Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

BMW'istai. M8 Gran Coupe konceptas. Pareikit.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.597 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Tie, kas nekanalina angliškai, bus neįdomu.

Kai pažiūrai į priekį, manau visiems aišku, ką ji galėtų padaryti keliuose(Ir Lietuvoje, pisant stotele)

Tai yra konceptas, bet ji yra tiesiog ištroškusi kelio.

Asmeniškai kai žiūrėjau tą video, tai tiesiog pasidarė visai šilta ;)

Nuimkit proc, rimtai, ką?

 


  • 3


#2
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

ne tas spoileris ant bagazines, tai butu teslos formos, galines lempos nuo f troikes fl, o kai prasides produkcija, tai nebus geltonu priekiniu lempu :(


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#3
stephenas

stephenas

    it was fun while it lasted

  • Užblokuotas
  • 4.365 Pranešimai
  • Gyv. vietaearth
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
  • 2017 Metų Direktorius:Teisėsaugos
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
  • Laimėjo konkursą:Drift!

kaip mane su tom stotelem nervuojat, taigi jeigu  vaflis vairuotojas tai ir su ta audine saus i stotele, o siaip m8 patiko labai grazus tik galas man nelabai :( lyg merso misinys :D


Šį pranešimą redagavo Stephen'as: 11 balandžio 2018 - 16:24

  • 1

woiIbuo.png


#4
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

kaip mane su tom stotelem nervuojat, taigi jeigu  vaflis vairuotojas tai ir su ta audine saus i stotele, o siaip m8 patiko labai grazus tik galas man nelabai :( lyg merso misinys :D

nu va,teisingi zodziai.ziurint koks gribas uz vairo sedi,cia su betkuria masina i stotele isirezt gali jei gribas esi :D

 

siaip bleha,behu fanas esu,bet kazkaip audziuhos lenkia dabar ant dizaino bent jau man.Na priekis visai nice,grazus,bet tas galas kazkaip nelabai man ziurisi


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)