Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[STRAIPSNIS/INTERVIU] Kalba pokerio ,, žvaigždės ''


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
Rimantė

Rimantė

    Geriausia taxi direktorė ever

  • Naujokų verbuotojai
  • 916 Pranešimai
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:Neribotas
68rhns.jpg
 
 
 
Pokeris − įgūdžių reikalaujantis kortų žaidimas, kurio tikslas konkretaus dalinimo metu laimėti pinigus esančius banke. Kiekvieno atskiro dalinimo metu, laimėtoju tampa žaidėjas arba atlikęs didžiausią statymą, kurio kiti žaidėjai nebenori įdėti, arba visiems žaidėjams atlikus vienodus statymus, laimi žaidėjas, kurio kortų kombinacija stipriausia.
Taigi, tai yra pokeris ar ne? Tūzų pora yra labai gerai. Dvi poros yra stipriau už vieną. Eilė pralaimi prieš spalvą. Parodyk man savo kortas ir aš atversiu savąsias. Paprasta ar ne?
 
Interviu su Raffaeli_Cassel.
 
Sveikas Raffaeli, visi žino, kad esi užkietėjęs pokeristas, kokia tavo sėkmės paslaptis ? 
 
Raffaeli_Cassel :  Užkietėjimas, realiai nežinau, tiesiog sėkmė, kaip kada. Priklauso nuo to, krenta tau ar ne.
Papasakok, nuo ko viskas prasidėjo
 
Raffaeli_Cassel : Viskas prasidėjo nuo to, kad net neįsivaizdavau kaip žaidžiasi pokeris. Buvau naujokas. Įėjęs į pokerio pastatą pradėjau iš karto žaisti prie 3 staliuko, nors nežinojau net ką kur spausti, bet kažkaip pavyko laimėti pirmus 100 k. Taip mane ,, Užkabino '' pokeris. Ėmiau ten lankytis kiekvieną dieną, žinoma buvo dienų, kai pralaimėdavau viską, bet niekada nelikau basas per pokerį. Sėkmė prasidėjo tada kai sutikau Eddie_Daletore ir Tadis_Hehiukas prie 4 stalo :D Pavyko protingai sužaisti ir juos ,, nunešti '' nuo stalo. Nuo tada pradėjau save laikyti pokeristu. Į pokerį mane atvedė Rookie_Dust a.k.a Rookiz_Show a.k.a Artūras. 
 
Esu ne kartą mačiusi kaip žaidėjai pralaimėję savo pinigus pradeda ,, verkti '' , prašinėti pinigų arba tiesiog iškeikia visus žaidėjus esančius šalia. Kokią keisčiausią tokio elgesio žaidėjų situaciją esi matęs ? 
 
Raffaeli_Cassel : Galbūt įsidarbinimą į pd free star dalinimą ir sodinimą į jail :D Arba bandymą kenkti mėtymų fw/šaudymu. :D Kartą buvau gavęs žinutę į mobilųjį kurioje grasino, kad mane išveš į mišką ir ,, supis '' o šią žinutę siuntė jeigu neklystu Luki_Poker. 
 
Kiek daugiausiai pinigų esi laimėjęs ? 
 
Raffaeli_Cassel : O, koks netikėtas klausimas.  Realiai nuo stalo esu nunešęs 1,2 mln. po to pinigus teko atiduot draugams, nes buvau prasiskolinęs, bet su visu turtu esu turėjęs +- 5 mln.
 
Galbūt turi susidaręs nuomonę apie žaidėjus kurie žaidžia pokerį ? 
 
Raffaeli_Cassel : Turiu tokį sąrašą žmonių, prieš kuriuos tiesiog nekenčiu žaisti pokerio. Sąrašas gan nemažas, bet įdomus. Pirmas žmogus - Tadis Hehiukas, nekenčiu to, kad nesuprasi, kada jis ,, blefuoja '', kad pagavo kombinaciją. Taip lengvai jam pralaimėti savo pinigus. Antras žmogus - Mindaugas_Antones, nes sėda 500k, nulipa 2,9 lemo, o tie pinigai būna mano. Trečias - Eddie_Daletore, puikiai moka blefuoti, bet nekenčiu kaip aš retkarčiais tuo blefavimu patikiu ir nemetu pinigų sumos. Ketvirtasis vaikis iš kaimo - Valdas_Stonkus. Tiesiog per nervus eina jo bereikalingi kėlimai, kurie veda iš vėžių ir baigiasi ,, all'inais ''. O pabaigai galiu mamai linkėjimus perduot ? 
 
Žinoma. 
 
Raffaeli_Cassel : Mama, jei skaitai, aš laikraštį ar kur čia, nupirk man kolos į namus ir dar cepelinų padaryk.
 
Interviu iš Valdas_Stonkus
 
Sveikas, kaip manai, ar pokeris sukelia priklausomybę, galbūt gali pateikti konkrečių pavyzdžių apie poker'io priklausomybę ? 
 
Valdas_Stonkus : Nu va pvz Tadis Hehius jis žmogus yra priklausomas nuo poker, jis kaip žaidime dėl pinigų mamą parduotų, tai manau ir real tas pats. Pats sakė jam kazino yra viskas, tai geriau poker nepradėkit nei sampe, nei real.
 
Papasakok nuo ko viskas prasidėjo, kaip prasidėjo tavo kaip ,, pokeristo '' karjera ? 
 
Valdas_Stonkus : Na viskas prasidėjo kai poker atsirado. Pirmai nemokėjau nei žaisti, nieko , bet mane išmokė žaisti Arnold Stary. Iškarto prie 1,2,3 stalo, na buvo laimėtų pinigų, tai reikėjo išbandyti 4 stalą, žaidėm net naktimis. John Cena, Laisva, Arnold Stary - visi naktim iki ryto sėdėjom, lošėm, sėkmė buvo didelė, buvo visko. 
 
Kokią didžiausią pinigų sumą esi laimėjęs ? 
 
Valdas_Stonkus : Daugiausiai esu laimėjęs 16 milijonų per 1 savaitę. Nuo Tado, Tiger, Ceno, Eddie.
 
Kaip pasikeitė tavo reputacija turint tokią pinigų sumą ? Ar padaugėjo ,, draugų '' ? 
 
Valdas_Stonkus : Iš vienos dalies į gerą pusę, iš kitos į blogą. Būdavo : ,, Draugas duok lt '' arba ,, niekada nesikeikiu kodėl nulošei '' , ,, poker cheatas '' , ,, Lastinis vaikas '' ir panašiai. Vieną dieną laimėsi daug, kitą viską prapisi, geriau poker neprasidėt ! :D
Valdas_Stonkus : Tuo pačiu perduodu linkėjimus aišku mamai ir visam darbo kolektyvui ! :D
 
 
Pokeris – kortų žaidimas, kuriame laimėtoją lemia įgūdžiai ir tikimybės. Nors visgi sakyti „sekasi“ būtų neteisinga, nes pokeryje sėkmės nėra – čia laimėtoją lemia įgūdžiai ir tikimybės. Deja, daugelis apie pastarąsias pamiršta ir mano, jog užtenka gerai žaisti. Tačiau tai nėra šachmatai, čia pralaimi ir geriausieji, ir tai daro labai dažnai. 
 
fom4pz.jpg

Šį pranešimą redagavo Rimante: 15 liepos 2017 - 17:46

  • 4

#2
momentKlijai

momentKlijai

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 699 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrie kontiko
  • Darbas:Homeless
  • VIP:Joa
  • XP:►1337◄

O dar vienas idomus straipsnis. Gan idomus buvo, ir graziai skaitesi. 


  • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl gi ne?

 


#3
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

tokie cia ir pokeristai.Hehius dar gal is senu laiku likes vienas normaliausiu,geri laikai budavo kai su chebra zaisdavom su 1m sededavom,potai po 5-7m budavo,vat ten idomu pazaist budavo,o tai kas like dabar,tai nieko gero.Reikejo senesnius zaidejus isgaudyt ir ju paklaust koks 4 stalas anksciau budavo ir koks sudas yra likes dabar.O siaip teisingai pasake,viskas priklauso kaip tau krenta.Gali buti ''lucky'' diena ir tu laimesi daug,nes tiesiog tau sekasi,o gali buti prasta diena ir tu viska pralaimesi,nes tau nesiseka ir nesvarbu ar logiskai zaidi ir ar moki zaist vistiek gali pralaimet,nes tiesiog tau nekrenta.Ir dar vienas dalykas kuri noreciau pasakyti naujokams,kurie galbut mano,jog pokeris tai geras ir tinkamas pinigu saltinis,tai is dalies teisingai,taciau nepamirskite tokio dalyko,kad ieinate i azarta.Kuo daugiau laimite,tuo labiau norite zaisti dar ir dar,nes visad galvosite,kad galite laimeti dar daugiau nei esate laimeja,o jei jau pralaimite,tai viskas tas pats.Eisite ir zaisite tol kol laimesite,nes visada galvosite,jog dar imamona laimeti.Jeigu ir pavyks per 1 vakara islosti 1mln,tai galvosite,jog galite dar daugiau laimeti ir eisite zaisti dar ir dazniausiai viskas yra pralaimima,o jeigu ta 1mln pasiliksite,tai vistiek kita diena ateisite zaisti ir jei pralaimesite kokiu 200k,tada sesite zaisti dar,nes pralosta suma noresite atosti ir taip viskas yra prapisama.Cia sakau naujokams,kurie dar nesusigaudo,pokeristai zino cia visa sistema,nezaiskite geriau pokerio,nes viska sau susigadinsite. ;)


  • 0

#4
Boika

Boika

    Viršila

  • Veteranas
  • 1.463 Pranešimai
  • Darbas:pd
  • XP:185000

Seni laikai tai liuks, potas didziausias mano gi buvo 5.1m kai susitarem kita sauti all tai su hight korta emiau, laikus pamenu kai is pokerio iseidavai su 40m :D. Dabar zmogus isloses 100k bega :D tai


  • 0

VLWS88t.png?1


#5
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

Seni laikai tai liuks, potas didziausias mano gi buvo 5.1m kai susitarem kita sauti all tai su hight korta emiau, laikus pamenu kai is pokerio iseidavai su 40m :D. Dabar zmogus isloses 100k bega :D tai

dabar dazniausiai bega tik toki naujokeliai gal kur nenori prapiest, kurie isilose tai lieka iki tol kol lieka tuscias pokeris arba tuscios kisenes


  • 0

#6
Andzejka

Andzejka

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 216 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

Nu jau tikri pokeristai be rubu :D


  • 0

#7
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Nu jau tikri pokeristai be rubu :D

kokie cia pokeristai.. :D stonkus kaip boba visad losdavo tik geru kortu laukdavo ir dedavo,nes galvodavo,kad tik su gerom kortom ims,o rafaelis tai ka zinau,niekada jo pokeryje isviso nebudavo,tik paskutiniu metu is visu po 10k prasynedavo,kad tik prie 3 stalo prisestu,jei jie cia dydieji serverio pokeristai skaitosi,tai jau fsio jasna iki kur lsg pokeris dasigyveno :D :D


  • 0

#8
hwrd

hwrd

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 986 Pranešimai

nezinau kaip jum patinka ta pokeri zaist, visiskas pokerstar :D visi skundziasi lastai ect... Tikram pokery tokiu nesamoniu nebuna, na turbut specialiai toks ir padarytas


  • 0

ZNRY.gif


#9
Versus

Versus

    🎨🖌️

  • Elitas
  • 3.620 Pranešimai
  • Geriausias 2020 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2018 metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Geriausias 2017 Metų:Kūrybingiausias žaidėjas
  • Laimėjo konkursą:Triatlono nugalėtojas 2019

Rimantės straipsniai kaip visad, gražūs, tvarkingi, rišlūs. Laukiam daugiau straipsnių iš taves.


  • 0

 

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki 2019.07.24 (garbės moderatorius)

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Serverio Administratorius nuo 2019.07.03 iki 2020.09.07

Kassavaitinių darbų eventai nuo 2019.07.21 iki 2019.07.24

Meras nuo 2019.07.24 iki 2020.09.07

 

 

 


#10
(ง'̀-'́)ง

(ง'̀-'́)ง

    .

  • Veteranas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarsas

nu tikrai pokerstarai :DDD abu nemoka lošt,nevykėliai.


  • 0

Daugelis gėdingai besielgiančių sako gražias kalbas - Demokritas


"Everybody in your circle might not be in your corner."


#11
💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

💎𝓓.𝓢𝓶𝓲𝓽𝓱💎

    Viršila

  • Garbės moderatorius
  • 1.350 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Smith#2594
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Taip
  • XP:130k xp
  • Deivas_Smith
  • 2021 Metų moderatorius:Naujokų bendruomenė
  • Geriausias 2021 metų:Radijos DJ/Naujokų verbuotojas
  • 2020 Metų direktorius:Autoklubo !
  • Geriausias 2020 metų:Radijos DJ
  • fruity_bearhugs
Man straipsnis patiko😊 tikrai tvarkingai viskas sudėliota ir paklausti idomus klausimai
  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas


#12
ti kak merlin monro

ti kak merlin monro

    𝙸𝚗𝚎𝚏𝚏𝚊𝚋𝚕𝚎

  • Veteranas
  • 4.080 Pranešimai
  • Gyv. vietaĸaтeggaт.
  • psich#8365
  • Darbas:pasiskolinu ir dingstu :DD
  • VIP:gaujos vadai paremia visad
  • XP:
  • 2022 Metų geriausias:Metų atmosfera.
  • Geriausias 2019 metų:Metu atmosfera & Metu populeriausias žaidejas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu atmosfera
  • Rekordų savininkas:Konkursų fanatikas

Pokeristai  :lol:  :lol: . Šaunu, kad stengies sekmės toliau tobulėjant ;)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)