Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

tikrasis admin veidas

• Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
35 atsakymai į šią temą

Valiuks

Valiuks

viras

• Gaujų kovos/statistika
  • 3.595 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų::Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • 2017 Metų Direktorius::Mechanikų
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Valiuks_Daletore

*
Populiarus

kiek mane iki siol zinot, turbut zinot kad esu piktybinis, saudantis, kenkiantis ar apskritai vaikstantis parazitas lsg serveryje. turbut mazai kas suprantat is kur toks pyktis mano? istikruju cia nepyktis, jus netaip suprantat, cia tiesiog mano zaidimo stilius kuri pasidariau per savo 2 metus. paprasciausiai prasidejo kai mane mentai baude, rakino, tardavo uz ketn ir kitus sudus ir tiesiog negalejau pakesti, o kas svarbiausia visi ir nusileisdavom jiem. mane lsg zaidejai turbut vare link tos idejos, kad cia egzistuoja pokeris, minutes, pareigos ir panasiai, bet vistiek norejau keist ta pasenusi zaidimo stiliu todel pradejau visus saudyti ir niekinti. iki siol toks pat islikau, bet tiesiog viskas pasikeite kai gavau admina.

mano pirmas dirikas buvo pd, bet nebuvo taip jog po pd iskart gauciau admina, tiesiog kartais nesusilaikydavau isnest su hunteriu ar hp ar dar kazko. vis atmetinadavo mano "prikolnas" admin anketas, tai banas serve ar forume, tik dabar kazkaip rasiau admin anketa tikedamasis rimtai nusiteikt ir pabandyt admina ir tikrai galvojau jog imsiu komplekta ir eisiu atpist serveriui smegenis. palyginant neilgai islaukiau ir to admino, kiti pralose ilgiau uz mane tokiu rimtu pareigu negauna.

dabar pasakysiu istikruju kaip elgiausi su adminu pirmom dienom. pirmos 3 dienos turbut labai idomios, naujos komandos, daugiau atsakomybes, gali baninti cyterius kaip seniau reikedavo rasyt i admin. tu tiesiog jautiesi jog kontroliuoji serveri. stengdavausi vadovautis taisyklemis, bereikalo zmoniu nepzuindavau, laukdavau ar koks anticheatas ar admin pasiskus ir panasiai. aisku kiek galedavau ir padedavau zmonems, atrodo gali buti ir 6 adminai on, kazkaip jie vistiek atmestinai ziuri, tiesiog paspaudzia ta N raide ir toliau daro savo, o realybeje tu tik padedi. viena ar kita kart pasinaudodavau tuo komplektu, bet stengdavausi islikti saziningas ir mirdamas jo neimti darkarta, taip jau yra kai saugai pareigas :D

kai praejo mano pirmos dienos adminuose, pradejau kiek visus daugiau itarineti, maziau kreipti i ta bugova anticheata ir daugiau pzuinti tokius zmones pfff visus IKI vieno be saiko ir prisipisineti prie kazko. bet patikekit, man taip nereikejo net taip daryti, tu zmogu pradedi pzu, o jis jau yra prigautas uz koki cheata :D po mano tokiu rimtesniu pirmu banu, pradejo keistis mano poziuris i serva, dabar VISISKAI nebedminu, ateinu i serva tik kazka prigauti ir visa serveri priziureti nuo cheatu.

is kur tas #fryban fraze? benas igyvendino tomuko ideja del mouse1 ir mouse2 rodymo, pats tame reikale nenusimaniau, kol kazkas nepasiskunde i admin kad zmogus aimina, pasirodo jog priziurejus ta zmogu, jam pastoviai rodydavo mouse1 kaip spamintu, lyg greitai spaudinetu ir pasiaiskinus sitaip trigeris veikia ir prasidejo tie banai. buvo mano pirmi banai klaidingi, bet kiek apsipratus adminuose atsargiau baninu ir tik isitikines baninu aimus ar kitus cyterius, o del trigerio 110% esu teisus.

zinot kas labiausiai nepatinka adminuose? kai zmogus akivaizdizia cytina (t.y jis pats zino kad naudoja ta dalyka) nurodau TEISINGA reasona uz ka gavo bana ir vistiek kelia apeleacija. as pradedu galvoti ar zaidejai tikrai laiko kaikuriuos adminus debilais, ar jie keldami apeleacijas tikisi kad adminas netures irodymu? ir zinot ka? mano admin pareigos leidzia baninti tokius ir pradejau banint visus forume kurie specialiai kelia apeleacijas ir negana to, is ju issipisineti pacioj apeleacijoj. pagalvokit ir jus paprasti zaidejai, jei jum butu letas internetas ir del kiekvienos apeleacijos tryhardintumet, jum butu malonu palikt kompa per nakti kad isikeltu irodymai ir gaisint admin laika? nemanau. jei ir dabar gauni bana nuo manes, tikrai negausi del cheat, o nurodysiu priezasti uz ka gavai, kad nereiketu svaigt apeleacijoj uz koki cheat gavai bana, nu nes ir taip aisku turi ne viena.

zaideju ispizdejimas? duosiu realu pavyzdi, sandeliu metu gaujiskis pageso su pienveziu nes baigesi kuras, zaidejas net nesistenge kviesti mechanikus tiesiog iskarto raso i admin "halp padekit mech nera plzzz". ir ka jus galvojat? nusigetintu paprastas koks subinlaizys adminas ir pripiltu degalu, bet nusigetinau as ir zinot ka padariau? kickinu tokius tinginius. kad jus zinotumet ar busimi adminai, kokio sudo priraso tie zaidejai i admin kad poto skundziasi kad jie vpsh nereguoja. man patiko vienas kai i admin rase "gal zinot kiek buletas kainuoja??" ir dar kelias zinutes iskarto. as jum siulau paskambinti i 112 ir paklauskit kiek lidle batonas kainuoja, manau suprasit sita.

naudingas darbas? kaip manot kuris yra naudingesnis adminas, ar tas kuris metus nieko neveikia, siekiantis mero adminas, kuris tiesiog laiko pareigas kad jas laikyti, neissisokantis adminas ar tas adminas kuris per savaite padaro tiek juodo darbo kuris net nera lygus visu admin sudejus? gal prastai suformalavau, bet faktas kad kaikurie admin kolektyve laiko pareigas bbz del ko, o del statuso ir tiesiog kas dabar pretenduojat i admin as jum linkiu uzsipiskit laukdami savo vietos, kol jie neiseis/neismes nelaukit to admino. as tikrai manau, jog adminas turi tureti savo nuomone ir nebijoti elgtis savo galva ir priimt savo sprendimu. kaikurie adminai net nevardinsiu tiesiog BIJO iskickinti zmones, jei jie nera tikri ar galima, jie paklausia i admin chata ar galima uz toki kickinti, o jei tas zmogus su pareigom tai patikekit apsisika i kelnes ir nieko nedaro. o jei ir pasitaria adminn chate ar galima jis vistiek nekickins to ciuvelio, lieps kickint tam adminui kuris patare :D tokius adminus tomukas pramine "siuksle"

korupcija? pirmom dienom irgi primeciau rimta, atrodo savus baninsiu, bet as atsimenu karolio_winston zodzius, kai kazkoki admin isrinko rase "eikit n**** su tokiais adminais, antonesai jau geriau tie senbuviai kad ir korumpuoti adminai daugiau naudos bus nei is tokiu ;DDDDDD" gal kiek ir neteisingai pacitavau bet supratot minti. pats saves nelaikau sventu ar "nekorumpuotas". pats per sandelius ziuriu tik i kitas gaujas, ar per 1x1 eventus niekada nepasiziuriu ar savas trigeri naudoja ir panasiai. krc esi mano gaujoj, turi nelieciamybe, kad ir dabar jei kiek imanoma tikrai nebaninciau savo, bet jei kazka akivaizdziai daro ir neitu "legaliai" issukti tai tektu uzbanint prie visu akiu, negaila butu.

kas liecia antonesa, jeigu tu gerai dirbi, rodai pastangas, tai tikrai tave uztars ir issuks tave reikalui esant. as realiai turejau jau bandomajam buti nusalintas nuo admin, bet visada antonesas bandys uztart ar kiek neakivaizdziai issukti ir as kartais jauciuosi kaltas del jo kad jis aukojasi, o gal jam niekada nesikeikiu vis del to jis vice? paprasciausiai taip yra, nes jei mane nusalintu, tektu mane kazkuom pakeist, o tokiu norinciu dirbti nauju zmoniu nera, nu nebent tie buve adminai kitaip vadinami senbuviai, bet jie ateje nerodytu tokio indelio ar kitaip vadinamo "hype" as tiesiog matau,kad jie nori to lengvesnio zaidimo su admin ir pats ta dalyka pajutau. kitokia alternatyva butu isrinkt liurbius i admin, todel jei ir pretenduojat dabar i admin ir jei esi toks "nepasizymejes" ar kitaip tariant "liurbis" tai tikrai nesitikekit gaut greitu metu :D

dabartinis kolektyvas :DDDDDDDD primetyciau ir daugiau zvengu zinokit. dabar adminuose yra 16 zmoniu be manes, kai gaunat ban uz kazkoki cyta nuo kokio admin, jis imes irodymus ir sakys "tariausi su kolektyvu ir nusprendem kad cia cytinai". zinot kiek istikruju kolektyvas itakos turi? as pats buvau numetes video i ta kolektyva, sulaukiau tik 3 atsakymus, vienas is ju net nieko nezinantis liurbis... tada tenka mest irodymus antonesui ir kiek su juo tartis ir jei tures laiko jis tikrai perziures ir pasakys savo nuomone, bet jei kazka diskutuot ar tartis su kolektyvu ir laukt atsakymo tai cia taspats kaip denzeliui laukt mero. apgailetina, esu kartais pasislykstejes kai ateini i serva ir toks jausmas kad uz juos ta darba darai. atrodo visada saziningai spaudi N raide i pagalbos sauksma, bet jie visada tave lenkia ir tu del to nieko nepadarysi. adminai ateina savais reikalais, atrodo jog jiems kartais niekada nesikeikiu yra ka i admin raso tai galvoju kartais ir man niekada nesikeikiu, pisu invisible ir gaudau cyterius.

gavau ta admina, tikejausi tikrai kazko geresnio, bet kol pats nepabandysi, nepamatysi kaip cia istikruju yra. tomukas tempe 33 dienas, as greit istempsiu 21 diena ir nezinau kiek ilgai tempsiu. pagal dabartine situacija, tas adminas kuris metus laiko admina, pastoviai padeda ar vienam kitam panardo, pastoviai eventu daro, yra zjbs mldc adminas ji reikia gerbti. tas adminas kuris stengiasi privengt lepint zaidejus, teikt visokias paslaugas kai yra prisijungusiu darbuotoju, kuris pastoviai gaudo cyterius, pastoviai pzuina ir panasiai yra sudinas adminas, jis niekam tikes ir ji reikia isozinti. aisku kaip ir minejau, mafuku tikrai nezadu pzuint, bet kolektyvas turi tokia galimybe, tik jie gali pazyzt o ypac hatinis kad kazkas negerai kad savu nebanini ir lai apsisika. ;)

del procentu as nieko nekaltinu, kartais pats nejauciu ribas ir issisokstu bet zinot ka? as busiu irodes savo kad adminuose galiu normaliai dirbti ir banint tokius cyterius ir veliau is ju pizdavotis. kaip ir tikejotes kad su tanku pisiu hp ar issaudysiu serva su komplektu, taip nebuvo ir nebus cia. jei ir dabar isozinsit tai sveikinu, bet zinokit man nebus gaila, nes galesiu grizt vel i savo dmerio vezias ir galesit verkt i admin kad su aimu pisu.

turbut pretenduojantiems adminams palinkesiu sekmes, gal kiek iskoliojau viena kita, vardu neminejau, bet kas is dabartiniu kandidatu i admin, tikrai stenkites pasizymeti bent kazkuom serveryje ir tikrai nesakau cia lyst visiem i subine ir duoti saibu ant pokerio. as iki admino saudziau ir niekinau zmones, nesakau kad tai geriausias pavyzdis, bet prasau nelyskit tiek ziauriai i sikna del pareigu.

kam idomu paskaitet aciu, kas galvojat kad buginsiu ginklus pamirskit, is admin neiseinu nes dar galioja eventas, jog pirmas suveikes man zodini ispejima laimes 50k. aciu uz demesi

• 36

Eimantas Deleon

Eimantas Deleon

Unknown

• Elitas
  • 2.738 Pranešimai

Nenustebsiu jei ištrins visa tai. Rašiau kažką panašaus seniai ir Benas ištrynęs pavadino tai anti-reklama.. :D

• 0

Valiuks

Valiuks

viras

• Gaujų kovos/statistika
  • 3.595 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų::Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • 2017 Metų Direktorius::Mechanikų
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Valiuks_Daletore

Nenustebsiu jei ištrins visa tai. Rašiau kažką panašaus seniai ir Benas ištrynęs pavadino tai anti-reklama.. :D

matai dauguma zaideju nera buve adminais, jie isivaizduoja kad adminai jiem yra tiesiog tarnas, bet kol pats nepamatai kaip yra istikruju niekada nesuprasi ju, todel jei ir dabar nebuciau adminas, tikrai nerasyciau i admin bereikalingu dalyku, todel dabar sakau is patirties koks jausmas yra buti admin kailyje. ai, kas liecia bena tegu ir trina, jezz taigi cia privati teritorija

• 1

Capoo

Capoo

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 28 Pranešimai
  • Gyv. vietaSvedija
  • Žinomas kaip:Capoo
  • VIP:Taip
  • XP:Kylakyla

Stipru, o kad galviju gauja suringta beveik visa jau visiems aisku, smukusi administracija :)

• 0

Cobretti

Cobretti

*Siekiantis aukštumu*

• Forumo dalyvis
  • 934 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Geriausias pd darbuotojas
  • Darbas:Bedarbis
  • Gauja:Jokia
  • XP:100k

Suprakaitavau kol perskaiciau :DDD bet gera dalyka parasiai. Viskas juoda ant balto matos kad dabartiniai adminai niekam tyke. Butinai sian vakare uzdesiu +rep

Šį pranešimą redagavo Cobretti: 13 balandžio 2018 - 12:10

• 0

2PVkg88.png?1

Mechaniku direktorius nuo 2018-04-18 iki 2018-05-09

MOKSLAI MAN NEBEDA

BANDAU I POLICIJOS DIREKTORIUS, NUOMONES CIA>

http://lsgyvenimas.l...a/#entry1028835

^CrAzY^

^CrAzY^

SeNeLiS

• Užblokuotas
  • 557 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva La Vilnius
  • Žinomas kaip:Robis
  • VIP:Biški
  • XP:Neužtenka

Manau čia labiau kas ko nori, ir nuo žmogaus priklauso, vienas nori mero sedi kelnes trina kartais padieda, kitas stengiasi del serverio, kitam dar kažkas rupi. Visi žmones skirtinti visi kažko nori ir sekia savo. Pats nesenai esu gaves, prieš tai admin kede man atrode kažkas pasakiško bet kaip tu rasei gaves admin visas tas požiuris keičiasi, pats supranti ka anksčiau blogai darei. Seip kaip bebutu džiaugiuosi kad buvo suteikta proga, o ten jau kaip bus taip bus.

• 0

RoBiS CrAzY

Mantis Solid

Mantis Solid

asas

• Forumo dalyvis
  • 1.655 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Solid

uzshaithau

• 0

Artūrka

Artūrka

Lenkas?

• Serverio administratorius
  • 6.337 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų::Administratorius
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Rookie_Dust
  • Darbas:Inkasatorius
  • Gauja:Ballas
  • VIP:Yra
  • XP:113000
Verkiu
  • 0

3B8cPxD.png

O8bQQC7.png

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/

Rutenis

Rutenis

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 568 Pranešimai
  • Gyv. vietaVarrock
  • Darbas:O
  • Gauja:S
  • VIP:R
  • XP:S

niekada nesikeikiu:e visai įdomiai parašei. Kada part II ? 

• 0

llj0HBS.png

Sethas

Sethas

Auksarankis

• Forumo moderatorius
  • 3.409 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Seth
  • Darbas:Reporteriai, fūristai, skelbėjai
  • Gauja:Da Mafia
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Kek lajko rasej?
  • 0

6IX9INE!

6IX9INE!

69

• 2.363 Pranešimai
  • Žinomas kaip:6IX9INE
  • XP:696969

sad true, daugiau lokit, gal naudos pagaliau bus ismes viena kita admina 

• 0

ZIUREK KUR ZIURI GERAI?

James Mclaren

James Mclaren

Fūrų Magnatas

• Forumo dalyvis
  • 1.808 Pranešimai
  • Darbas:Logistikos vadybininkas
  • XP:180.000

Aš irgi nesuprantu, ką tokie poste kaip ****** padarė? Jie laiko dėl puikybės, dėl to, kad pasirodyt, kad turi. Žinau tą jausmą, neturi laiko, imi atostogas, esi dėjęs ant pareigų, bet gaila palikt, nes nežinai kada vėl gausi kai jų užsimanysi :D

Šį pranešimą redagavo James Mclaren: 13 balandžio 2018 - 01:43

• 0

Gerardisss

Gerardisss

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 261 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Pokeristas
  • Darbas:Ner
  • Gauja:cyteris ;/
  • VIP:Aisku
  • XP:200000

NK TU NEISMANAI , CIA VISKAS ZVEJIO DEKA . TIEK ZINIU TRINK TEMA.

• 0

Paveiksliukas

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• 2.153 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Dušmanas
  • Gauja:VaKos
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
Mldc, gerbiu, kad netingejai rasyt ir nepagailejai laiko. Gan idomu buvo paskaityt. Galetum ir antra dali kokia pakurt.

Del adminu tai jo, pastebejau kad kokie 3 visad padeda (dazniausiai naujesni), o tie seni adminai arba afk sedi arba tsg praignorina (nu aisku ne visada). Nickais cia neminesiu, bet tikrai esu jau ta pastebejes ;/
  • 0

giphy.gif

qOAAWZm.png

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.

Sethas

Sethas

Auksarankis

• Forumo moderatorius
  • 3.409 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Seth
  • Darbas:Reporteriai, fūristai, skelbėjai
  • Gauja:Da Mafia
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Ar jus hgalit nevarit ant denselio? Isivajzdokit kajp jys jeuces
  • 0

Žygis Garys

Žygis Garys

Back?

• 1.814 Pranešimai
  • 2017 Metų Direktorius::Medikų
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Zygis_Garys
  • Darbas:Joks
  • Gauja:.
  • XP:80k

Galiu as sita panaudot 12 klases egzaminnui?

• 1

4uqhjVh.png

nLDJ9Ss.png

1bKivvt.png

Bradley Beal

Bradley Beal

batų remontas

• Forumo dalyvis
  • 1.261 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Žinomas kaip:Bradlei Bylas
  • Darbas:vagis
  • Gauja:mafia, mafia
  • VIP:TEIP
  • XP:100000
Blemba Valentinai, sugraudinai širdelę.
  • 0

31d287fa005cf934fa54b02fb93a2e97902.png

PASIEKIMAI

Naujokų verbuotojas

Daugkartinis baikerių direktorius

Autoklubo direktorius

Daugkartinis vagių direktorius

Daugkartinis dealerių direktorius

Vaizdo medžiagų moderatorius

Gaisrinės direktorius

LSG naujienų korespondentas

Serverio administratorius

Gaujų kovų/statistikos moderatorius

Pretenduoju tapti gaisrininkų direktoriumi, nuomonę išreikšti gali ČIA

Smitis

Smitis

GOD LEVI

• Forumo dalyvis
  • 1.082 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island
  • Žinomas kaip:Smitas_Daletore
  • Darbas:Survey Corps
  • Gauja:Wings Of Freedom
  • XP:beveik 2k

https://gyazo.com/6b...b14e48c3c18ecdc

publika vaziuojam

• 0

PermaBan/Leavines - 2017-05-22

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

97da4ad9c2032dacb5a09111a0ae8a02.png

46a731a98c0955036df85ffbd1110e9d1b1b3184

Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts

Unknown

• Forumo dalyvis
  • 2.121 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Mantis Pihaz

Toks jausmas jog samp'as yra kažkas daugiau, daugiau nei gyvenimas ar tikri draugai. Čia gi žaidimas, nereikia taip labai sureikšminti visko, jo nepaversi sąžiningu ir nepanaikinsi jokios korupcijos. Aiškini jog adminai turi juodai dirbti žaidime, realiai juokingai nuskambėjo, lygtais jaunimas neturi ką veikt ir turi sedėti prie fuckin kompo. Tai nereik čia stumt ant administracijos ir visų kitų, jie irgi žmonės ir turi savo asmeninius gyvenimus, kas turi daugiau laiko tas parodo savo aktyvuma, o kiti yra užsiieme, turi darba/mokosi, reikia ir su chebra pajudėti į rajona ar sportas ir tu jų neišvarysi ir neuždrausi jiems čia žaist.

• 1

Paveiksliukas

Onii-Chan

Onii-Chan

Senbuvis

• Autoklubo direktorius
  • 629 Pranešimai
  • Darbas:Luko auklejimas
  • Gauja:Alytaus Mafai
  • XP:39.000

Negavau dar frybano tai as laimingas

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)