucky shot'ą.

tai palygink dabar kur mano duotame video, visai kitokia situacija. tu pelytės net nebuvai atleidęs ir sugebėjai per 0.01sec užlockint tiesiai ant žmogaus. nu ok suprasčiau vieną kartą, gal lucky, bet klausyk čia jau 2-3 kartus tau taip užsilockino :D.

• 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.141 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

nu tu pats pasižiūrėk tam pirmam video kur sakei 00:23 sec ten vpš tiesiai į jį žiūrėjo todėl ir užsilockino ant žmogaus.

tam last video tas tavo vadinamas flickas vpš yra labai lengvas ir dauguma žaidėjų kai šaudosi 1v1 tiesiog pataiko tokį pirmą lucky shot'ą.

tai palygink dabar kur mano duotame video, visai kitokia situacija. tu pelytės net nebuvai atleidęs ir sugebėjai per 0.01sec užlockint tiesiai ant žmogaus. nu ok suprasčiau vieną kartą, gal lucky, bet klausyk čia jau 2-3 kartus tau taip užsilockino :D.

Nu tu niekada nesikeikiu nenusišnekėk niekada nesikeikiu išsitrink galva, tokius šūdus šneki bled, tu esi šaudes prie 10 zmoniu vienu metu kai tu 1 esi???? cia vapshe izi uzmetimai ant zmogaus bled, nu tu pzuink mane tu visada mane baninsi, nes pas mane visada panašiai.....

Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 17 gegužės 2018 - 09:17

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Nu tu niekada nesikeikiu nenusišnekėk bled išsitrink galva, tokius šūdus šneki bled, tu esi šaudes prie 10 zmoniu vienu metu kai tu 1 esi???? cia vapshe izi uzmetimai ant zmogaus bled, nu tu pzuink mane tu visada mane baninsi, nes pas mane visada panašiai.....

nu šiandien tave pzuinau dėja nemačiau tokių pačių flickų ;/. btw jei jau dedi ppk adminui, tai bent neįžeidinėk, nes taip tai man tikrai procentų neuždirbsi :D.

• 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

Nelson

Nelson

Asas

• Forumo dalyvis
  • 1.242 Pranešimai
  • Darbas:fu
  • VIP:t

nu šiandien tave pzuinau dėja nemačiau tokių pačių flickų ;/. btw jei jau dedi ppk adminui, tai bent neįžeidinėk, nes taip tai man tikrai procentų neuždirbsi :D.

Lukas Nos , cia tikriausiai tavo pirmas banas, nes matau tu vapse duzes ant aimu , ar tiesiog per jaunas ir kvailiukas dar ?

• 0

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.222 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Lukas Nos , cia tikriausiai tavo pirmas banas, nes matau tu vapse duzes ant aimu , ar tiesiog per jaunas ir kvailiukas dar ?

ok gg wp, viską supratau! apie aimus supranta tik Daletores ir viskas, visi kiti - nieko nesupranta!!! net nebandykit ginčytis, nes Daletores vistiek įrodys, kad jie teisūs! :).

ok, o jei rimtai tai net nesiginčysiu su jumis nes nematau tikslo ir jūs vistiek šnekat savo. įrodymus pateikiau, išsakiau savo nuomonę kuriai pritarė visa administracija ir paprasti serverio žaidėjai kurie tikrai nusimano tokiuose dalykuose.

im out. peace.

edit: kaip edga sakytu: SAUDEI VISTIEK PER GERAI

Šį pranešimą redagavo L.Nos: 17 gegužės 2018 - 09:56

• 2

giphy.gif

qOAAWZm.png

u73G0Lb.png

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)