Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Bandau į autoklubą James_Kobayashi

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

Apklausa: Bandau į autoklubą James_Kobayashi (7 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Leisit pabandyt?

1. (4 balsai(-ų) [57.14%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 57.14%

2. Prieš (3 balsai(-ų) [42.86%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 42.86%

Balsuoti

James_Kobayashi

James_Kobayashi

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 186 Pranešimai
  • VIP:yra
Sveiki

"Patirtis žaidime"

Serveryje esu  žinomas kaip James_Kobayashi, serveryje žaidžiu truputi mažiau, nei 3 metai [su pertraukomis]. Per šį laikotarpį surinkau 59 000 xp. Senasis slapyvardis buvo Tautvydas_Tuka.

"Nuveikti darbai serveryje"

Nors žaidžiu apie 3 metus, serveryje nieko ypatingo  nenuveikiau. Esu buvęs 1 kartą Naujokų verbuotojas. Priklausau Kroviniu Transporto auksiniam sąrašui. 

"Įdėjos"

Neseniai  dirbau autoklube ir pastebėjau, kad trūksta dirėktorių aktyvumo . Norint užtikrinti sklandų firmos darbą, turi būti aktyvus direktorius. Tai aš pažadu būti juo, leisti keliones, padėti firmos darbuotojams, ypač naujokams, kurie dar nėra labai apsipratę serveryje.

"Veikla"

Veiklos yra, važinėti keliones, skatinti rinkti N.B, o daugiausiai turinčiam minučių/N.B paskatinti piniginę premija. Firmos darbuotojams sugalvociau įvairių eventu su piniginėm premijom, kad nebutu vienos rutinos važinėti kelionių. Motomanams sukurčiau sunkių papildomy kelionių/stunt  kur būtu galima važiuoti tik motomanams

"Darbo pagerinimas"

Būdamas direktoriumi palaikyčiau tvarką firmoje. Būsiu linksmas, bendraujantis, darysiu įvairius eventus, konkursus, stengsiuosi atsižvelgti į darbuotojų norus [aišku pagal mano galimybes]. Aš manau, kad būsiu geras direktorius.

"Kodėl būtent Autoklubas?"

Autoklubo direktoriaus postą pasirinkau, nes pabodo ta pati rutina. Norisi kažką pasiekti šiame serveryje, tai manau, kad autoklubas tikrai yra puiki vieta pradėti karjerą serveryje.

"Patirtis darbe/santykiai su direktoriais"

Patirtis šiame darbe yra ne maža. Tai buvo mano pirmasis darbas su pakvietimu. Santykiai su dabartiniais direktoriais yra neblogi, nesimušam, nesipykstam, gyvenam draugiškai. Su darbuotojais truputi apsipykstam, kita vertus negali su visais sutarti.

"Papildoma informacija"

Taigi kam įdomu mano vardas yra Tautvydas, esu iš Panevėžio, man yra 20 metų. Mėgstu žaisti SA:MP, kitokiu žaidimu nežaidžiu. Mėgstu žiūrėti filmus, leisti laiką su draugais.

• 0

stephenas

stephenas

ғᴜᴄᴋɪɴɢ ʜ𝟾 ᴛʜɪs ᴘʟᴀᴄᴇ

• Forumo dalyvis
  • 3.317 Pranešimai
  • Laimėjo Konkursą:Drift!
  • Gyv. vietakur atsibundu ten ir bunu
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337

yo uz, ziuri walking dead, vadinas normalus, sekmes

• 0

:wub:

agi ko ziuri geriau eik i mano admin anketa jei nenori kad uzbaninciau gawes admin

• Mantas •

• Mantas •

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 593 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Mantiis_Ganga
  • Darbas:Dealeris
  • VIP:YRa
  • XP:26000

Už visiem reikia suteikti šansą parodyti savo galimybes.Sėkmės

• 0

PRETENDUOJU Į AUTOKLUBO DIREKTORIŲ NUOMONE IŠREIKŠTI GALI ČIA  -  https://lsgyvenimas....aus-autoklubas/

Vaidaz_Wingstonz

Vaidaz_Wingstonz

Balamūtas

• Forumo dalyvis
  • 1.136 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingtonz
  • Darbas:Autoklubas da best
  • VIP:Yra
  • XP:78596

Tarkim palaikau bet šiaip nesam bendrave bet pofik sėkmės :D

• 0
Sveiki išreiškite savo nuomonė mano anketoje. Atsidėkosiu +rep :) Spausti Čia

NEODOMIS

NEODOMIS

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 159 Pranešimai
  • Gyv. vietaLTU
  • Žinomas kaip:Black_Dragon

už rimtas žmogeliukas bendraujantis , aktyvus

pretenduoju  į direktorius savo nuomonę gali išreikšti čia Black_Dragon į transportą

• 0

nezinau???

nezinau???

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 948 Pranešimai

Pries, rodai nepagarba zaidejams.

• 0

db96e51e6485f2b8f8fa6bc3cd72a58f481.bmp

karinutte

karinutte

Teta Karina

• Merė
  • 1.293 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lithuania
  • Žinomas kaip:Karinute_Anette
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:YRA
  • XP:100.000

Atmesta. Aktyvumo stoka.

• 0

Savo geriausius sugebėjimus paversk ginklu, kuris padėtų Tau pasiekti geriausių rezultatų.

lBt7lLNWRBGf0rDuCnxrWQ.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)