Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Forumo banas Mindaugas Antones. The Rick'ster


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

#1
giselle

giselle

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 26 Pranešimai

1. Acc nickas, nuo kurio noretumet nuiimt perma. The Rick'ster (nėra permos, bet gavau nesamoninga bana). 

2. Irodymai, kad tai butent jusu acc. Priedas  Untitled.png   1,11MB   0 Parsiųsta kartų

3. Pries kiek laiko gavote PERMA(nebutinas)

4. Foto su banu ir kas ji uzdejo.Priedas  Untitled.png   57,69K   0 Parsiųsta kartų

5. Pasiaaiskinimas uz ka gavot PERMA. Negavau permos, bet gavau nesamoninga bana. Keliau skunda ant 2 administratoriu uz sita acc, paskui is ryto atsikeles atsakiau i vieno is administratoriu komentara uz savo pagrindini acc, bet pasakiau, kad tai yra mano acc tiesiog labai tingejau per telefona jungtis prie naujo (sito) acc. Bane nurodyta, kad nesilaikiau taisykliu, man atrodo, kad butent sitos. Papeikimuose nereikia liudininkų. (I temą… gali rašyti tik temos kūrėjas , viceprezidentas/prezidentas , administratoriai , administratorius, kurio skundas, bei žaidėjai  turintys akivaizdžius vaizdinius įrodimus, kurie padės išspręst skundą…. Kiti bus baudžami) 40% - 60%

AS IR ESU TEMOS KUREJAS, TIESIOG RASAU PER KITA ACC, NEJAUGI SUNKU PATIKRINTI PAGAL IP KURTUS ACC?

 

Stai tas skundas ant administratoriu: http://lsgyvenimas.l...kubas-bugattiz/


Šį pranešimą redagavo Zigmas_Zuvis: 05 kovo 2018 - 15:48

  • 0

#2
𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

𝓙 𝓾 𝓸 𝔃 𝓪 𝓼

    hook_ret true

  • Elitas
  • 9.455 Pranešimai

Atblokuotas, kita karta rasyk is vieno acc, o ne is daugelio...


  • 0

ɴᴇʀᴀɴᴅɪ sᴀᴜ ᴛɪɴᴋᴀᴍᴏ ᴀᴠᴀᴛᴀʀᴏ? ᴜžsᴜᴋ čɪᴀ - https://lsgyvenimas....-avatarai-jums/

 

0Lq0ZPT.png

 

4e7dc543816a2bcacf9714bf9d809228.png





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)